Странното е, че я познавам от доста години, но никога не съм гледал на нея по този начин.
Здравейте!

Не знам как точно да започна моята история, защото и на мен ми е малко объркано. Момче съм, на 23г., нека се знае от начало :Д

Та, в любовта досега не съм имал успех, поради някакви причини всичките ми връзки се разпадаха, без дори да са навлезли в по-сериозен етап. В момента съм свободен, но усещам, че започвам много сериозно да хлътвам по моя много близка приятелка. Странното е, че я познавам от доста години, но никога не съм гледал на нея по този начин. Тя дори не се доближава до типа момичета, които харесвам, нито като външност, нито като характер. И въпреки това не знам какво ми става, когато е около мен усмивката ми не слиза от лицето, а срещите с нея са супер яки. Тя знае за почти всичките ми гаджета, както и аз за нейните, но също знае и слабите ми места, което е кофти.

Според вас струва ли си да опитам нещо повече с нея, поемайки риска да се отдръпне от мен или да се кефя, че имам такава добра и вярна приятелка, на която мога да разчитам винаги.. аз лично съм много объркан. Другото, което ме притеснява е, че дори да започнем нещо повече от приятелство, може да е само временно, а след това нищо вече няма да е същото в нашите отношения.

Давайте съвети, мерси!

Коментари

1.   Не разваляйте приятелството с любов.

Лоша

2.   Ти искаш да я използваш, защото си уморен и.. защото и имаш доверие. Внимавай обаче да не я нараниш, защото тя може и чувства да има, кой знае? Според мен си стой кротко, ако наистина не си влюбен и силно сексуално привлечен от въпросното момиче.

3.   Недей. Това е моят съвет. Не разваляи проятелството. Или поне изчакаи може това да е само увлечение понеже си сам. Потърси си друго момиче за сериозна връзка, и ако тогава все още мислиш за добрата си приятелка по този начин тогава деиствй. Успех

4.   Здравей.
Не мога да ти дам съвет, защото ти си знаеш най-добре човека срещу себе си.
Аз знам само, че ако по-малко хора се страхуваха да кажат каквото мислят, щеше да има по-малко разбити сърца и повече двойки щяха да са и приятели а не само и любовници.

Моля най-добър приятел е гаджето ми, и то не защото ми е гадже, а защото е човека с когото искам да преживея всичко.. Бъди честен със себе си и с нея! :)
Успех!