Обичам го от 5 г., но той избра друга
Обичам го от 5г. Обичаше ме, но нещо стана.
Преди месец каза, че не сме един за друг. Има предвид обществено положение, образование, той мисли, че няма да тръгна от тук, а той иска да живея при него, но мисли, че живота ми тук е по-добър, че тук ми е бъдещето, а неговото там, и по-лошо, и др. неща. Усетил го. Той и аз сме различни..

Аз не показах истинското си аз. Той помисли, че съм студена, а не съм. Той не ме подкрепи, когато бях болна. НЕ ми честити завършването на образованието. Правех му подаръци. Той на мен не.
Живеех за него, той не оцени вниманието ми. (уж го оценяше, а едва ли..
Сега е с друга.
ТОзи мъж ми взе много от чувствата. ТОй взе моите надежди, щяхме да се женим.
ТОй не оцени любовта ми.. И сега като се замисля, той беше студения, той, но си измисли, че аз съм..

Аз просто искам да съм щастлива отново. Сълзите ми са на очите.. Искам, но не мога да повярвам на никой мъж, сякаш ме ограбиха.. моите чувства..
Защо му дадох да се подиграе така и аз да не се усетя?
И преди да я вземе нея, той ми се обади, и каза:"Ти промени ли си решението? "-ставаше въпрос да спим заедно, и аз му отказах, и казах след 1месец, имах основателна причина, в този момент той се ядоса и взе нея за гадже и в чужбина.. , нали тя не му отказа секса...
Паралелни връзки прави той.. паралелни..
Боли...

Коментари

1.   Не си спала него? И най-праведния мъж не би те изтърпял и ще се огледа за някое сладурче което да радва и душата и тялото му. не си написала на колко си години и ако за теб девствеността е толкова важна не мъчи мъжете като само ги "обичаш"!!! те винаги ще бягат и ти ще страдаш...

2.   Той никога не те е обичал сериозно. Не се заблуждавай. Приеми тази истина и се помъчи да си от тези дето умеят да забравят, да превъзмогнат болката, да контролират поне малко от малко сърцето си и душата си и да продължат напред! Иначе тежко ти и на теб. Не се оставяй да страдаш.
Дядо Манол

3.   Просто си била кон с капаци. Няма как да те обикне, ако не си себе си. А ти не си била себе си пред него.

5.   Обичала си го от 5г... скрито, така без интимност и не му си се разкрила и показала себе си, защо? Още колко време трябва да мине, за да се решиш на това. За него со постъпила като студен човек, а ти си просто затворена. Той те е попитал преди да тръгне на далеч какво си решила -ти не си имала куража да покажеш себе си. Никой не ти е виновен за това, сърди се на себе си... Може би наистина не сте един за друг.

6.   Автор:Не мога още да повярвам той как предаде любовта ни. Аз му вярвах до последно и още му вярвам.. Жалко, че още го обичам.. което ми прави лоша шега.. а той ще се жени.. дори.. Не съм сигурна дали има чувства към мен още, но съм сигурна, че много ми е сърдит, че не исках да спим заедно.. СЯкаш няма да ми го прости никога... и не ми вярва вече..

7.   Мила Како, не се натъжавай, аз съм малко момиченце, но на мен батко ми сподели същото, което ти сега чувстваш. Макар че съм само на 8 години аз вече разбирам какво е да не ти правят подаръци аз ако съм или бате ако беше. Щяхме да направим много неща за теб, да честитим образованието ти да ти подарим най- скъпия подарък, който някога си мечтала и щяхме да ти помогнем, когато си била болна.

Наистина съжалявам че това на теб се е случило а ти не си заслужила подобно нещо. Историята ти ме разплака.

Ти ще си намериш друг мъж, повярвай ни Батко ми е бил в същото положение. Не се отчайвай Горе главата.

Бъди силна бъди смела бъди най- щастливата жена. Но не обръщай внимание на такива мъже, които отказват всичко.

Валентина - 8 Години.

8.   Много съжалявам Мила авторке.

Ако някъде имам грешки пак се извинявам.

9.   Любовта ви? За тази любов явно той не е знаел.
Остави човека намира

10.   Доста време те е чакал човека, а ти наистина си била студена... как може да обичаш някого 5 години и да не го пожелаеш, за мен не е възможно. Каквото и да си говорим, секса е важен за една връзка, а вашето дори връзка не може да се нарече.

Doriana

11.   Автор:Благодаря ти номер 7, ще се справя.. Няма да се отчайваме, животът продължава, мило дете. Много ти благодаря за коментара!

12.   момиче иди та му продумай, не знам какви са тия подаръци без той да знае, защо ги правиш, нещо премълчаваш. какво да оцени като си крила от него, не си показала истинското си аз нещо шикалкавиш