Защо се промени?
И двамата сме студенти. Попаднахме в една компания. Той често ме заговаряше, правеше ми комплименти, казваше ми, че правя хубаво впечатление като човек. Искаше да сме по-близки, веднъж бяхме останали насаме и ме изпрати до нас. Аз си паднах по него и... Изведнъж започна да ме отбягва! Започна да страни от мен. Опитах се да го заговоря, но напразно. Той изобщо не ми обърна внимание.
Преди това не се е случило нищо. Добавих него и останалите от компанията във фейсбук. Според майка ми бил се разочаровал от снимките. Аз се питам какво им е на снимките ми. Нито съм се снимала разголена, нито съм си правила някакви фотосесии... На две от тях съм с една по-къса рокля, но той ме е виждал вече и наживо с нея и не му пречеше. А пък и тя не разкрива нищо повече от краката ми... Затова изключвам този вариант.
Иначе си публикувах едни песнички, но и в това не виждам нищо лошо.
Не разбирам с какво го разочаровах, с какво го обидих...

Коментари

1.   за какво си говорихте докато те изпращаше?

2.   Въобще не го мисли този. Явно с нещо не си му допаднала. Не е за теб и толкова. И не се вкопчвай толкова в човек, който ти сваля звезди, защото в повечето пъти всичко приключва набързо и по доста разочароващ начин. Ако един мъж си пада по дадена жена, й го доказва всячески и не се отказва от нея така лесно.

Doriana

3.   ИЗРЕЧЕНИЕТО, ЧЕ СТЕ ОСТАНАЛИ НАСАМЕ И ТЕ ИЗПРАТИЛ?
Нещо не ми стана ясно?

Мисля, че той просто подбира, подбира и която най-му се понрави. Не си заслужава труда според мен, не мисля, че е сериозен, търси друго и пробва дали ще му харесаш достатъчно или дали "ставаш". Може да не търси връзка, просто забавление, секс. Ти може би търсиш връзка. зарежи го наистина, ще ти загорчи.

4.   Не видях и не прочетох нищо за сваляне на звезди?? Човекът е срещнал горещо маце и е продължил напред. Момчетата имат нужда от секс, не от връзки.

5.   беше вече късно, тъмно и т. н. и той като джентълмен ме изпрати. не разбирам само как за два дни така си промени мнението, но както и да е, има и такива хора... не мисля да се вглъбявам и да се тормозя, нито пък да му тичам по задника и да търся обяснения. дори и да тръгне пак да прави някакви комплименти, намеци и т. н., и т. н., от мен беше дотук. ( авторката )