Аз съм гей, но съм женен
Винаги са ме привличали мъжете, но не събрах смелост да го обявя пред хората и сега живея нещастен живот!
На 33 години съм, живея и работя в Б., но прекарвам повече време в родното ми село. Там е цялата ми рода и семейство - консервативни до един...
Та все си повтарях, че всеки човек е бисексуален - дълбоко в себе си, но трябва да контролира страстите си. По-късно обаче осъзнах, че жените не ме привличат изобщо. Когато бях на 27 споделих на най-близкия ми приятел, че съм хомосексуалист и той ме подкрепи.... Но след време просто приятелството ни се изтри, а той разказа на всички мои приятели и роднини, че съм гей. Родителите ми решиха да прикрият срама "в случай, че това е вярно" и ми набутваха различни кандидатки.... В крайна сметка - аз сам си намерих жена, но изобщо не съм щастлив...
Сега съм на 33 и не вярвам в любовта или щастието - всичко е временно!!!

Коментари

1.   Помогни си сам, ние нищо не можем да направим в този случай :(

2.   Вие сте в много кофти ситуаця! Все пак проявете много разум!
В края на краищата никой не е умраля от липса на секс, доколкото разбирам нямате възможност да си намерите партньор за сега но ви го пожелавам!

3.   Не съм гей нито би-, но дълбоко ти съчувствам, приятелю. Не трябва по света да има нещастни хора като тебе. Ти не си престъпник, не мислиш и не правиш никому нищо лошо.
Гони щастието си, каквото и да ти струва това!
А приятелят ти не ти е бил никакъв приятел.

4.   .. здравей.. момиче съм и много мразя хората с ограничено мислене които не приемат хората по различни от останалите.. например тези с различна сексуална ориентация или тези с различна религия и цвят на кожата.. а това е толкова глупаво.. така де живеем в свободно общество и всеки трябва да бъде такъв какъвто е и останалите да го приемат.. или и дори да не го приемат не трябва да се интересуваш от тяхното мнение.. защото по този начин пропускаш шанса си да си щастлив.. и заради какво заради някакви си комплексари.. които не виждат по далече от носа си и имат ограничено мислене.. просто е страшно глупаво и мога да изпиша още безброй редове по тази тема защото аз наистина много мразя такива хора.. но няма да го направя а ще ти дам съвет.. ти си приел че харесваш мъже щом ти си го приел защо и другите да не го приемат.. но и да не го приемат да не ти пука.. просто промени живота си така че да си щастлив.. намери правилния човек който да те обича такъв какъвто си и живей с него.. достатъчно голям мъж си за да решаваш без родителите си и да не ти пука от тяхното мнение..!! надявам се да съм помогнала.. :)

7.   Шегичка, аз съм 2 пъти женен и разведен, и пак съм си транс и съм щастлива, имам 2 деца и 2 внучки, но да си Гей, по просто педераст е в мозъка а не в пениса.

8.   Темата е стара, но е "вдигната" и аз ще споделя моето мнение по въпроса с идеята да бъда полезен на хората в подобно положение.

Виж сега, съвременното общество е изкривено и приема всякакви извращения за нормални, но това не е редно и е Богопротивно!

Аз ще ти кажа в прав текст - да се смяташ за гей и да си такъв на практика е мерзост пред Господа!

(Само да уточня, че не мразя такива хора, и въобще никого не мразя! Напротив - съчувствам им и ги съжалявам (защото са болни) и искам да им помогна да преодолеят това! )

Моето мнение като силно вярващ в Бога човек е, че хомосексуализмът е болест и човек, ако вижда че има склонност към това, трябва да се бори с това, да не го допуска да се случи практически и да се лекува.

Разбира се, в този случай лечението е напълно духовно: обръщане с цялото си сърце и душа към Бога, принасяне на покаяние за всички свои грехове чрез Тайнството изповед, въцърковяване и водене на Богоугоден християнски начин на живот...

9.   Ех, такива хора като теб... правят нещастни другите.... и себе си, ок, но горката жена... признай й и ако нямате деца се развеждай. Ти нормален ли си заради някакви глупости като срам... да не си убил някой, че да се криеш. Хората сме бисексуални, демисексуални, асексуални... Имам приятел, който е полиаморен. Всякакви сме... а твоите роднини са лицемери.

10.   До 8
Не, изобщо няма педали по манастирите. Изобщо.