Най-добрата приятелка на гаджето ми!
Здравейте,
Преди 2 години и няколко месеца,се запознах с приятелката ми с която вече имаме сериозна вразка.Но още по времето когато се "зарибявахме" аз си падах по приятелката й с която сащо може да се каже ,че си обращахме доста внимание един други му,чатихме си по цели нощи,смс-и имаше нещо,но можеби от факта че в същото време излизах със сегашното ми гадже,неможа да се случи нищо повече от добро разбирателство и безобидни флиртове.
Впоследствие стана така,че се хванах с момичето което ходя сега,в началото беше чудесно всичко мн държах на нея и почти не обръщах внимание на др. момиче,тя ми беше първата както и аз на нея!С времето някак си връзката ни се изчерпа(все пак повече от 2 години)!
Тези симпатий които имах към приятелката й прерастнаха в нещо още по-силно!На моменти дори мога да кажа,че изпитвам Любов към нея!Пак прекарваме доста време с нея в чата,разбираме се отлично,мн точен човек е,на последния купон на който бяхме,всички си легнаха а само аз и тя си говорехме цяла нощ до разсъмване!
Гадното е ,че няма второ момиче като приятелката ми, тя заслужава всичко,толкова мн неща е направила за мен,когато сам болен или ми е гадно прави всичко възможно за да се оправя,никога не би ме оставила в такова състояние сам например....
Но сърцето си е сърце неможе да му се командва,чувствата истинаха или по точно се насочиха към НАЙ-ДОБРАТА Й приятелка...,а в същото време аз я уреждам с мой познат/приятел ,защото ме помоли,какво да правя?!Аз като немога да бъда с нея поне да е някой,който заслужава!Нищо немога да направя,ако опитам ще разваля всичко,тъй като вече сме доста добра компания моите приятели и нейните приятелки,ако направя нещо тази компания няма да съществува повече,аз няма да ги виждам,дори и те ще се скарат предполагам!И затова се опитвам да карам по старо му...........

Коментари

1.   Здрасти, много объркваща история си написал, но защо точно трябваше да се забаркваш с най-добрата приятелка на гаджето ти. Не помисли ли, че по този начин нараняваш и двете и заради тази глупост да разделиш две приятелки. Едно само ще ти кажа напално ли си сигурен, че това кам нейната приятелка е любов, а не привличане или просто си играеш и с двете... Рано или касно ще трябва да вземеш своето решение, но го направи без да ги нараняваш, защото приятелството е ценно и не трябва да се унищожава....