Ходя със женен мъж...
Здравейте! Моята история е на типичната малка пикла, която си пада по женен мъж и след не много усилия попада в леглото му. Лошото е, че тя продължава вече две години и въпреки, че моя живот от тук нататък се променя напълно, тъй като сега завършвам училище, като че ли не мога да се откъсна от него ...

Коментари

101-106 от 106

120.   н 119 - а аз познавам пък 10 астронафта - пишман станаха.
Сега сериозно - всеки случай си е различен!
Казвам ви го това като дългогодишна любовница и вече дългогодишна съпруга на същия мъж - разполовява се вече нашата връзка - 6 г. съм му била любовница и някъде 6 г. съм му съпруга.
Мога да ви кажа, че е като при всяка друга връзка - има си добри и лоши страни, има си върхове и падения
Единствената разлика може би е, че една бивша любовница и вече съпруга е била от другата страна - тоест ако е имало достатачно любов и силна връзка, за да се разведе мъжът и да се ожени за теб, все пак преди това ти се е доверявал какво го е мъчило в брака му и гледаш да не повтаряш тези грешки. Отделно той се старае повече в своя втори брак, защото е видял и своите си грешки, а и иска да докаже и на себе си, че е способен да изгради стабилно семейство. Друг фактор е също в жената-любовница. За да си свирила втора цигулка и да си търпяла дълго това положение, ти по природа си човек, който е готов да се жертва за любовта си, да прави компромиси и да отстъпва. След години като любовница и борба за сегашното си положение се стараеш просто, за да го задържиш, защото няма какво да се лъжим - като съпруга е много по-хубава връзката с който и да е мъж. Любовницата винаги е сама на празниците, винаги е скрита, винаги е лошата, а като съпруга биваш канена навсякъде с мъжа си и можеш свободно да изживяваш своята нежност и любов към него и като забременееш всички ти се радват, а ако като любовница забременееш е някакъв кошмар сигурно.
Това са основните общи разлики, но какво ще се случи си зависи от двата характера във връзката.
Няма да лъжа - разведеният мъж си идва с багаж. Независимо дали връзката ви е почнала преди или след развода му, такъв мъж все пак има един или повече бракове зад гърба си, вече е закостенял в определени убеждения за жените като цяло, не е готов на компромиси като да кажем един „свеж“ мъж, който просто не е имал този лют опит и не е бил белязан от брак преди вас.

За своята си връзка вече мога да кажа, че аз щях да се справя и без него, защото съм с благ характер към мъжа до себе си и умея да обичам много страстно и истински. Дори да ме беше зарязал навремето, вече съм убедена, че щях да изградя стабилно семейство с друг мъж, но за мъжа си съм сигурна, че щеше съвсем да залинее в стария си брак, щеше винаги да поддържа паралелни връзки (и преди мен е имал) и щеше да си умре стар, изоставен и самотен един ден.

Така че на момичетата в такива връзки мога да кажа само като съвет да не чакат много и като са убедени, че вече мъжът се е влюбил в тях, да поставят ултиматум. Да, ако избере семейството си пред вас ще страдате, но този опит ще ви помогне в евентуална следваща връзка, а навън действително има чудесни мъже - все някога ще срещнете мъж като за вас. Не си мислете, че това е единственият мъж на Планетата. Не чакайте като мен цели 6 години, защото това е загубено време и напразна жерва в името на един гнил брак за ваша сметка!

121.   Вдигнал съм и аз ръка, но никой не ме забелязва въпреки, че сам съм си написал домашното.
Първо ще пиша за "мъжете" занимаващи се с 15 годишни "пикли" (нали така сами се нарекохте). Мъж, мъж, колко да е мъж един дришльо, който не знае, че 15 годишните са непълнолетни и законът не случайно ги защитава (най-малкото защото не могат да мислят адекватно). Нямам цялото време на света да обяснявам, че такъв "мъж" е просто комплексар, който вместо да се съсредоточи върху кариера, семейство и деца е тръгнал да се жалва на една "пикла", че нещо в брака му липсва (тя щото "пиклата" ще го разбере и ще му реши проблема). Жалка картина, смешна история, умряла работа - да ме извиняват дришльовците, ама когато аз разбрах, че нещата в брака ми не се получават първо се разведох, а после тръгнах да си търся любовници, но не сред наивните ученички, а сред себеподобните. Дришльовци от всякакъв вид (женени, ергени, имотни, малограмотни и тям подобни), да "забиеш" гадже на ученическа възраст е като "на умряло куче нож да вадиш", импотентно е, неинтелигентно, непочтено, скверно (ако изобщо сте чували тази думичка) - ще преведа смислово... не е мъжко, но не случайно хората са казали, че "пу@ката не е женски полов орган, а мъжки характер"!
Второ ще се обърна към "пиклите" на 15 и малко години, като сте толкова велики, като ви е важно да "изживете мига", като раздавате акъл на препатили и омъжени защо не кажете на новите си гаджета какви ги творите, а пишете по разни форуми и анонимни сайтове. Защо когато ви узреят лейките се правите на светата вода ненапита и гледате да се "закачите" на всяка цена за някой мухльо, от когото след това да се жалвате на друг мухльо. Писаха се тук и разни други смешни неща, не търсели материалното, не искали пари, не чакали подаръци - дрън, дрън, заложено е в природата и няма как да се скрие, всяка нормална жена търси сигурност за себе си и за децата си, ненормалните също търсят, но на по-късен етап.
Първо си опичайте акълите (и едните и другите), после ги раздавайте, че ми се повдига като ви гледам и слушам - де да можех да я чуя авторката на темата как са нещата след 8 години!

124.   Здравей няма да те съдя или упреквам но ще ти кажа само недей да се забъркваш с женен мъж защото ще ти донесе огромна болка, и хиляди проблеми казвам ти го от личен опит и продължавам да горя в този пламък на тази безумна любов..

126.   №124, за твоите проблеми си си виновна единствено ти. За теб са огромната болка и "безумната любов, "пича се забавлява. Щом е мръсник и изневерява веднага след тебе ще има друга. Как може да сте толкова леки бе, толкова евтини. Каква любов бълнуваш, той тая дето я е обичал си я е взел в къщи и я е направил майка на децата си. Я се опитай да го убедиш да заемеш нейното място-тъй ще те изрита, че дълго после и на ум няма да ти минава за любов.

127.   Точно така, н 126, абсолютно точно написано!
Мъжете чукат с кеф и за кеф, жените умират от любов и се тръшкат!
Жена съм, но всичко ми е ясно и се чудя на плиткия, женски акъл! Мен нещо не могат да ме забаламосат с приказки, другите как се поддават, не знам? !
Има свестни мъже и жени, но и плявата обаче е много...
Бъдете честни с човека до вас и всичко ще е наред!
Просто е смешно да се говори за безумна любов при изневяра, продължила с години... Някой просто се възползва на макс от женската наивност и толкова, любов и предателство рядко вървят ръка за ръка...

128.   Номер 126 Балзак има една мисъл "Жените често вземат задника си за сърце".

101-106 от 106