Истински образ
Бях използван.. Никога досега не съм се и замислял, че жените сте способни да използвате чувствата на някого, за да си начешете егото. Винаги съм смятал, че сте нещо повече от мъжете, че сте искрени, честни.. Но не и вече. Не разбирам, защо трябваше да се възползва от мен, да ми говори мили думи, а всъщност.. Можеше просто да ми намекне, че иска секс и само секс. Нима има свободни мъже, които биха отказали такава оферта от супер мацка? Не мисля.. Да ми беше показала, че е само заради това, щях да разбера. Нямаше да позволя да се влюбя. Обаче то не бяха разходки, мили подаръчета, признания че не може без мен. Кой нормален човек не би се влюбил..?

Преди смятах, че много от мъжете сме животни, просто защото сме си такива.. без логично обяснение. Сега ми се струва, че Вие сте виновни. Провокирате ни, измъчвате ни, заради вас сме такива, каквито сме. И това е голата истина, грозна, но все пак истина. Не бях очаквал от жена, да се възползва от чувствата ми, за да прави секс с мен. Това е присъщо на мъжете Бога ми. Иска ми се да ви мачкам сега, да ви унижавам, това мисля че заслужавате.. Ще кажете, хайде сега всеки е бил в подобна ситуация, всеки смята по същия начин за противоположния пол докато не открие the one. Да ама не.. Никога не ми беше минавало през ума, че сте способни на такива неща.. хаха че и накрая ми казва "беше ми хубаво с теб".. "искам да бъдеш щастлив" ха! Маса глупости и го знаете.

Ще ми се сега аз да си поиграя с чувствата ви, да ви унижа и приземя.. Но не бих.. не съм човек, който би си играл с чувства, които не разбира..

Дано... всичко да се връща тъпкано, но в такъв ред, че човека когото сте наранили, да ви нарани вас. Това заслужавате.. Жалко, че устата ми не е мръсна и колкото и да кълна нищо няма да стане реалност..

Коментари

1.   Хубаво е, че обвиняваш половината човечество за нещо, което една жена ти е направила. Наистина много зряло мислене. Сега се преориентирай към мъже, след като сте толкова по-добри.

2.   ... ''това е присъщо на мъжете''... звучи малко егоистично не мислиш ли... но поне си разбрал, че грешиш... и жените могът да бъдат егоисти, особено, ако са получили урок като твоя... :).... и дори няма място за обвинения към когото и да е... ЗАРА

3.   Да! Има нещо вярно... Даже накои жени те зарязват, заощото няма вече тръпка, или както те го наричат няма вече 'любов' :).
Еее, това ми се случи да... доста егоистично беше от нейна страна, разбира се конкретно в тя връзка аз си имах вина да се стигне до там, но все пак :)... Тогава осъзнах, че има курви по 'любов', ама те не осъзнават, че са такива... търсят само тръпката като наркотик... За това най-добре е мъжете да не се занимаваме с хитри жени, които лесно ще ни наранят, най-добре е да си хващаме не чак толкова красиви жени, да са добри по душа, да не са хитри и да уважават истински мъжа да себе си, а не да искат да го йуркат постоянно... И без това ние мъжете сме малко, защото:
1. Съотношението мъже/жени е по-малко от 1.
2. Има много повече гейове от колкото лесбийки.
3. В сегашно време мъжете могат и без жени (18 медия, и др. )
Еее, айде сега жените да си направят сметката... И аз точно, заради това не харесвам хитрите жени, които си имат болни амбиции, искат да манипулират и прочие... Айде, че много се отплеснах :)

4.   Ами като се оставяш да те свалят като девойка, и да те омайват и лигавят с "мили подаръчета"? Влез си в мъжката роля де! Хем се държиш като госпожичка, хем после жените ти криви.
А и това със "супер-мацките" е твърде съмнителна и обречена кауза - повечето връзки с такива все по този начин протичат и приключват.
И защо си мислиш, че момичето е искало само секс от тебе? Може да е имало искрени и сериозни намерения, но да не си отговорил на някои от критериите му и да се е отдръпнало. Спестила ти е и неприятните забележки като например: "Не си достатъчно мъжествен!" или "Търсех доминиращ мъж, който да ме води през живота!", или "Прекалено си пасивен!", или пък "Уменията ти в леглото са трагични!".

Никога, никога, никога не наранявай умишлено човешко същество, колкото и да се смяташ за прав, и колкото и справедлив да мислиш, че е гневът ти! Както правилно си разбрал - всичко на този свят се връща... с лихвите!

5.   Хах ама ти наистина звучиш като 13 годишна девойка... Просто не мога да повярвам, че го чета това нещо.... Аз като жена не съм се оплаквала така. Само едно ми е интересно защо си мислиш че жените не могат да нараняват? !? Било присъщо на мъжете...

6.   Ха-ха, ти да не си мислел, че гаднярското поведение е позволено само на мъжете. Малко и на вас да ви е гадно, тук в БГ сте обърнали жените на подлоги. Излез малко на запад да видиш какво е отношение и уважение към жената.

7.   Много истина, много нещо има в твоята изповед, брате! Сякаш аз съм писал това... Никога не съм проумявал странната природа на жените. Как лукаво те омагьосват, как разрушават, и в същото време допускат само изроди да си играят с тях. Сякаш са мазохисти и не знаят що е чувство и душевност. А докато те омаят, то клетви, то звезди че и планети, свалят.. и накрая ти е***т майчицата на целият живот!
Не че мъжете сме по различни... 95 % от мъжкото съсловие са изроди, те не могат да обичат и познават само нагона. За това и съм горд че не съм като масата, ами съм различен.. Ама какво получаваме ние различните? !? Нож в гърба, и сринати животи... ей тва получаваме!
А дефакто всичко посвещаваме когато обичаме, ама кой да го осъзнае... кой..

forever broken...

8.   Така е, мой човек... Давай, обиждай, излей си мъката. И после признай, че и вие не ни отстъпвате! И вие ни наранявате по същия начин, заради вас страдаме и се променяме, отвращаваме се и не виждаме доброто. Е, ти такъв ли си? От всички тях ли си? Защо е нужно, заради отделни хора да бъдат пропускани и гледани с омраза тези, които са стойностни и имат принципи? Аз тебе ли да обвинявам за грешките на този, който внесе в живота ми тъгата и разочарованието? Я се замисли- всички бихме те разбрали и подкрепили, но иска и малко тактичност... Аз на твоето финално пожелание отговарям с това: Дано срещнеш истинската любов, само Тя ще ти помогне.

9.   Авторе, какво й е толкова неповторимо на тази мацка да попитам аз. С това определение "супер- мацки" обикновено се славят тези, които изглеждат като фолк- певици и са празноглави колкото тях... и все съм се чудила как мъжете хлътвате точно по глупави жени, които не знаят какво искат. После те им виновни... пък вие че все си избирате такива хич не сте виновни.

Doriana

10.   Ами не си се замислял, значи е време да си отвориш очите. Жените въртят по няколко гаджета и още няколко чакат на опашката.

11.   Авторе: Наранила те е, добре да е жива и здрава. Но не се озлобяваи, не слагай всички жени под един знаменател не губи доверие в тях, и не мисли че няма истински жени, които да те оценят. Бъди човек, и стани по-силен след тази история. Аз сам жена на 30г. и съм наранявала ( но не е било омишлено при мене, просто винаги единия обича повече от другия), също и са ме наранявали. Вземи си поука и следващия път ти нападаи, атакувай, бъди мил. Успех

12.   Никва любов няма давате на жените, никакво уважение... само ще гледаме да си топнем чушките :)... Много малко са жените, които заслужават истинска любов.