Да харесваш тайно
Здравейте читателииии.
От известно време съм се превърнал в противоположното ми аз. Започнах да спортувам, фитнес тренировки по ММА, храня се здравословно под режим, който вече 3 месеца спазвам.
След фитнес, обаче ходя да хапвам 2, 3 пъти седмично в едно заведение. Там има едно адски симпатично момиче което работи там, което аз адски много съм харесал и понякога едва ли не, ходя там единствено, за да я видя. Забелязал съм, че вече ме познава като влизам и даже забелязах пак така 1, 2 пъти, че като ме види на вратата и се усмихваа. Голям мъж съм на 21 години, но не знам как я заговоря и то точно в заведението, тя има колежки, ако ме отреже псоле ще му е неудобно да ходя там. Как да започна флирта, тоест флирта знам как, но искам да е нещо по дискретно. Някакви леки намеци да и отправя, та да видя дали тя ще се заинтересова от мен :)

Коментари

1.   Като за начало започни да и правиш комплименти. Намигай и, усмихвай и се. След това чакай да мине малко време и я питай за номера и или за скайп или нещо от сорта. Надявам се да ти помогна!

2.   До Коледа е далеч, но ако до тогава не предприемеш нищо, можеш да й направиш малък коледен подарък. Компакт-диск с хубава музика, картичка или нещо такова. Ще разбере прекрасно жеста.

3.   Като за начало не е зле да проведете някакъв разговор... може би? ! Нататък е ясно, разменяте телефони, излизате известно време, изкарвате си добре (по презумпция) и готово.. :-)

4.   Питай я да пиете по нещо, без да ти пука какво като те отреже. Как може да се срамуваш от това, че момиче ти е отказало питие не разбирам.

5.   Според мен първо гледай да завържеш някакъв прост разговор. Първо нещо на майтап. Друг път я питай как е днеска. Както горе ти казаха отбележи промяна в нея, направи комплимент. Просто гледай първоначално да завържете някакъв контакт по приятелски. За мен, ако й дадеш нещо за Коледа изневиделица ще се почувства неудобно - първо, защото сигурно едвам сте си обелили две приказки (от една страна може да е приятно изненада от неочаквания подарък, но от друга може да си помисли, че си някакъв вманиачен тип - поне аз бих се замислила как някой редовен клиент на заведението като много други ми дава подарък и да не иска нещо от мен, но не в добрия смисъл) и от друга страна тя на теб не ти е купила нищо и после ще се чувства някак си длъжна да общува с теб. Опитай се да имате някакви общи приказки, питай я дали някой път не иска да пието едно кафе и поискай телефона й. Ако стигнете до тази фаза, вече можем да говорим за подаръче за Коледа.
Само да отбележа - не че не е ясно - но представям една лично моя женска гледна точка и визирам как аз бих реагирала и на впечатления как хора стават приятели със сервитьор(к)и.
Ана

6.   Какъв сладур само! На 21, ама бил "голям мъж". Големите мъже не се страхуват, просто флиртувай :))) и то ще си покаже. Покани я да я изчакаш след работа например за по кафе, не повече.

7.   №1, намигането е просташко, това е обикновено момиче, а не от магистралата.

8.   Абсолютно съгласна с номер 7-НЕ и намигай, прави много грозно впечатление, повярвай ми. Доколкото разбрах не сте се запознали? Питай я нещо и след това се запознайте-"впрочем аз съм еди кой си", НЕ избързвай да я каниш някъде или да и искаш скайпа. Не и в първия ден на запознанството. А колкото до намеците, няма никакъв по-добър начин от това да и покажеш, че се интересуваш от нея като и направиш няколко УМЕРЕНИ комплимента. Хем ще се почувства поласкана и ще и стане хубаво(а съответно и ти ще и станеш по-симпатичен) хем няма да я отблъснеш с някой глупав, просташки или смотан намек.

9.   Оставяй и съобщения в/у касовите бележки, след това номер, ако се интересува няма да остане безразли1на към това

10.   Като начало ще и правя комплименти, когато няма много хора в заведението. После ще я питам как се казва. Ще се интересувам от нея като цяло, за да се почуства "важна". Ще червя бузи като и правя комплименти ама няма как.
Притеснява ме, че май е по-голяма от мен, може да и да си въобразявам , но ще разбера нататъка

От автора

11.   Така... Анализ с коментар и съвети.
Пишеш че си в подем - фитнесче, ММА и т. н.
Момичето е сервитьорка/касиерка/барманка... Тези женски индивиди са трудна цел, по принцип. Цял ден работят и виждат много чишити : чичко-паричковци, млади мутреещи се хора и други фенове. Конкуренцията е голяма и щитът им е вдигнат. 100% не си сам в опитите си да зарибяваш.
Вероятноста да те отреже е висока. Стане ли това - не се сдухвай. И да - кофти ще ти е после да ходиш пак там...
Като за начало - следи за езика на тялото. Има ли индикации на интерес? Опитвай да започнеш разговор - темата няма значение.
Пийнах си днес, ще довърша коментара си утре, ако ти е инересно.
Пусни в гуглето ' готина свалка" и чети форума!
Наздраве!