Ходя със женен мъж...
Здравейте! Моята история е на типичната малка пикла, която си пада по женен мъж и след не много усилия попада в леглото му. Лошото е, че тя продължава вече две години и въпреки, че моя живот от тук нататък се променя напълно, тъй като сега завършвам училище, като че ли не мога да се откъсна от него ...

Коментари

1-50 от 106

1.   Откъсни се, докато е време....
после няма да стане!

2.   Да, отсъксни се докато е време, иначе след това ще е още по-зле положението. Такива връзки нямат бъдеще, те са просто една прищявка. Вземи се в ръце и помисли за себе си, а не само от нуждите си или от желанията си. Млада си, животът е пред теб. Не си го пропилявай така. А и между другото навън има много по-готини момчета, по-които да си паднеш и да обичаш, от колкото си мислиш. Светът не е свършил, това е просто поредното изпитание, на което те поставя живота. Бъди разумна и мисли с главата си. Айде успех и умната :)

3.   Благодаря Ви за коментарите скъпи читатели! Направих, както ме посъветвахте - откъснах се от него, но всякаш откъснах част от себе и я захвърлих ... сега търся друга част същата като тази, за да се сглобя, но не успявам :(

4.   Значи това да си с Женене мъж е все едно да си резервна гума. Тук е момента да каже че тези мъже са потиснати комплексирани и са големи идиоти . Така Ти винаги ще се криеш като излизаш с него, на рождените му дни на коледа и нова годинана, 14-ти февруари и осми март ще ги празнуваш на патерица, той ще е със семейството си . Нощите той ще се прибира при нея. летните почивки на море или планина той ще е със семейството си. Помисли си дали някои мъж заслужава такива жертви, през теб да не е минал трамвай , да не би да ннямаш крак, я се осъзнай! айде да не ти обеснявам повече че ме ад на такива мъже - да мислил като се е женил

5.   и аз мисля че никои маж не заслужава да пропилееш най-хубажите си години заради него .... помисли само колкояки момчета може да имаш и колко забавни нощи ти предстоят ....

6.   Аз съм на 20 години и също имам връзка с женен мъж. Заедно сме вече почти три години и нещата се усложняват с всеки изминал ден. Той е женен за добро момиче и има дете от нея. Всичко е много сложно. Обичам го повече от всичко на света, но съжалявам, че не прекратих тази връзка в самото начало. Незнам какво ще правя без него, но и знам че си пропилявам живота, защото дори и да сме заедно той винаги ще си остане венчан. Приятеля ми също ме обича много и всеки ден ми се кълне че не го прави с нея и че някой ден ще сме заедно. Освен това не ми е ясно как може някой да отдели дете от родителя му. В същото време аз съм прекалено малка за деца - няма да мога да се грижа за неговото. Просто не знам какво да правя. Чувствам се като в омъкьосън кръг. Ако някой има отгвор на този изключителено сложен въпрос - нека ми го даде.Искам само едно да кажа на всички момичета, които се забъркват в подобни истории - БЯГАЙТЕ ОТ ЖЕНЕНИ МЪЖЕ, ОТ ТОВА НЕ ИЗЛИЗА НИЩО ДОБРО. От една опарила се вече "пикла ".

7.   БРАВО НА 6,ХУБАВ Е ИЗВОДА КОЙТО СИ НАПИСАЛА!А КАКВОТО СИ НАДРОБИШ ТОВА И ЩЕ СЪРБАШ!ВСЕКИ ЗАСЛУЖАВА НАЙ-ДОБРОТО ,ЕДНО МЛАДО МОМИЧЕ ДО МЛАДО МОМЧЕ,ТЪРСЕТЕ ТОВА КОЕТО ЗАСЛУЖАВАТЕ,А НЕ ТОВА КОЕТО ВЕЧЕ Е ВТОРО КАЧЕСТВО***УСПЕХ***

8.   аз съм в същото положение само че съм на 16 и си имам приятел

9.   моля ви помогнете ми но не кото ме критикувате а със полезни съвети ходя със женен мъж който е с 10 години по голям а аз съм на 16 и немога без него а в същото време си имам и друг приятел ХЕЛП

10.   Добре де, аз искам да питам-вие жените добре ли сте? Какво значи това "Имам връзка с женен мъж ама си имам и прител "? Първо, женените мъже в повечето случаи взимат много повече отколкото дават (това го знам от моя приятелка ж същото положение), второ, тези момчета които са до вас и ви обичат кучета ли са ги яли та да се отнасяте с тях така? Все пак и ние имаме акъл и разликата в оношението се усеща много осезаемо и болезнено. Много ме е яд на жени и момичета,които правят такива неща. Моят съвет към вас е: използвайте това, което ви е между ушите и се замислете.

11.   Здравейте,пак съм аз 20 годишната,със сериозния си женен приятел до себе си и незнаеща какво да прави с живота си.Мисля си,че колкото и да си пишем и да говорим това никога няма да спре.Винаги ще има момичета, които ще си казват "какво като е женен - аз само ще се повеселя ".И така докато се усетим вече сме оплетени в мрежите на женения мъж и си пишем в някакав сайт за разбити сърца вместо да си живеем живота и да се радваме на свободата и хората, които ни обичат.Може да съм малка за изводи,но вече знам едно НИЕ ЖЕНИТЕ СМЕ ГОЛЕМИ ПАТКИ!!!

12.   Моя добра приятелка успя да разведе приятеля си (с почти 15 години по-голям от нея),който има малко дете. Направо ме е срам да кажа, че тя е малко над 20 години. Сега живеят заедно. Определено не е цъфнала и вързала...

13.   Аз също съм в това положение и се опитвам да се откъсна от него,но той не ме оставя.Сега се развежда със жена си и иска да започне нов живот с мен,казва че когато се е оженил за нея е бил много млад и не е мислил,а сега бил поумнял малко(26 г.) и така нататък.Но ти ще срещнеш някой ден друг,който ще го замести.Споко...!!!

14.   Здравейте на всички и благодаря за написаните от Вас коментари! Помогнахте ми и осъзнах грешката си! Сега имам приятел, не го обичам толкова колкото женения, но нали забранения плод е най-обичания! Хора бягайте от женените, те не носят нищо добро!

15.   Скъпи момичета,единственото което мога да ви кажа,че и аз преди време съм била във вашето положение.Определено не ми харесваше.Особено защото той поставяше правилата.Той винаги беше много заетия,той ми звънеше когато преценеше(защото когато ми звънеше беше със скрит номер:))Да не говорим че ме караше да се чувствам като абсолютна курва като ходехме по хотелите за по няколко часа.Страшно унизително!
Когато бях с него ми се струваше страхотен,ама нали знаете любовта е сляпа.Сега от дистанцията на времето се чудя как може да съм била толкова глупава,и какво точно съм му харесала,пълен смешник.
Мога да съжалявам само жена му.Ама като съм чувала от приятели не си заслужава да я съжалявам,защото на мацката не и пука много,много да ли и изневерява,важното е да дава пари.
Извода е:БЯГАЙТЕ ОТ ЖЕНЕНИТЕ МЪЖЕ,КАТО ДЯВОЛ ОТ ТАМЯН.НОСЯТ САМО ГЛАВОБОЛИЯ

16.   Здравейте

Аз също имам връзка с женен мъж от 2 години!

Всичко което сте написали досега е напълно вярно! Друго искам да знам аз! Искам мнението на един женен мъж! Да Каже той какво е за него една любовница, и каквото и да говорим мисля че само мъжете си знят дали сме им само за секса ИЛИ Не................?

Аз Знам Отговора за себе си в моя случай и знам какво място ми е отредено. Но нека един мъж да ни каже какво мисли!!!

17.   Абе вие луди ли сте, мъжът не е обещавал нищо. Вземайте всичко от живота, насладете се на всеки миг, знаеш ли какво ще стане утре.Какво като е женен, той е човек, защо го прави той си знае. Пък и на мен ли ще ги разправяте за отказването, колкото и да чета за морала самоуважението бъдещето, като ми се обади всичко отлита, дори забравям че е женен. От 4 години се срещам с женен, и много пъти исках да се откажа от него, но видях че няма да стане. Знам че не е правилно но всичко ще свърши може би от само себе си един ден....

18.   Браво - и на 16, и на 17! И аз много бих искала да чуя какво си мисли мъжът, който е женен и изневерява.

Аз имам отговор, ама той не ми харесва особено.... Е - предполагам, че е строго индивидуално, тъй като хората са различни. Не може да сложим всички мъже "в кюпа " и да кажем - всички са еднакви. Всеки си има причини. Знам само, че който търси нещо "навън " сигурно му липсва нещо вкъщи. А на момичетата, които са прекалено млади, за да стигнат сами до този извод, ще дам някои съвети.

Бъдете малко по-големи егоистки! Глупаво е да даваш всичко от себе си на мъж, който няма как да е само с теб. Обичай си го - ама се "оглеждай " - не бъди сляпа за света без него. Изживей си връзката, няма лошо, бъди с него, когато можеш, но не се поддавай на тъга всеки път, когато ТОЙ ти каже, че няма възможност да е с теб, а си търси други начини да се забавляваш.

Имай малко повече самочувствие - в крайна сметка ти си свободна, ей това му е хубавото на такива връзки - той не може да ти държи сметка какво и с кого правиш, защото не те притежава. И да не правите грешката да отказвате пари или подаръци, пък не дай си Боже, вие да му давате от добро сърце!

Ей момичета - живота е кратък! Какво значи "ама не мога без него "? И аз съм си ги мислела тези неща, плакала съм, искала съм да умра щото него го няма - толкова глупава съм била! Някой каза "бягайте от женени мъже " - ЗАЩО? Не бягайте - по-добре ги използвайте, защото това е, което те правят с вас! Не съм мъжемразка, напротив - обичам мъжете, но се надявам никога повече да не сглупя да се раздавам така.

Разберете - вечната любов е в мига! Не го пропускайте, защото този миг никога няма да се повтори, не живейте в миналото. Щом прецениш, че една връзка ти носи повече болка, отколкото щастие - късай и продължавай напред!

УСПЕХ на всички с подобни проблеми, БЪДИ ЕГОИСТ!

19.   Казано С няколко думи: НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ 18.! Тя ви каза всичко точно както трябва да е! Че няма да спрете да излизате и да ходите с женени Няма.
То Поне извличайте полза от това и не си го слагайте толкова много присърце!

Не му мислете. Нали важното е да ви е гот на вас като сте с него! И за да ви иска той да сте s него значи има нещо у вас което той не намира в жена си. Така че .................. Живейте за мига!

20.   Здравейте, аз съм пак 20 годишната със сериозния женен мъж до себе си. Моят женен приятел ми каза, че иска да се разведе с жена си и да се съберем. Първо си помислих, че това е чудесно, нали го обичам и го искам само за себе си. После като си помислих за това направо умрях от ужас. Аз искам да съм с него ама днес, утре, вдругиден, а после...знам ли? Аз съм на 20 години. Обичам го страшно много, но знам ли докога?! Да ви кажа ли, извадих си извод за мен. Хубаво ми е с него, обичам го обаче да бъдем в онова ниво на връзката, за което говорите - да го наречем "взаимно използване ". Какво по-хубаво от това?! Ние се виждаме, излизаме и т.н ама не пера и не гладя мъжки ризи, а живея за себе си. Не мислите ли, че това е най - добрия вариант?!?

21.   И аз ходя с женен мъж от половин година и просто не мога да се откажа от него. Аз сам на 20 а той на 33. Как ви звучи? Зле нали и аз си го повтарям всеки божи ден. Той има две прекрастни близначета и толкова много приличат на него. Това е................ Незнам какво да правя чувствам се ужастно..................... сякаш живея насън

22.   Любовта не е само копнеж и секс. Тя е и споделени и преодолени трудности, представяне като едно цяло сред другите. А жененият мъж ще продължава да се крие, лавира, но пак ще си остане дори в мислите когато е с теб при семейството си. Скоро ще ти омръзне това вечно надпреварване с другата. А може би не си първата за него и на други е казвал всичко, което чуваш от него.

24.   До номер 6: Mила, в същото положение съм като теб. Не смятам да го оставям.Ще се опитам да направя всичко възможно, за да го разведа.

25.   За № 4: Горкото !

Така ли се успокояваш, че не те поглеждат мъже от "А" група? :-)

26.   Здравейте!

Аз съм на 28 год. Имах връзка със семеен турчин, която приключих наскоро. Не съм семейна, в живота ми досега съм срещала и дълги и къси връзки. Мене лично много са ме наранявали, но аз също съм наранявала. В период от живота си, когато се наслаждавах на свободата си, когато исках ясно да си направя равносметка как искам да живея, за да бъда щастлива и усмихната срещнах Него !- женения.

Той е от друг град и се срещахме през почивните дни. Знаете ли ? Той криеше от мен в продължение на 3 месеца, че има семейство. Незнаех, че има жена, има детенце. Но в един слънчев ден, той ми каза истината. Последваха 5 месеца изпълнени с тъга, със сълзи, с болка, казвах си утре ще се разделя с него, прекалено съм отговарна към себе си, прекалено много вярвам в доброто, за да допусна, женения турчин да се разведе, за да бъде с мен. Разкъзвах се от болка, обичах го много, наистина го обичах и никога не съм предполагала, че мога да обичам по този начин. В един момент се уморих, уморих се от ролята на любовница, уморих се да давам любов и да знам, че той не може да ми отвърне със същата силна любов. Той просто изживяваше с мен едни хубави мигове с една красива жена от големия град.

Прекратих всичко. Смело мога да ви кажа, че се изправих срещу болката, взех я като подарък от него и потеглих сама по пътя.

Моля ви момичета, не позволявайте някой женен да си играе със сърчицата ви, та нали всички искаме любов, истинска любов, която да бъде взаимна и най-вече искренна. Не са свършили свободните мъже, нека да не си забиваме сами тръните в гърдите.

27.   До номер 24 и 6 - Мили момичета и аз имам връзка с женен мъж вече 3 месеца. Обожавам го, не мога и миг без него. Знам, че и той ме обича много и чакаме до лятото и ще избягаме. Мслим да вземем едното му дете с нас. Но лошото е, че ми закаснява този месец и май няма да дочакаме до лятото. готова съм на всичко за него, дори и на това да му родя дете.

Помогнете ми, и без такива от родо прекрати вразката си с него, защото няма да го оставя, нито той мен.

28.   Не знам накъде върви този свят!!!Повече от половината коментари са на момичета,които са имали връзка с женен мъж.КЪДЕ СЕ БУТАТЕ БЕ ДЕЦА?Не разбирам ЗАЩО....явно ви харесва да се мешате в чужди съдби и тайничко да се радвате,че сте по-готината и че той вас е избрал.Лекичко да погалите егото си,а пред хората да циврите и да се правите на невинни.Чувала съм ,че кучката не вдигне ли опашка работата няма да стане.
Аз съм от другата страна...омъжена жена с деца.Дотук в живота ми не съм изневерявала на съпруга си(изключвам някоя мъничка сексуална фантазия :) доколкото знам и съпругът ми не ми е изневерявал (а и да е просто не ми пука).
Преди години изневяра съсипа живота на брат ми.Ожени се прекалено млад...роди му се дете и малко след това жена му започна да кръшка,той от ден на ден потъваше в собственото си отчаяние,не искаше да живее.Разделиха се тя отиде при майка си и след време беше родила второ дете,което не беше на брат ми,но тя го беше писала за негово.Това го съсипа тотално.
Брат ми почина на 24 години...ей така си отиде в съня си...сам,отчаян и огорчен.
Живейте си живота мили МОМИЧЕНЦА...не се мешайте там където не ви е работа,защото ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА.Смятам,че след като сте минали 18 значи имате малко мозък в главите си и би трябвало да знаете,че някой страда по ваша вина...а един прекрасен ден вие може да се окажете в същата ситуация и едва ли ще пърхате от щастие.Впрочем искрено ви пожелавам,да изпитате изневярата в целият и блясък.

29.   По повод изказването на ОМЪЖЕНАТА жена - 28 как дава съвети за ИЗНЕВЕРИТЕ а пък в същото време не и пука??? Ама че парадокс или всеки прави каквото си иска защото сме в еталона на ОБЩЕСТВОТО НИ! Само едно ще кажа НЕ СЪДИ ЗА ДА НЕ БЪДЕШ СЪДЕН

30.   Е, ето и аз да се изкажа.Имах връзка с женен 4 години. Пълен отвратяга!!! Принуди ме да абортирам първото си дете, защото "нямал какво да ми предложи". По принцип е селско момче от малък град и е дошъл тук,защото жена му забременяла и не искала да абортира. Така използвайки това се е докопал до големия град и си живее в малкото апартаментче като "заврян зет". Наслушах се на всякакви оплаквания и жалби за това каква лоша е жена му. Докато един ден не ги видях двамата в колата му. Изревнувах зададох въпроси. В последствие тя ми се обади по телефон, преравяйки вещите му и намирайки моя номер. Каза ми, че е много красива и би могла да му отмъсти като му изневери и тя, но не е такава. И на какво съм се надявала аз като той е женен.

А той друга песен пееше по същото време, че е нещастен и как ще сме заедно. Аз се отдръпнах, защото стана прекалено грозно и пошло всичко и не съжалявам. Сега съм щастливо омъжена и имам вече дете. Някои гадости в живота е писано да се изживеят. Видях го веднъж след това и ми стана гадно както, в деня когато ми заяви че трябва да махна бебето. Това е женен няма значение, ако човекът е добър (има и такива случаи). Мръсници има и сред ергените! Сега се чудя доста, но тогава имах чувства и позволих да бъда въвлечена в подобна история. Добре, че се отървах!

31.   Трета год ходя с такъв мъж-агонията е страшна.............ако можеш-късай и хвърляй, докато не си почнала да се разболяваш....

32.   Аз също имам връзка с женен мъж, от четири месеца сме заедно. не съм сигурна дали го обичам, но знам че той ме обича. в момента е пред развод и иска да живее с мен. а той наистина е много добър и се отнася прекрасно с мен. Какво да направя, да продължа ли с него

33.   АЗ СЪЩО ХОДЯ С ЖЕНЕН МЪЖ ОТ 3 ГОДИНИ. И ДА ВИ КАЖА НЕ Е НАЙ ЛОШОТО НЕЩО НА СВЕТА. И ДАЖЕ ЧАКАМЕ БЕБЕ.

34.   Mомичета, и аз съм в това положение обичам женен мъж, за тези които отправят упреци нека само да им кажа: за една връзка мили дами се искат двама души, така че вината не е само на "кучката" отмъкнала благоверния под носа ви! Aз съм за любовта, където и да е, когато и да е, щом я има трябва да я пазим, ако видите рядко цвете, към което всеки се стреми нали и вие ще го пъхнете в джоба си? И така БОРЕТЕ СЕ, щом е пожелал любовта ви, значи я няма у дома, а щом я няма у дома вие мили съпруги знайте, че "насила хубост не става", а децата пак ще си имат татко и мама, никой не може да промени този факт нали ?!

36.   На 19 год. съм и от 4 месеца имам връзка с женен мъж, който е на 30. Нямат деца още, въпреки че са правили опити. На мен ми е ясно, че той не е толкова привързан към мен, колкото съм аз към него. Понеже има престижна работа - винаги е зает. Виждаме се само когато му е удобно. На мен ми казва, че иска докрая на живота му, дори и да се омъжа, да му остана любовница. Звъни ми отвреме просто ей така, за да ме чуе, казва че мисли за мен. Никога не съм му искала нещо материално или пари, а и той не ми е давал. Не съм с него заради парите му, само усещам, че ме разбира идеално. Никога не правим нещо, което не искам, не ме пресилва. Аз даже все още съм девствена и той казва, че само аз мога да реша кога ще го правим. Предупреждава ме да не хлътна много по него и да си намеря сериозен приятел, но и да съм с него пак. Според вас той има ли някакви чувства към мен???

37.   Здравейте,
Аз съм на 22г и съм била също, като вас с женен мъж, които ми беше и първия мъж в живота. Тогава, защото, това се случи преди 6 г мислех, че без него не мога да живея. Правила съм много глупости, заради него за да можем да бъдем заедно. Майка ми разбра. Станаха жестоки скандали вкъщи, но въпреки всичко аз реших, че няма да се откажа от него. Продължих да се крия и да се виждаме...

Това продължи около 3 г. И искам да кажа на всички, които си мислят, че женените мъже са животни, които само ни използват и не могат да ни обичат - НЕ Е ТАКА!!! Ако не те обичат то значи поне им е приятно с теб или пък секса с нас им харесва,все има нещо, заради което му е готино с теб. ТО Е ЯСНО, ЧЕ, ТОВА Е ВРЪЗКА БЕЗ БЪДЕЩЕ. Това всеки трябва да го осъзнае. Никога не съм се замисляла да му разваля семейството аз не търсех, това, а тръпката, а тръпката е точно, това, че двамата не можете да сте заедно. Разделихме се от самосебеси. Не сме се карали, дори напротив в момента ако му звънна и му кажа, че имам някакъв проблем че долети за секунди. Чуваме се често, но сме си само приятели. Аз не съжалявам за това, защото беше незабравима тръпка за цял живот. Изживейте си любовите с когото и да са те...

За мен извода е: Съжалявай за, това, което не си направил, а не за, това, което си направил.

ВСИЧКО С МАЛКО РАЗУМ, ОБАЧЕ!!!

38.   Аз сам момиче не 18г и от 9 месеца ходя с женен маж които е с 20г по-голям от мен... Обичам го истински, знам че и той ме обича казвал ми го е толкова пати, дори че сам парвата любов в живота му, благодари ми че ме е срещнал.... всичко между нас е идеално НО тои все пак е женен има и дете малко по_малко от мен, не се разбира с жена си, заедно са само заради детето... но мисалта че сам втората ме измачва адски много. Моите приятелки излизат свободно, забавляват се а аз.. понякога се питам дали всичко това си струва и незнам какво да правя. Той е всичко което бих искала от един маж, не мога да бада с малки, лигави момченца които не знаят какво искат, но тази моя любов ме убива! НЕ МОГА БЕЗ НЕГО, НО НЕЗНАМ И ДО КОГА ЩЕ ИЗДЪРЖА. Обичам го и тои ме обича, може би това е най-важното!

39.   Ама бие пиклите тукаа сте наистина много глупави бе ами ние ние ЖЕНЕНИ мьже както ни наричате тук штевикажа 99%ОТ нас ви използваме само да ви изчукаме да да е нешто чуждо каква любов бе ни я си имамме в кьщи а и ние знаем как да ви ви умотаем ама нали вие сте простички това е ваша работа в голяма грешка сте ние си начесваме мьжкото его и да ви кажа че и секса не сте по добри /ПРОСТО НЕШТО РАЗЛИЧНО/това да ви ясно мили пикли хората са казали не трьгваите сас женени не бадета утешителна награда а вие сте точно такива според вас дали нашите сап знаят за вас ако сме по хитри НЕ ИДА НЕ БИ ДА СИ МИСЛИТЕ ЧЕ НИ ЧУКАМЕ АМИ ДА ВИ КАЖА МНОГО ПО ВЕЧЕ ОТ ПРЕДИ за да не забодозрат е тое много много сте глупави аз см го правил само веднаж и не бих повторил заштото коголяма част от вас са напаст и мили дами ако реша в което не см предпочитам проститука от колкото главоболия с пикли на 18 19 год които не знаят пикаи ли им са ебелим са!

40.   НОМЕР 39 ТИ СИ ЖЕНА И НЕДЕЙ ДА КОМЕНТИРАШ ОТ ИМЕТО НА МЪЖЕТЕ ЗАЩОТО СИ ЛИЧИ ОТ ДАЛЕЧЕ УСПЕХ БЪДИ ЩАСТЛИВА И ДАНО И НА ТЕБ НЕ ТИ Е ИЗНЕВЕРИЛО МЪЖЛЕТО И ЗА ТОВА ЗА СИ ТОЛКОВА ЗЛОБНА

41.   39, МНОГО НЕГРАМОТНО Е НАПИСАН ЦЕЛИЯ ТИ КОМЕНТАР А ПРЕДИ ДА НАПИШЕШ НА НЯКОЙ ЧЕ Е ПРОСТ ПРОВЕРИ ТИ ДО КАКВА СТЕПЕН СИ С ТОЛКОВА МНОГО ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ МИСЛЯ ЧЕ ИМА ДОСТА ДА УЧИШ И ДА СЕ СРАМУВАШ КЪДЕТО И ДА ОТИДЕШ

42.   Абе я се научи да пишеш първо и тогава прави коментари, че нищо не можах да разбера от това което си написал...Ужас!

43.   Ама Вие пиклите тука сте наистина много глупави бе ами НИЕ ЖЕНЕНИ мьже както ни наричате тук ЩЕ ВИ КАЖА 99%ОТ нас ви ИЗПОЛЗУВАМЕ само да ви изчукаме ДА е неЩо чуждо каква любов бе ни я си имаМе ВКЪЩИ а и ние знаем как да ВИ Омотаем ама нали вие сте простички това е ваша работа И голяма грешка сте ние си начесваме мьжкото его и да ви кажа че и секса не сте по -добри /ПРОСТО НЕЩО РАЗЛИЧНО/това да ви ясно мили пикли хората са казали не трьгваЙте С женени не бЪдетЕ утешителна награда а вие сте точно такива според вас дали нашите знаят за вас ако сме по хитри НЕ И ДА НЕ БИ ДА СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ВИ ЧУКАМЕ АМИ ДА ВИ КАЖА МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ПРЕДИ за да не заПодозрат е то Е много много сте глупави аз сЪм го правил само веднЪж и не бих повторил заЩото Голяма част от вас са напаст и мили дами ако реша в което не сЪм предпочитаН проститука от колкото главоболия с пикли на 18 19 год които не знаят пикаЕ ли им са ебе лИ им сЕ!

И АЗ ЗА ТОВА КОРИГИРАМ ПРАВОПИСНИТЕ ТИ ГРЕШКИ С ГЛАВНИ БУКВИ ЗА ДА ГИ ВИДИШ ПО ДОБРЕ НО ЕДВА ЛИ НЯКОГА ЩЕ СЕ НАУЧИШ ДА ПИШЕШ И ИЗРАЗЯВАШ КАКТО ТРЯБВА НАЛИ ЗНАЕШ НА НЯКОИ ХОРА ИМ ЛИПСВАТ ПЪРВИТЕ СЕДЕМ А НА ДРУГИ И ОСТАНАЛИТЕ СЛЕД ТЯХ УСПЕХ В УЧЕНЕТО ТО НЕ Е КАТО ДА ОПРАВЯШ ПИКЛИТЕ КОИТО ЕДВА ЛИ СА ПО ГОЛЕМИ ОТ 15-20 ГОДИШНИ ЗРЯЛА И ИНТЕЛИГЕНТНА ЖЕНА НИКОГА НЕ БИ ОБЪРНАЛА ВНИМАНИЕ НА НЕГРАМОТНИЦИ КАТО ТЕБ МОЖЕ ДА Я ИМАШ САМО В МЕЧТИТЕ СИ ИЛИ ПО ПРОСТО КАЗАНО В ТВОИТЕ РЪЦЕ ТЯ ЩЕ БЪДЕ САМО ЕДНА ЧЕКИЯ.

44.   Ужасссс, чета, чета все глупости, какво сме седнали съвети да даваме ..? всеки сам да се спасява, аз съм на 21г. имам връзка с женен мъж на 38г. добре ми е с него, глези ме, слуша ме, подаръци, пари, всичко и най-хубавото е, че не лишава и семейството си от нищо, затова не ми е гузно.. доволна съм и задоволена от всяка една страна и Вие искате да ми кажете да прекратя това удоволствие?? НЕИСКАММММ, защо трябва да се лишавам от нещо хубаво.. всичко с времето си.

45.   Много си права за, това... Всеки има право да прави, каквото иска в и с живота си. Един живот живеем все пак. Това е голяма тръпка и само който не го е изпитал не знае за какво става на въпрос...

46.   Абе кво си ства на всички...живота е един-може да съм само на 16, но с всеки изминал ден се уверявам, че се уча от опита и грешките си. Сега съм хлътнала по мъж с 10 години по-голям от мен-не мога да кажа, че го обичам, но със сигурност ми е тръпка, разбираме се идеално, даваме си това, от което и 2мата имаме нужда.

Защо да вярвам сляпо-рано или късно всичко ще свърши и съм наясно с това... но струва ли си да потискам чувствата си заради тази мисъл-естествено, че не! Искам да посъветвам всички млади момичета-имайте самочувствие и се осмелявайте да взимате това, което искате... потискайки емоциите си само вредите на себе си! Просто бъдете реалистки и не витайте в облаците... но и не драматизирайте толкова всичко! Имайте малко вяря в себе си и гледайте напред... всичко е до начина на мислене-колкото по-рано се научим да бъдем реалисти и знаем какво искаме, толкова по-малко наранени ще бъдем.И пак ще повторя-НЕ СЕ страхувайте от новото-животът е за това! Вярвам,че след всички тези емоции - приятни и разочроващи - в един момент всеки намира подходящия човек ;]

47.   Номер 44 - ЕВАЛА. Аз съм за, защото сам на сащото дередже

48.   Радиожурналист - откажи се от този мъж, защото е женен. Желая ти любов и щастие!

49.   Аз все още нямама вразка с женен мъж, но на там отиват нещата. Кажете какво да правя не искам да развалям семейства,но много ми се иска да излизам с този тип. А имам и приател,не искам да го лъжа,но изпитвам тръпка която отдавна не съм имала към никои, много съм убъркана.

50.   Мили, малки момичета, то е ясно, че се занимавате с женени мъже, защото сте пълни комплексарки. Ако не бяхте, щяхте да се самоуважавате повече и да ви харесват свободни момчета на вашата възраст. Всяка жена, която сама приема ролята на резерва си заслужава съдбата, така, че е излишно да се "самосъжелявате" чак толкова и уж да търсите "съвети" из сайтовете. Това, което търсите е някой да ви каже ,а вие да си го докажете, че сте всъщност № 1, да ама не сте...№2 сте, а може да сте и по-назад в поредицата.

Но не се учудвам, че повечето от вас са стигнали до тук...чета неграмотните ви писания и ми става жал! Една жена може да задържи вниманието на един мъж трайно с класата си, а не с това, че е 10-15 години по-млада от съпругата му, но проста. Запомнете, мъжете не са идиоти, не се лъжат толкова лесно!Не ви лъжат женените мъже, вие сами се лъжете! Да сте в това окаяно състояние "винаги на повикване", без това да ви е официална професия, сте си виновни вие, а не някой женен " мачо", който се мисли за голям юнак! И накрая искам да ви кажа, че ако един мъж поддържа връзка паралелно с две жени - съпруга и любовница, то със сигурност не си пада особено по едната и това в повечето случай е любовницата!!!

51.   № 44 Е ЖАЛКА, МАЛКА ПИКЛА, ПРОПИЛЯВАЩА СИ ДОБРОВОЛНО ВРЕМЕТО И ЖИВОТА...КОЛКО ЖАЛКО ДА СИ НА 21, А ДА СЕ ПОДЛАГАШ НА ДВОЙНО ПО-СТАР ОТ ТЕБ...СИГУРНО Е ОТВРАТИТЕЛНО???

52.   А вие номер 50 и 51 какви сте?Уплашени съпруги или какво!Да ви кажа право,мисля че комплексарките сте самите вие.Спор няма-обикновенно съпругата си остава номер 1,но не винаги.Затова не бъдете толкова убедени кои е номер 1 и номер 2,а си гледаите вашите бракове.

1-50 от 106