Стойността на връзката
Прочетох тука някои истории от любопитство, аз съм мъж на 45, имам доста връзки зад гърба си, но 3 съществени и дълготрайни, та и 3те ми връзки са почвали с огромна химия и пламъци до небето и в 3те връзки съм бил и щастлив и нещастен, но от опит съм разбрал, че връзка да градиш не е никак лесна работа и ако нямаш силната воля, упоритост, характер и морал само ще си скачаш от връзка в връзка докато се изхабиш и осъзнаеш, че си си останал неоценен/а,
а иделният/а така и не си открил, щото такива няма.
Така че ако искате да имате връзка се подгответе да я градите и крепите цял живот, да унижавате и да бъдете унижавани, да обиждате и да сте обиждани, да летите и да се приземявате, защото истинската връзка има нужда от повече грижи, от грижите по децата дори.
Връзката и семейството не е работа за всеки, затова има толкова самотници/чки и колкото и да се чувствате недооценени във връзката си, помнете че сте в пъти по-оценени от сингълите и плейбоите/ките които се наслаждават и хвалят с безбройните си връзки.

Коментари

1.   Колко вярно.

2.   Някой откри топлата вода :)

3.   Благодаря Ви авторе! Много добре ми се отрази това, което сте написали. Да аз съм жена и се чувствам недооценена в моите връзки. Първия път се разделих поради липса на опит.
Втория път-законния ми спруг вече 20, връзката малко се разхлабва- секса куца, все е изморен все изнервен от купища проблеми. Сегашния случай от една година връзка така да се каже извънбрачна връзка със мъж от съседен офис, но само целувки и прегръдки без секс, явно защото не мислиме и двамата да се развеждаме.