Ходя със женен мъж...
Здравейте! Моята история е на типичната малка пикла, която си пада по женен мъж и след не много усилия попада в леглото му. Лошото е, че тя продължава вече две години и въпреки, че моя живот от тук нататък се променя напълно, тъй като сега завършвам училище, като че ли не мога да се откъсна от него ...

Коментари

51-100 от 106

53.   Номер 50 не се прави на голям експерт,защото не се знае и твоето мъжле какви ги върти докато ти се правиш на психолог.За много неща си права,но не знаеш как може да те врътне живота.

54.   Hомер 51...да пропиляваш живота си означава да не си щтастлив от това което провиш, а когато го живееш така както искаш и си доволен сам за себе си е друго.

55.   Първо бяхме само приятели, в продължение на няколко години. После той се ожени,роди му се дете. Споделяше ми колко е щастлив, а след време започна да ми казва че не му е добре, че това не е жената за него. Давах му съвети,подкрепях го.......... Една вечер се напихме адски много и нещата се получиха от самосебеси. Беше ми конфузно отначало, но в последствие се влюбихме адски много един в друг. И двамата давахме много от себе си и правехме огромни саможертви. Искахме да сме заедно, въпреки всичко. Наистина разбрах какво е силната любов. Сега той ми казва, че жена му ще се изнесе от домът му, че и тя си има друг. Незнам дали да му вярвам,незнам дали ако прожължим да сме заедно след време ще ми каже че си има нова изгора......

Много смесени чувства нахлуват в мен. Знам че мъжете след 30 г много трудно променят навиците и характера си.
Изчетох почти всички коментари, не ми помогнаха, само разбрах че има много момичета, на моето положение.

Незнам какво да правя,но знам какво искам - човек,който да ме обича и който с мен за първи път да изживява чувството да имаме малко детенце и да преоткриваме заедно странните нюанси на семейния живот. НО се влюбих, а лювота е сляпа, и главата не слуша :)

56.   Здравейте,
споделям си историята тук, защото виждам, че влизат доста хора с подобни проблеми или случки...

Излизам от 4-5 месеца с един мъж, които е на 36г и не е женен, няма и деца.Имал е дълга връзка преди това и са стигнали почти до брак с момиче, което е на моите години, аз съм на 22г,но са се разделили.Притеснява ме разликата в годините, все пак това са 14г, което никак не е малко.

Много пъти се замислям затова и ми е много гадно,че е така, защото не съм казала все още и на нашите за него, а ние на истина си допаднахме жестоко, много се обичаме и ни е страхотно заедно.Тъпото е, че досега съм имала връзки, но никога досега не се бях влюбвала, както сега.Немога да си представя да се разделим, а съм се опитвала.Аз много искам да имаме деца и да създадем семейство,а и той също.Никога не съм срещала човек като него, той е страхотен,забавен,мил,романтичен,див... Всички качесвта, които искам да ги има един мъж той ги притежава.Какво да правя дайте съвет.Проблем ли са годините според вас?

57.   Номер 56: според мен годините нямат значение щом и двамата преодкривате себе си, бъдете щастливи и се радвайте един на друг.

58.   Мале колко е обширна тази тема с "женените мъже" има много видове женени мъже, който изневеряват.Аз бях с един от типа "Да се позабавляваме". С него още в деня в който се запознахме и си разменихме телефоните имахме уговорки.Прайм кот прайм вечер той се прибира при жена си.Да не си правя илюзий че ще се разделя с нея.Да не цивря ако случайно не получава това което иска и реши да не се виждаме повече когато и да е това.Да не му званя никога.Ако е свободен той ми звани.Да не се влюбвам.

Връзката ни продължи 2 години.За тези 2 години той никога не пожела да легне с мен - бях на 17 години,а той на 25.Хиляди пъти ми е обеснявал че не е с мен заради секс - секс си има в къщи - те не се разбираха и той искаше компания.Беше ми повече от приятел отколкото гадже.Къпали сме се голи във вана и даже не ме докосна (за пред приятелите му правим страхотен секс).Макар че беше богат бизнесмен, а аз ученичка с 1лв в джоба никога не му позволих да ми купува подаръци.

Накрая се разделихме защото срещнах момче което си заслужаваше вниманието ми.Тъка че ако искате женени мъже внимавайте на какъв попадате защото има и такива който търсят секс и нищо друго(повечето са такива).Те не обещават нищо.Ако попаднете на такъв знайте, че секса си е секс семейството си е семейство.

59.   На 25 г. съм и също имам връзка с женен мъж от 3мес. нищо не искам от него и си знам мястото, знам че съм му само допълнение, но съм го приела и се радвам на моментите с него понеже в момента не ми е до сериозна връзка

60.   И накрая искам да ви кажа, че ако един мъж поддържа връзка паралелно с две жени - съпруга и любовница, то със сигурност не си пада особено по едната и това в повечето случай е любовницата!!!
-----------------------------------------
Номер 50 ти си луда за връзване. Познавам женен мъж, който ме сваля цяла година и още не е успял, а паралелно с това си поддържа и стари връзки и ми се хвали с тях. В този случай дали си пада по жена си? Едва ли.

61.   До номер 26:Миличка, и аз съм в същото положение като теб и ще се радвам да ми пишеш.

62.   Годините едва ли имат значение щом има голяма ..................

63.   Аз също имам връзка с женен мъж вече 6 години и 4 месеца сме заедно обичам го аз съм на 21 г. искам да кажа на момичетата които се чудят дали да започнат такава връзка момичета моля ви не си съсипвайте живота.защото докато се усетиш времето си е минало и вместо да изградиш семейство ти вече ще си влюбена в този женен и няма да искаш друго. но той няма да е вечно с теб.

64.   Не тръгвайте със женени
Самотата с вас ще си лекуват
Обичат ви желаят ви
Ала празниците не със вас празнуват
Не тръгвайте със женени
Пък макар и всичко в тях да страда
Не тръгвайте със женени
Не бъдете утешителна награда

не, че чага културата е на високо ниво, но този текст определено си го бива..

65.   Явно има много момичета,като мен и ви разбирам всичките как се чуствате,но правете т0ва което казва сърцето ви,а не това коетo казват другите! :s

66.   Май е време да ви пише една омъжена жена,която вече месеци наред се опитва да преживее изневярата на съпруга си с 20 годишна.Защо веднъж не се замислихте за съпругите и децата ?Защо се радвате да градите щастие на техен гръб?Семейство трудно се опазва и години наред се борим за него.Нормално е младата да има предимства,защото е и непозната все още,но няма безгрешни,не сте по-добрите,просто няма как да сте.Всяка тякавя връзка е хубава когато е скрита в момента когато получите този така желан развод и станете съпруга-идвате на нашите места-никаква гаранция ,че той няма пак да потърси друга връзка..........и какво сте спечелили.Разделяте деца от бащите им,с цел да покажете колко сте по-добри от съпругата.Да ама не,щом причинявате болка на деца все ще дойде време когато този така любим човек ще ви намрази зарад това.Просто не се врете там където не ви е работа.Семейство не се разделя така лесно зарад една 20 годишна,защото зрелия мъж знае много добре какво бъдеще ще има с нея-несигурност.Това сте вие,еднодневки и самотници.Празниците са си наши,проблемите са наши,но са решими-е това е семейство,а вие сте обречени никога да го нямате.Пожелавам ви от все сърце да създадете семейство,да минете от другата страна и да ви се връща тъпкано,защото младоста е до време,все ще се намери по-хубава и по-млада да ви разбие живота.

67.   Mай е време омъжените жени да престанат да търсят вината само в любовниците на мъжете си. Не забравяйте, че в крайна сметка МЪЖЪТ е обвързаният ( във случая с №66, а иначе - жененият/та ), той/тя е този, който изневерява, той/тя е този/тази, който/която се разделя със съпруг/съпруга и деца! Така че търсете вината в половинките си. Или по-скоро, търсете причините те да не се задоволяват с това, което им предлагате и да търсят "утеха" в чужда прегръдка!

Това, което смело и със сигурност мога да твърдя, е че за един несполучлив брак, за една изневяра, никога не е виновен само единият в семейството, без това, разбира се, да означава, че подкрепям изневярата като начин на решаване на какъвто и да било семеен/креватен проблем!
Друг е въпросът, с колко и доколко самоуважение и достойнство са надарени жените, които по собствен избор стават метреси ( ок, любовници ) на женени мъже! Въпрос на личен избор!

Холи

68.   Така е Холи,това са вечните доводи,виновни са двама,но появи ли се и трети вече е ад?Нима една заспала страст в семейството не може да се възроди.Такъв е живота в момента,натоварен,изнервящ,но се стараем да го живеем и да отгледаме децата си.За това и създаваме семейства.еднообразието явно писва,но похвала заслужават тези които въпреки напрежението остават в семейната среда.Тръгват мъжете с по-слаба психика и търсят някъде временно раздвижване на ежедневието.

69.   Все пак живота е твой дете.Но аз мога да ти бъда майка,но не съм ,но ако беше моя дъщеря щях да те посъветвам да си помислиш и сама да разбереш това което т иговори сърцето...ТО НИКОГА НЕ БЪРКА!
НО ДОКАТО Е ВРЕМЕ ОПРАВИ ЖИВОТА СИ БЕЗ ТОЗИ МЪЖ...НА ВЪН ИМА МНОГО ДОСТОЙНИ МОМЧЕТА ГОТОВИ ДА ПОСРЕЩАТ И ДА ПРИЕМАТ ТВОЯТА ЛЮБОВ!
УСПЕХ В ЖИВОТА!

71.   Наскоро навърших 18 години.. почти от година излизам с женен мъж, който е на 36.. обичам го страшно много! в началото си мислех, че ще е просто забавление.. беше ми много добре с него- споделяхме си, говорехме си... и в един момент станахме достатъчно близки, за да минем на друго ниво- секса. тогава вече го обичах... вече почти 1 година сме заедно, обичам го и той ме обича... той казва, че не можем да бъдем заедно заради голямата ни разлика.. как да му обясня, че на мен тя не ми пречи и искам да съм с него завинаги.. в началото скри от мен, че чака дете. разбрах го от трети човек и се почувствах страшно унизена и наранена.. беше с мен, когато жена му раждаше... това беше най- гадния момент в живота ми.
не искам да се разделям с него- напротив: искам да бъдем двамата, без да е женен за нея. как да го постигна? не ви споделям, за да ме опреквате, а за да ми помогнете :)

72.   няма помощ за тебе, предпочита си семейството, а ти си поредната играчка

73.   71, как да ти помогнем, без да те Опрекнем? Сама се оправяй. Мисли повече. Виж плюсовете и минусите. Не се влияй от чужди мнения, попрочети малко от опита и грешките на другите, но решението в крайна сметка си е само твое.

74.   Абе, номер 71, ти луда ли си. За какво да ти помагаме, бе? Кой ще си сложи тоя грях да ти помага?

76.   Леле колко забавен форум :) Ами да ви кажа аз също ходяс женен мъж вече от 6 години :) До скоро си мислех че съм щастлива и, че всичко е наред щом имам свободата да правя каквото си искам, да ходя където и с когото си искам и да мога да виждам моя достатъчно често но сега напоследък чак след 6 години разбиврам че това е пълна загуба на време и че всъшност колкото и много да прави тои за мен... на мен ми липсват точно онези малките неща които бих направила с всеки друг но не и с него. Много е жалко, че бях толкова малка когато се захванах с
него. Тогава си мислех, че това се случва просто ей така за играта. Дори той самият беше много студен но с течение на времето точно той се промени.. започна да ме ревнува и да ми говори че няма значение че връзката ни е такава щом като сме щастливи един с друг. Оказа се такъв манипулатор... той просто се възползваше от това че бях малка и неосъзната пикла и ми проми мозъка от всякъде. Толкова много ме е яд, че тогава не съм мислила. Сега немога да се махна... това са 6 години толкова сме си близки и чувствата ни не изстиват. Той е част от мен. Наистина взе много от мен но също така и много е направил. Ако не беше той и аз нямаше да съм това което съм сега. Както и да е. Немога да се махна аз ще се съсипя. нещата са толкова хубави наистина го обичам но и понякога просто ми се иска да не го бях срещала.. Страшно объркана ситуация. Само искам да кажа на младите момичета да споделят повече и да се вслушват повече в историйте за такива вразки и да разберат, че от това наистина не излиза нищо хубаво. Каквото и да ни говорят, каквото и да правят за нас просто не трябва да им се връзваме, а да гледаме себе си и да се стремим да живеем чисто без лъжи, защото същите тези лъйи след време ни изяждат!!! В крайна сметка най важната цел в живота (според мен лично) е именно това да си създадеш семейство, а не да се буташ в чужди. Това е от мен. Надявам се да намеря сили да се махна и да започна нова и нормална връзка без да поглеждам на зад към него защото знам, че той е моят човек и ще ми бъде много трудно без него :((( успех на всички!

77.   76, ти пък изкопа една стара тема. След тази има стотици може би пак около любовните триъгълници.
Иначе, не се отчаивай. Аз бях в твоята ситуация. И аз като малка тръгнах така с такъв, дори друг мъж съм нямала. Така се разви връзката, като я описа.

79.   Здравейте мили дами аз също имам връзка с женен мъж. Заедно сме вече 4 месеца всичко е ок. Ще ме питате какво намерих в него ли? Защо съм с него ли? Той ми дава любовта която изгубих преди време. Бях на 18 когато се запознах с едно момче беше ми супер до мига в който разбрах че той е пристрастен наркоман към хероина. Как го разбрах ли бяхме заедно 2 години разбрах че се боцка след 1 година и половина щеше да ми умре в ръцете бях много изплашена не можех да го оставя борех се с него и с хероина който го убиваше малко по малко.

Миналата година на 22 юли звънна телефона и ми съобщиха че той е мъртъв. Бях съсипана изгубена не исках да обичам друг бях се зарекла че няма да обикна друг. За мен всички мъже бяха боклуци мразех ги. Това лято се запознах с женения с него всичко ми харесва той ме дарява с любов. Знам че тия връзки нямат бъдеще но не мисля да спирам обичам го. В него намирам бившия си. Не съм спряла да излизам оглеждам се за правилния за достойния мъж за мен. Искам само да ви кажа ако човек обича то той е жив. Аз съм на 20 години знам какво е болката живях с нея 1 година и половина и ако ви се отдаде възможност да обичате обичайте един е този живот живейте за мига!! Има моменти в които много страдам че той е със жена си. Той не ми е просто гадже той ми е най добрия приятел с него споделям всичко. Обича ме знам доказвал ми го е много пъти. Ние сме почти всяка вечер заедно лъже жена си за да е с мен. Иска да избягаме но аз се дърпам той има 2 страхотни дечица на 26 години е просто не мога да позволя децата му да растат без баща. Също така съм му казвала че той ако изостави семейството си край с нас. С него съм защото намирам спокойствие!

82.   Здравейте и от мен, мили момичета, дами, омъжени. Ще ви напиша нещо от личен опит. Не съм омъжена и приятел си нямам. Не че някой това го интересува. На 25 съм и от месец излизам с женен, който има 2 прекрасни дъщери, да не говорим, че съпругата му е уникално красива. Не аз, а той мен намери. Винаги съм била против това да излизаш, спиш с женен мъж. Първо, защото гордостта и самоуважението ни къде отива? Второ, така разбива ме нечие семейство. Но след като започнах такава връзка, видях реално как стоят нещата. Не го търся, не му пиша. Тук обаче е интересното : той е този който ми звъни през час, изпраща ми съобщения и дори ми се сърди, че не го търся. В случая каква е моята вина? Излизам с него, защото е умен, забавен и се разбираме чудесно. Прави ми подаръци, ухажва ме, обсипва ме с внимание. Имам съвест и тя казва, че това не е редно. Но в случая защо да се откажа от него след като той самия предпочита да прекарва времето си с мен, а не със семейството си. Никога не съм му казвала, че го обичам и никога няма да допусна да се разведе, заради мен. Това прави ли ме лека жена или втора ръка? Не! Един женен мъж като е решил да бъде с друга, то е защото не намира това, което му липсва при жена си. Така, че мили момичета живейте си живота както вие искате. А съпругите им да му мислят и да си направят равносметка, какво не дават на мъжете си.

83.   Много лесно се лъжете мили момичета, не разбирате същността на мъжката природа, че са склонни да лъжат, да ви отделят внимание, а вие да си мислите, че ценят самите вас, но те ценят задникът ви, секса и общо взето разнообразието в общуването. Имам приятели, които когато сме на маса с други момичета и последния път преди няколко дни в една дискотека бяхме 4 момчета и 4 момичета, но аз имам приятелка и мен ме заговаряха, не бях аз инициатора и общо взето танцувахме и се забавлявахме и пихме, нищо повече, но мой приятел като пеперудка прехвърчаше от една към друга, към трета и с всички се заговаряше, това не прави добро впечатление на свестните момичета, имаше една която му се върза, но да видиш момиче как се напива и как се държи като парцал, не е особено приятно, а той я лъжеше както му падне, само и само да я спечели за вечерта, общо взето такива неща виждам всяка седмица, даже ме питаше тая много ли е грозна, че не мога да видя, много е тъмно, а преди това и прави комплименти, правеше се на джентълмен и прочие. Мъж съм, но не бих казал типичния мъж, не този свалячът, защото не ми харесва това поведение, не обичам да лъская, без да има смисъл в това, без наистина да е уникално момичето, а и да е с уникален характер, което няма как да разбера първосигнално. Имам си приятелка достатъчно привлекателна за мен, а и не обичам да лъжа, за това никога не бих имал паралелни връзки, плътското ме привлича до толкова, да гледам, до толкова колкото да флиртуват с мен, да ме гледат, а аз да се правя на недостъпен и да знам че ме харесват и искат, да ми е приятно от този факт и си се чувствам отлично, като съм по-недостъпен, ако бях момиче с повече гордост бих го казал, но и така да е, пак ми е приятно, нека ме мислят за задръстен, за какъвто си искат. Като че ли сред мойте среди с приятелите на моменти, като съм се карал с настоящата ми приятелка и ме бъзикат как пак ще си търся нея, ако на даденото място дойдат яките п*... ки, но много мразя да се влюбвам в повлекани, много мразя да ме лъжат и използват и въобще не искам да си пожелавам друга жена, докато всичко е наред с моята. И да изч*каш една повлекана не може да ми бъде приоритет, в случая и аз ще бъда използван, разсъждавам го така както жените с морал и ценности го разсъждават и съм изпадал в подобни случай и пиян и залян и всякак, случвали са се грешки единични и съм разбрал, че не това е моят живот и тръпка. Не знам на къде отиде светът, вижте си темата, отзивите и коментарите и се замислете на къде отива светът. Той си има дете, жена, уж красива, уж всичко е точно и има и теб, любовницата, е за какво си му ти освен за разнообразие, освен за това да го лъскаеш и за секс, какво повече би се случило, а и да се случи какво по-специално ще стане. Лъжат ви толкова много, че не можете да го асимилирате даже.

85.   бившия ми се разведе, 2 - 3 месеца след като се бяхме запознали, жена му разбра и последва развод. Аз не исках да съм с него. Сега, след 2 развода е трети път женен. Та ако ви изневеряват и има 3 - ти човек, това е проблем на един болен брак. Та като има изневери, има и разводи.

86.   женените мъже харесват ученички и като завършиш, той ще те откъсне

89.   До 82. Миличка, аз не съм моралистка, широко скроен човек съм. Съгласна съм напълно, че е важно да уловим момента, да се насладим на днешния ден и да не робуваме на предразсъдъци. В твоята история обаче ме притеснява лежерността, с която приемаш тези отношения. Ти какво всъщност искаш? Да компенсираш дефицитите на някой, който не е имал достатъчно акъл да си уреди отношенията в семейството? Понеже жена му не му дава любов, та ти да му я дадеш? Или понеже жена му не го разбира, на твоето рамо да поплаче? И това те прави щастлива? Това е служба "по заместване", докато титулярът отсъства. А кариера в любовта не се прави със заместване. Аз съм съпруга и приемам твоя съвет да си направя равносметка какво не давам на мъжа си. Каквото и да му давам или да не му давам, мила, аз имам халка на пръста, имаме общи банкови сметки, общи недвижими имоти, общи роднини, общи деца, общи приятели и въобще общ живот. А че може да се позабавлява с някоя девойка встрани.... ми човещинка, както се казва. Така че ще постъпиш умно, ако се вгледаш в това, което правят истинските рибари: дребните рибки ги хвърлят обратно в езерото, а си прибират само големия улов. Този мъж, чието внимание те ласкае в момента, е точно една такава "дребна рибка". Зарежи го и мятай мрежа за акула най-малко.

92.   службата по заместване може да доведе до службата втора ....или трета съпруга..любовта не е кариера.една от причините женичките ,на които им изневеряват да не се развеждат е точно финансовата зависимост,и също страха ,че няма да си намерят друг човек - без з начение дребна рибка или каквото и да било друго. заради дефицити ,най - вече в секса мъжете изневеряват и следват разводи.

93.   халката на пръста може да се хвърли, общите имоти и пари при развод се делят на две, забавлението с някой друг се нарича изневяра и наранява. за да си уредиш взаимоотношенията в семейството трябват двама, особено ако единия не иска. а жена му като не му дава любов какво прави с него. 89 много си противоречи.

94.   Аз бях една от тези, които са коментирали, че имат връзка с женен мъж и дрън дрън... След като се разделихме отидох на живея в друг град. Там срещнах ЧОВЕКА. Не беше нито женен, нито с деца, а само МОЙ. Минах от другата страна- семемейна съм и имаме дете. Щастлива съм! Като се обърна назад се чудя как съм била толкова глупава?Да си съсипвам младостта като страдам, плача и се "тръшкам" за нещо, което не ми принадлежи. Не си съсипвайте живота! Изобщо не започвайте връзка с женен мъж- носи само болка. Вашият Човек е някъде и ви чака, не си губете времето! Няма смисъл да разбиваме чуждо семейство, за да градим свое... От това нищо няма да излезе. Помислете! Казват,.че забраненото е по-сладко, не е вярно, то само горчи.

96.   н 94, всеки случай е индивидуален и различен, има случаи в които човекът се развежда и се създава друго семейство. А твоят случай е различен. никой не разбива чуждо семейство, има хора, на които връзките са изчерпани и е по - добре да се разделят. никой на никого не принадлежи, и никой на никого не е собственост.

97.   н 96, продължавай да го повтаряш, може и да си повярваш... Има и такива случаи, но те са по-скоро изключение, а не правило. Ако едно семейство е тръгнало да се разпада, това ще се случи със или без любовницата. Но причината в малко случаи е, че мъжът е срещнал голямата си любов и втората си съпруга в лицето на любовницата. В повечето случаи става дума за увлечение и обикновено нищо не излиза от връзката, дори когато или ако мъжът се разведе. Не казвам, че винаги любовницата е тази, която не става - даже напротив, обикновено мъжът кръшка от скука и веднъж отървал се от ангажиментите си към първото си семейство, не бърза да се ангажира с отговорности към второ.

Така, че мили дами, всеки отделен случай се нуждае от внимателна преценка. Да - възможно е точно Вие да сте изключението - но хубаво си отваряйте очите - да не влезете в правилото. Знам от първа ръка за случай, в който мъжът има вече втори брак, а любовницата още е на щат, защото много го обича, не защото не иска да бъдат заедно. Вярно изневерявал е и на двете си съпруги с нея, ако това е повод за гордост, но е факт, че се разведе и се ожени за друга жена, а не за нея.

98.   97, мойто момиче /най - вероятно си отчаяна съпруга /, третият човек е симптом на един болен брак. вторият човек почти винаги е много по - свестен от първия. мога да ти кажа, че имам познат, който се разведе и веднага се ожени за любовницата и да, има второ щастливо семейство. продължавай да си повтаряш, че мъжът кръшкал от скука и ще си повярваш. Според психолозите и мъжете, и жените изневеряват, защото са нещастни в повечето случаи. и напротив мъжете щом се разведат, бързат да създадт ново семейство, при жените е обратно. май си отчаяна съпруга, такава на която й изневеряват или такава, която се страхува, че ще й изневерят. бившия ми се разведе 2 - 3 месеца след като се запознахме и не съм с него не защото той не искаше, а защото аз не исках, та такъв и този случай, ако изобщо е истински.

99.   Изумявa ме женскaтa глупост, безгрaничнa можелa дa бъде явно...
Щом търсел нaвън, знaчи нещо му липсвaло в къщи хaххaххaх.
Дa, другa п*ткa, тaкa сa устроени, дa " пръскaт " семе. Но товa в днешно време сa примитивните комплексaри. Цивилизовaните мъже, тези, които еволюциятa не ги е подминaлa, сигурните в себе си, успелите и със сaмочувствие, нямaт нуждa дa мятaт пишки, че видите ли " и aз съм мъж". Успял мъж, със сaмочувствие може дa е собственик нa огромнa империя или келнерa в квaртaлното бaрче, той е оня, който обичa, увaжaвa себе си, емоционaлно здрaв, човек с ценности. Тaкъв тaкa се държи и с половинкaтa си и товa очaквa от нея.
Вие тук говорите зa чесaне нa... е, нa рaзлични проблеми, комплекси, дaлaвери ( дaвaм- плaщaш) и т. н.

100.   н 99, аман от отчаяни с.... , вече писах, бившия ми приятел е доста успял мъж и се разведе за 3 месеца.... коментара ти е в сферата на фантазиите....

101.   Тамън - като завършиш ще имаш повече време за него.
Наслаждавай му се. Винаги можеш да го разкараш...

102.   Тамън - като завършиш ще имаш повече време за него.
Наслаждавай му се. Винаги можеш да го разкараш...

103.   можеш да го разкараш, а може и да му станеш съпруга, ако си паснете достатъчно

104.   Мисля, че номер 100, не разбра какво искаше да каже номер 99... като не схващаш, защо се изказваш против човека. Вникни по-детайлно в нещата и прочети бавно, за да асимилираш написаното, което е абсолютно вярно.

105.   Н 100, съжaлявaм, че ще те рaзочaровaм, но съм щaстливa съпругa. Нямa кaк дa го рaзбереш с твоят мaнтaлитет, но бих билa щaстливa и без него ;)
Пък бившият приятел, че се рaзвел зa три месецa...
Първо, зa дa се рaзведе точно зa тaковa кaто теб, говори достaтъчно зa него. Aко бях нa мястото нa съпругaтa му, бих ти блaгодaрилa. И второ...хaхaхх, все пaк ти е бивш, знaчи все пaк бързичко е видял колко по- ниско е слязъл.
Хaйде със здрaве, успех с " уловa " нaтaтък!

106.   105, звучиш като отчаяна съпруга, много се съмнявам че си "щастлива ". права си, не се е развел заради мен, а заради едно такова като теб, която му вдигаше ужасни скандали, с "манталитет " като твоя и е ужасно благодарен че му е в миналото, ами не, просто му помогнах, та ми е благодарен че го отървах от нея. 105 е поредната на която й изневеряват и си лее злобата по анонимни сайтове, вместо да се разведе. ами пак не си права, не е слязъл ниско, аз съм с 20 години по - малка от една 50 годишна баба в менопауза. даже напротив, та той сега е с 30 години по - млада, аз имам друг приятел, а само тя е сама.

107.   Здравей, мила!
Не слушай какво говорят хората, слушай единствено сърцето си. Ако наистина обичаш този мъж и си убедена, че той те обича, трябва да направиш всичко по силите си, за да го направиш само твой. Любовта никога не може да бъде грях, единствено е негова вината, че лъже съпругата си, но това е от страх. Не можеш да го обвиняваш за това обаче, защото всички мъже са такива - страхливи, предпазливи и много несигурни. Моят съвет към теб е ако искаш да го задържиш, да му покажеш всичко, на което е способна душата ти - от всепоглъщащата си любов и нежност до изпепеляващата ревност и способността си да плачеш. Не забравяй също и че най-силното оръжие на жената са сълзите. То обезоръжава всеки мъж. Бъди ясна и категорична в желанията си и недей да делиш никой мъж с друга жена. Запази го само за теб или го изхвърли от живота си. Успех!

112.   Преди по-малко от половин година се запознах с един женен мъж на 40 който и до момента си има любовница. Аз съм на 20, този човек ми беше просто приятел до миналата седмица, знам всичко за него познавам го до болка, има 2 деца и ги обича страшно много но не обича жена си. Винаги е казвал че няма да остави семейството си колкото и да обича любовницата си. Преди няколко дни ми каза че вече няма същите чувства към нея (любовницата). Нещата между нас много се промениха. Започнахме да се виждаме по-често, опитва се да ме защити дори от себе си, защото знае че не е правилно, но аз нямам нищо против да имам сексуална връзка с него макар че знам че след време ще ми каже че ме обича. Познавам почти всичките му приятели. Така че ако се забърквате с женен мъж помислете дали искате сериозна връзка или нещо мимолетно, опитайте се да научите малко повече неща за него и тогава решете какво да правите защото ако наистина се влюбите няма да има край.

113.   112, не мога да повярвам, че има такива жени като теб. Знаеш, че е женен, знаеш че изневерява на жена си, не обичал бил жена си, вече не обича и любовницата си... Боже, ти си готова да станеш следващата патка, макар както виждам напълно съзнаваш, че ще дойде ден в който същия този ще обяснява на поредната си млада "приятелка", че не обича нито жена си, нито теб-само децата си. Ще изреди доста заблудени като тебе, докато остарее и се кротне при тая, дето не я обича. То бива липса на самоуважение, ама чак пък толкова.... Хайде със здраве-то акъл едва ли може да ти се налее в главата...

115.   Мили момичета вие сте държанки за секс, нищо повече. Явно сте толкова празноглави, че евтините подаръчета и лъжливото внимание задоволяват ниските ви потребности. Човек, когато е влюбен истински той воюва за любовта си и живее с нея под един покрив, а не я държи скрита зад някой ъгъл.
Бъдете здрави и не се обиждайте. Това е просто лично мнение.
Мъж 41 г.

116.   115, недей да знаеш много, знаеш ли колко познати имам, които се разведоха с тези, с които живееха под един покрив и се ожениха за любовниците си? А знаеш ли колко има, които имат публични любовници и не се крият изобщо, женичките им търпят заради пари, въпреки че знаят, защото 1 лв не могат да спечелят сами, без мъжете си, а някои и никога не са работили?
Бъди здрав и не се обиждай, ама не си видял още много от живота. Има и 2, и 200.

118.   113 Това нещо мисля че си е лично мое мнение ма това което ти ми каза е истина не искам да се влюбвам искам просто някакво забавление така че няма смисъл от обиди по мой адрес защото знам на къде отиват нещатата.

119.   116, и аз познавам няколко такива мъже, които се разведоха с жените си и сключиха втори бракове с любовниците си. Ама сега пишман са станали. Милиони пъти са съжалили-ама вече няма накъде...

51-100 от 106