Нямам сексуални желания с нея, но я обичам!
Здравейте моя проблем е следния... Мъж съм на 22 години имам приятелка която сме заедно около 2 години нещата между нас са страхотни обичаме се и всичко останало но има един проблем в мене.. След първата година спря да ме възбужда сексуално и нямам никакво желание да права секс с нея постоянно искам нещо друго разбирате ли нормално ли е да ми е омръзнала или незнам какво искам да съм с нея но искам да промена нещо защото по този начин не се чувстав добре. :)

Коментари

1.   Просто изпитваш платонична обич... Помисли как да й кажеш докато е време - не е хубаво тя да мисли, че я искаш физически и да се чуди какво липсва (защото вярвай ми, жените са доста интуитивни и ще долови липсата на истинска физическа тръпка от твоя страна)

2.   Проблема е, че от гледането на толкова много порно, няма как да не ти омръзне жената до теб. Имам предвид, че в порното актьорите всеки път са различни, само че това е филм, не реалния живот. Набий си го в главата... като си си избрал нея - ще го правиш с нея. Правете експерименти, предизвиквай я да прави неща, които не е правила до сега... или пък ти поеми инициативата. Не може да я обичаш, но да не искаш да спиш с нея... това поне аз не го разбирам. Проблема е в теб със сигурност, спри порното!

3.   Значи че не я обичаш както преди братле.
Нормално е вече да сте си поомръзнали. Защо не пробвате нещо различно. Разнообразете в секса, направете го в асансьора, някъде дригаде. Измислете нещо, но трябва да говориш с нея и да бъдеш открит за да намерите заедно решение. Ако се заглеждаш по други мадами, значи чувствата ти не са същите. Може просто да сте изчерпали любовта си по между си. Просто не кръшкай само защото ти е омръзнала. Бъди мъж, и ако си решил да си търсиш друга, кажи и го, направи го като мъж, за да не страда излишно. И най-добре си дай малко време да осмислиш какво наистина ще правиш, може да е нещо нетрайно, може проблема да се корени в нещо малко. Поговорете и ще намерите решение. Поздрави. Сам.

4.   Аз имах мъж като теб, който не ме поглеждаше.
Обяснявах, питах, разнообразявах, съблазнявах - ефект никакъв, освен сринатото ми самочувствие и усещане за женственост.

Изтраях го такъв 2 години, пък го разкарах.
Сега съм с друг, който е като бик в леглото.
Сега вече знам че проблемът не е бил в мен.
Надявам се само моят бик да си остане бик, а не да се превърне в кротка стерилна кравичка като миналия.

5.   А според мен на 22 е нормално да ти е омръзнала и ще е така докато не намериш голямата си любов-а секса с нея никога не омръзва. Но си още много млад за нея още колко девойки ще смениш и нараниш...

6.   Не, не е нормално да ти омръзне на първата година, напротив, след първата година сексът става най-дълбок и страстен и сле третата отшумяват тези неща. Проблемът е в теб и между двамата. Повтарям - не е нормално да ти омръзне на първата година, ако всичко е както трябва. Ако тя лежи като умряла и ти я помпаш и все това правите, тогава те разбирам. Ами разделете се просто.