Въобразявам ли си?
Здравейте, сгодена съм и съм бременна. Скоро се запознах с брата на годеника ми и съпругата му. Скоро и ние ще сключим брак. Преди да се запозная с брата и жена му, те са живяли заедно с годеника ми в един апартамент около една година. Сега се появих аз и нея я обзе ревност. Скарахме се няколко пъти, защото тя се заяждаше с мен и накрая се разбрахме да спрем да се караме, защтото мъжете ни са братя. Сега си говорим, но тя като пиине започва отново да злобее, но по-умерено. Живеем врата до врата и се виждаме по няколко пъти на ден и с нея и с брата на годеника ми. Имам чувството, че още не могат да ме приемат. Тя като дойде у нас се мъчи да привлече вниманието на моя годеник кам себе си и все го прегръща и се държи мило с него, а с мен е резервирана. Но и той и обръща много внимание и това ме изнервя, все я оглежда. Като му заговоря за тези неща ми казва да не си въобразявам и да спра да мисля за такива глупости, трябвало да си ги избия от главата, все пак тя била жена на брат му. И какво като му е жена, ку*вата си е ку*ва без значение на кого е жена според мен. Все си мисля, че докато мен ме е нямало докато те живяха заедно, се е случило нещто между нея и годеника ми, но незнам може само така да ми изглежда. Та според вас въобразявам ли си или не???

Коментари

1.   Абе хора, вие от кога сте заедно? Може просто тя да не те харесва и да се опитва да настрои и двамата с/у теб. А може и наистина нещо да е имало и да има, или да предстои да се случи

2.   Според мен между тях няма нищо, щом злобее толкова срещу теб - очевидно я е яд, че имаш нещо, което тя не притежава.