Aз съм на 19, а той на 44
Здравейте, аз съм на 19 год. Влюбена съм в мъж на 44 и много го обичам,той твърди че ме обича също.... Аз му вярвам... Женен е... заедно сме от 1 година. Позволих си да го излъжа 1 път изневерявах му близо 3 месеца в началото на връзката ни, за което безкрайно съжалявам и се разкайвам. Помага ми страшно много. Баща ми е много болен и въпростният мъж го издаржа, но и мен също. Нищо не ми липсва от година насам, освен самият той разбира се.

Жена му е безкраино ревнива, но все още (да чукна на дърво) нищо не знае яде му кокалите всеки ден за нещо... мъчно ми е за него, той не заслуйава подобно отнушение. Уважава ме страшно много и цени думите ми.нямало е празник на който да не е почукал куриер на вратата ми. Как ли не ме ме глези. Обичам го и не искам да го загубя никога... даже и не искам да си го помислям.

Отрастнала съм със разведени родители.Мама има втори мъж с когото не си говорим, тати е много болен, аз живея при баба.За мен тои е моето семейство. Но ми липсва самият той. Искам да прекатам поне 5 спокойни дена с него. Ей така да сме само двамата и да се порадваме на хубавата гледна точка на живота, но как като има непоносима жена която не го оставя на мира и постоянно го ядосва и не му дава минута спокойствие.

КОЛКОТО И ДА МИ Е БОЛНА ТЕМАТА АЗ САМ МУ ЛЮБОВНИЦА. Ние се обичаме но разликата в годините е доста голяма. Моля ви дайте ми съвет как да си го открадна за няколко дни. Знам че не е правилно, любовта годишни граници няма!!! Той е моето семейство, той е моят ангел пазител. Много приятелки ми казваха, че греша, че ще ме използва, но времето си показа че не е така, иначе до сега щях да съм надалеч. АПОМОГНЕТЕ МИ. какво да правя?

Коментари

1.   Здравей, аз съм автораът на историята ,, Да чакам ли? ,,. Аз същто съм дете на разведени родители. Моята история е също толкова объркваща, колкото и твоята. Ако искъш прочети я, горе долу сме в едно положение. Не мога да намеря отговор и незнам какво да правя. Поради тази причина незнам и какво да те посъветвам. А ти дали ще можеш да ме посъветваш нещо?

2.   ОМГ...

3.   Разликата не е голяма, тя е огромна... 25 години?
Не знам какво да те посъветвам, просто ти се чудя. Как може да се влюбиш в толкова възрастен мъж. Сигурна ли си, че той не те използва, колкото да си разведри връзката?

И още нещо. Предполагам, че въпросния мъж има и деца. А мислиш ли за тях? Още си млада, осъзнай в какво се забъркваш - проваляш цало СЕМЕЙСТВО. Колкото и да те глези, според мен, не е за теб. Аз бих оставила него и жена му, да си живеят (въпреки дразгите, които имат. Щом все още са заедно, значи има за какво...), и бих потърсила мъж на моята възраст - повяравй ми, така е много по - лесно и спокойно.
SFA

4.   Аз съм автора на историята ,, Влюбих се в туркимя без
крак....<< Щтракни най четени под номер 16. Мисля че та-
кива като номер 2 все си навират носа там дето не им е
работата. Съвета ми е живей си живота, то времето ще по-
же дали сте един за друг. Тез приказки < ти си моят ангел
спасител съм ги чувал много пъти> Като си се хванала на
хорото играй го професиоално, А не като пияна мутреса на
маса в дискотека. Ти си виновна. Човека не може да по-
ся жена си. Ако и ти го зарежиш, че той може да умре.

5.   Ти си поредната жалка к...а, бедна и жалка, която се вкопчва в дьртия мьж и се заблуждава че това е любов.....НЕ НЕ Е.

Гледа теб и баща ти носи ти подарьци ето това ти харесва, а не той заблуждавай се колкото искаш,но недей да твьрдиш че жена му е непоносима, напротив непоносимата си единнствено ти, явно има деца на твоятя вьзраст а сигурно и по-големи кого заблуждаваш любов - не всичко е за пари, а жена му го обича заради самия него.запомни всичко се врьща, някой ден ще си получиш заслуженото.

6.   Дано го публикуват, но нямам кирилица, не сам в Българиа. А сега да ти кая садбата ми е като твоята, бях на 19 а тои на 43. В началото всичко беше перфектно, точно тогава когато крадяхме миговете в които бяхме заедно. Но когато се сабрахме да живеем заедно, започнаха проблемите, тогава повярваи всичко отива по дяволите, и това което си мислиш сега че е любов отива на ...............

Относно разликата в годините там е наи големият проблем, повярваи самата истина ти говоря.Сега не ти пречи и е логично но един ден ще ти тежи и това е така.Когато след време се погледнеш в огледалото както аз сега например, ще разбереш 4е сам права, но дано на теб не ти се случва никога! Сега аз сам на 33 а тои на 56 и след 15 години съвместен живот, след толкова проблеми и разправии тази разлика наистина ми тежи, тежи и боли за6тото наи хубавите ми години си отиват, лубовта отдавна я няма, и осазнаваш че живота ти е бил пален провал, а за тях бади сигурна не е така. Дано сам ти помогнала по някакав начин, но имаш ли възможност загарби всичко и си намери момче като теб с което ще имаш бадеще и с което сте споделиш живота си. Така ще ти е наи добре бади сигурна в това!!!!

8.   Ти си поредната жалка к..., бедна и жалка, която се вкопчва в дьртия мьж и се заблуждава че това е любов.....НЕ НЕ Е.

-----

На някоя баба не и издържаха нервите. Мацка прави си кефа взимай си подаръците и като ти писне или ядоса му бий шута. Да се връща при жена си.

9.   :) Благодаря ти номер 8.

10.   Привет, не те оправдавам но не те и упреквам. Щом си доволна от начина си на живот....действай. Имам приятелка в подобна ситуация. Беше много щастлива до момента в който не осъзна, че въпросния и любим я третира като третото си дете. Не можеш да избягаш от разликата в годините. Един ден може бии ще мислиш по друг начин, но живота си е твой....живей го както намериш за добре. Успех

12.   Много е важно да се замислиш кое ти доставя по-голяма радост... любовта му или подаръците... ако наистина е доказал любовта си към теб (нямам в предвид само с пари) бори се за нея и изживявай всеки миг. Винаги може да стане и по-лошо, така че оценявай всеки момент. Аз също съм на 19, не те упреквам, ако имаш нужда от съвет, заповядай :)

13.   От авторката: искам да кажа, че ако един човек не цели нещо спрямо другия, няма да гради и да влага чувства и средства. Нали? радва ме тои самия понеже го чувствам като закрилник, понеже сам израстнала без родителска обич. Вярно е че не мога да разчитем по всяко едно време на него, но сам доволна и на времето което ми отделя.

14.   Ето стигна сама до заключениея че ти трябва закрилник и баща и точно това е този вьзрастен мьж за теб.

15.   Ти даже не си му и любовница. Ти си му една държанка.
Прочети този разказ ,,ДЪРЖАНКА,, на този адрес.
http://www.theemo.net/2008/06/blog-post.html.
Значи истината е една. Едно куче като се научи да си
яде лайната, започва да му харесва. Ако един ден
се скарате, а това ще стане, то мъжът ще те смени с друга
като тебе, а ти ще си хванеш друг чичко паричко. Задай
си въпроса, че човекът се е отчел даже и с деца пред
роднини, общество, държава и се е хванал с тебе, защо-
то връзката с жена му е изчерпана вече и така му харесва.
Ти как мислиш да живееш въобще. Съвета ми е да си
поприказвате много, ама много сериозно
КАКВИ ЩЕ БЪДАТ ВАШИТЕ ТВОРЧЕСКИ ПЛАНОВЕ..... в
кавички. Дано човека да е добър и да ти помага. Ти си
ми ясна отвсякъде, но ако продължа да ти давам савети,
това значи да пиша против себе си.

16.   скъпа номер 15 ти маи не си разбрала за какво става въпрос.историята на моми4ето няма нищо общо с тази въпросната"ДЪРЖАНКА"

17.   Мило момиче, колкото и съвети да ти дадем всички тук и сега, ти няма да го оставиш, защото си млада, влюбена и без опит, защото си просто жена! А ние жените сме чувствителни и емоционални и когато сме влюбени в някой мъж, той за нас е цялата Вселена!

Затова моя съвет е да извървиш своя път с този мъж, колкото и дълъг да е той, да изживееш чувствата си, а от това, което си написала в изповедта ти личи, че не си посредствено момиче, така, че сама ще можеш един ден да прецениш как да постъпиш по-нататък! Но не упреквай съпругата му, тя не е виновна, че теб те има, а се постави на нейното място, макар и за малко. Не си нито първото, нито последното момиче на този свят, което има връзка с възрастен, женен мъж, но би трябвало да се стремиш да бъдеш почтена и да се самоуважаваш повече!

18.   Абе айде остави разликата.. Баба ми и дядо ми имат 25 години разлика тя на 18 се е оженила за него и още са заедно (:

Но в твоя случай е женен мъж сигурно и деца.. Най-вероятно ти си му за развлечение.. Може и да не е така, но не си пропилявай живота с толкова голям мъж..Вие имате съвсем различни интереси..Ти си млада, още вероятно те интересуват купони и кафета, а с него можеш ли да отидеш? Намери си някои най-много 5 години по-голям от теб (: Мисля че това е нормалната разлика..

19.   Момиче губиш си времето.В момента си влюбена до уши в него и нямаш трезва представа за нещата.Но е време да се събудиш.Вземи се в ръце, намери си момче на твоите години животът е пред теб, не си губи времето във връзка без бъдеще... един ден ще го осъзнаеш, но дано да не бъде късно...

20.   Към авторката- според писанието ти разбирам че си първосигнална ,освен това си и използвачка затова не ти съчувствам ние "бабите" както се изрази №8 сме живели повече и ги разбираме тези неща.Не говори лошо за съпругата му защото курвето си ти ,а не тя. Много си лошо момиче ,затова ти пожелавам цял живот да си така -от чичко на чичко

21.   Aйде да не се убиждаме

22.   Ти си малка курва.........

23.   Живей си живота както намериш за добре, както на теб ти харесва и смяташ за правилно. Мисля, че трябва да изживееш приятните моменти с него, но не се задалбочавай излишно, защото все пак разликата е огромна и не обещава много и за дълго време. Както се казва любовтта не пита, а врахлита... и все пак бъди наясно със всичко. Успех

24.   Аэ сьщо се намирам в подоба ситуация и често се замислям над подобни коменари. знам че не е нормално, срамувам се от себеси да призная че го обичам. затова предпочитам да казват и да мислят че го равя за пари. тези кито критикуват не са изпадалли вподобна ситуация самата аз сьм го правила. казвах си че на мен е невазможно д ми се случи. аэ несьм с него от1г. поради ред причини. тои не е вг. но се чуваме често и продлжава да ми помага. Сьвета ми кьм теб е да живееш живота си какт го чувстваш и си помисли тези които нямат разлика в г. несе ли разделят икоя жена необича да и правят подараци

25.   Само с питане няма да стане, изживей емоцията и това което те е връхлетяло, но не се отпускай съвсем. Ще видиш, че отговорите няма да дойдат от непознати хора които ти дават съвети, а от теб самата и не сега, а след време...

26.   Брех ма той почти набор на баща ми бе :Д и аз съм на 19 години, но не мога да си представя да съм с толкова възрастен. Айде 30 - 35 по става ама над 40 вече си е луда работа. С такъв мъж кой знае какво бъдеще нямаш. Колкото и дразнеща да казва, че е жена му той няма да я остави. Поне повечето не ги оставят. Хубаво че ви издържа, но да не ти идва любовта от там ще е най-добре. Млада си, изживей си живота нормално. А по въпроса дали те използва или не, по добре да не знаеш. Айде успех ти желая ;)

27.   Ти добре ли си ма? този мъж може да ти бъде баща на 44 е а ти си на моите 19 години вземи се осъзнай

28.   27. защо се ровиш в подобни саитове, като не са ти по вкуса? Аз отварям само тези, които по някакьв начин имат общ с живота ми, а ти кво да се осведомиш за всеки случай А.? .. че кой знае ако вземе да се случи и на тебе...

29.   Според мен въпреки разликата, ако любовта я има, тя не би трябвало да е проблем... но ако толкова те обича защо още си му любовница.... да, намесила си се и разделяш семейство, но ако те не се разбират и той не желае да е с нея, е нормално да се разведат... друг е въпросът защо от една година си му любовница... аз не бих търпяла да бъде нечия любовница и да ме издържат.. ако държи на теб, ще си му жена, а не втората

30.   Не те подкрепям, но не те и упреквам. Хора някакви - с характери всякакви. :) Всеки има право на своя избор. Само ще те посъветвам да наблегнеш на грамотността си... сексът и другото с възрастния чичко може да почакат. :)

Малката