Да го оставя ли да се изложи в собствената си игра?
Накратко- с приятелят ми нещата се влошоха от извеснто време, заедно сме от 1 година но нещата вече не са същите, никога няма да изневери, флиртаджия си е признавам и тн. но същевременно е правил всичко за мен. та вчера поисках да се видим, но той каза че е много зает и не може тези дни само малко да изкчакам, естествено за мен нямаше проблем. Но видях колата му да минава покрай нас същата вечер, после разбрах че са го видяли с момиче. Знам че е било просто свалка нищо повече, но кажете от вчера не сме се чували знам истината но как да постъпя, да го пробвам дали ще ме излъже като го питам къде е бил или да си мълча и да го остав сам да си блъска главата след време?

Коментари

1.   Трябва да си наясно със себе си и той да знае, че не може да си играе така. Не преглъщай флиртовете му, това е под достойнството ти. Питай го какво става и от отговора му ще разбереш на къде да продължите.

2.   Или най-добрият вариант е да го ковфронтираш. Ако не кажеш това, което знаеш, то ще си остане в теб и ще се натрупва яда. Питай го направо защо те е излъгал, какво има между него и тази жена.
Ако само го питаш какво е правил вчера, той ще те излъже. Ако оставиш нещата както са, от сега нататакъ винаги ще ти е кофти.
Ана

3.   попитай го :)

4.   Ами като знаеш, че те лъже не знам за какво си правиш труда да искаш съвети тук. Сваляш картите на масата, казваш му какво те мъчи и какво искаш... като не го устройва му казваш чао и така. Ще те боли, но по- добре така, отколкото да те тормозят мисли за това сега какво прави, с коя е, къде е и така нататък. Уважавай повече себе си.

Doriana

5.   Здравей, от опит ти казвам не се рови, защото ще разбереш и много други неща. Истината от него никога няма да я получиш, така че моят съвет е да не си създаваш повече главоболия...
Петя

6.   Просто не се занимавай с него. Тъжно е....
Жалък е.

7.   Знам, че е било просто свалка, нищо повече

абееееее, я пак си помисли?

9.   Номер 7 е прав, но и свалка да е било - това не го прави по - малко изневяра....

10.   Главата ще си блъскаш ти. Защо всички правите една и съща грешка "той никога няма да изневери". Често мъжете сами не знаят, че им предстои да изневерят. Защото не минаги го търсят непременно, просто се случва. Но го правят. Откъде си толкова сигурна и то, след като сте заедно, хаха- ЕДНА година?? Хората живеят с години заедно и не се опознават достатъчно, а ти вече знаеш, че нямало да изневери. И защо не? Защото си единствената, неповторимата красавица на века? И ако е така, какво от това? Грешиш. Повечето мъже или момчета отиват, спят с някоя, натискат се или си правят по една свирка и забравят и после пак са с теб. Не бъди наивна, порастни!

11.   Попитах го и ме излъга-каза никъде, чак сега видях че си звъняла. Казах му че е лъжец и че знам че е бил с друго момиче на кафе, и че е адски долно да постъпва така след като същата вечер ми каза че е мнгоо зает. Той както винаги се разсърди, каза че съм първата която го е наричала лъжец нямало да ми бъде простено, изсмя ми се, и каза цитирам'' леле леле ми като знаеш че съм бил с няква на кафе какво ме питаш'' и така.... не ме и потърсил от вчера.. сигурно и не смята. Винаги успяваше да ме искара мен виновна, винаги се примирявах със всичко... помагах му със свсичко във цялата ни връзка, явно наистина не трябва да се раздавам толкова.. Боли мамка му! Наистина и след година виждаш че всеки има страна която не показва на никого...

12.   Ама как така се примиряваш? Той те е пренебрегнал заради друга, да не говорим, че сте заедно от една година а той вече изневерява.
Представи си какво ще стане след две години(ако сте заедно). Младо момиче си не си струва да си губиш времето, е все пак ти си го познаваш, но аз лично много се ядосвам на такива момчета. Имам приятели с по 3-4 годишни връзки дето ей така започват невинно да се срещат с някоя девойка, след това приятелките им разбират и им прощават и това започва да става системно, а къде остава любовта?
Сигурно те обърках, но дано да съм ти помогнала поне малко.