Заради секса ли е или има нещо повече?
Здравейте аз сам момиче. От околу месец се срещам с едно момче (4 години е по-голям). Аз съм девствена и много срамежлива. Преди няколко дни за малко да го направим, но аз отказах. Той е много мил и внимателен и постоянно ме пита как се чувствам и дали ми харесва как ме докосва и т. н.. Днес излязох с една приятелка и тя ми каза че са и казали че е с мен само заради секса. И други приятелки са ми го казвали, но това днес ме замисли. Той ме попита кога мисля да го напрявя. Постоянно ми повтаря че вече сам достатъчно голяма и т. н. , но аз не искам и няма да го направя. Много го харесвам и искам да съм с него, но не се чувствам готова. Мислите ли, че е с мен само заради секса? Моля ви дайте ми съвет! Незнам защо, но никога не побликуват моите истории. Съжалявам ако има грешки. :))

Коментари

2.   Здравей. Определено той е заради секса с теб, то си личи само от държанието му. Не си казала на колко си но щом казваш, че си девствена не вярвам да си на повече от 15/16 години. Трябва да го направиш когато си готова ти, а не той да те притиска. Той се опитва да ти направи сефтето и да избяга, а до колкото съм чувала момчето от първия път го запомняш най-добре. Така, че много внимавай с кой го ще го направиш. Това момче не те заслужава. Остави го и не му обръщай внимание.
С. 14г.

3.   Щом не се чувстваш готова -не го прави. Обикновено момчетата искат само секс, но не се знае всъщност. Зависи от доста неща, а ти не даваш информация за това. Дори не казваш на колко си години.

4.   Ами пробвай го де... не му пускай и ако му е само заради секса, ще се откаже лесно и ще те отсвири. ;) И след като не си готова, в никакъв случай не го прави само и само да го задържиш.

5.   Азбих се радвала някой да е с мен "само заради секса", но съм на 40 години. Изводът си го направи сама. Стига да можеш.

6.   ще ти го сложи веднъж и ще те зацепи

7.   От авторката: на 15 г. съм.. :)

8.   Като бях момче на 15, една семейна леличка на 25 го направи с мен. Само заради секса разбира се, че за какво друго :) Мила, научи първо какво е секс и после мисли за другото. Поне да знаеш за какво мислиш. Не се притеснявай, ако той си замине след секса, притеснявай се, ако остане. Ако заживееш с Първия, с когото си преспала, след 10-на години почти сигурно ще се чудиш как да го махнеш от живота си.

Y D

9.   От начина ти на писане личи, че не е заради интелекта ти => иска само да те чукне и да бяга

10.   На 15 още ти е рано, ако беше на 20, е друг въпрос. Разбира се, че не си готова, в смисъл тепърва опознаваш тялото си. Когато се почувстваш готова, ти сама ще го пожелаеш, няма нужда от убеждаване. Може и години да минат до момента, когато ти сама ще решиш. Горе главата и направо му кажи какво мислиш, ще видиш как ще реагира. дали само иска да ти е първия или не. Ако те харесва много-той ще чака, даже и години, този момент.

11.   Авторке, много си млада за секс! Проучи всичко за секса, всичко! Не бързай! Живота е пред теб и преди на правиш нещо, помисли, проучи и тогава действай!
Към 10- "На 15 още ти е рано, ако беше на 20, е друг въпрос"
На 20г да не са престаряли? Има много момичета, които и до по- късно са девствени и повярвай ми НЕ са Задръстянячки! Това е въпрос на ценностна система, на разбиране!!! Държа да каже, че са българки и образовани. Единствено за такива момичета се притеснявам, че накрая ще се омъжат за първия и ако не е подходящия... лошо!
Аз съм на 45 има 2-е мои колежки за коита съм убедена, двете са хубавелки, но едната на 26г. страхотно красива, ангел!!! Така, че е въпрос както казах на ценностна система, приоритети, интереси, семейство, среда.

12.   Млада и глупава бих казал

13.   Към 11, от 10. Благодаря, за пояснението, но съм писала 20, като за мен 20 е минималната възраст, при която момичето, знаейки всички особености и функции на тялото си-би могло да помисли, дали да прави секс, разбира се и по-късно. При мен беше по-късно, макар че не бях задръстенячка, както казваш, нито престаряла. Такова ми е възпитанието и ценностната система. Имам силна връзка с майка си, тя винаги ми е била не само майка, а най-добра приятелка, с която споделях в онези времена всичко. Това ми помогна много и се гордея с майка си. За жалост, в днешните тежки и забързани времена, не всички майки успяват да открият път към душата на детето си. Затова има момичета, които в ранната си, крехка възраст се нуждаят от съвет от близък човек, към когото не смеят или не откриват подходящ контакт с него. Ще се радвам, ако поне малко съм помогнала на някой с това, което казвам и дали самия човек е готов да го приеме. Опитвам се да бъда като майка си и да помагам не само на моите деца, но и на други, които имат нужда. Благодаря за вниманието!

14.   На 15 вече никои не може да ти каже, че си малка. Въпросът е психически дали си готова. Ако не искаш да го правиш, недей. Ако си тръгне-майната му, ако не-значи те обича.

15.   Здравей №10 и 13. Благодаря ти за подкрепата! Аз съм №11.
Малко са хората, които подържат близка и пирятелска връзка с родителите си. Най важното е да си остане тази връзка и в последствие, а не до момента в който се лепнат за първия, както каза №8. И това момче е много право. Кога е за първият и на крехка възраст или прибързано изкарва най- много до 10г. Така, че успех на Авторката и Благодаря на №8, №10 и №13 за подкрепата. Желая ви щастие!!!

16.   Съжалявам, но на тази възраст- заради секса е с теб. Ти на какво се надяваш? Надяваш се, че ще иска да се жените и да имате деца ли...