Дали би оставил другата заради мен или съм просто поредната играчка, с която да се разнообразява?
Здравейте, аз съм момиче и скоро започнах прекрасна работа в голяма и бързо разрастваща се фирма. Запознах се с много хора още първия ден, но конкретно по-специално впечетление ми направи едно момче, което дори не ме забеляза. Мина се известно време и се наложи да работя с негова подчинена и следователно да прекарвам повече време в неговия офис.

Още първия път, в който отидох там той дойде при нас, уж само за да попита какво правим и така се запознахме. След известно време отидох да търся момичето, но нея я нямаше и той предложи да си оставя телефонния номер, за да ми се обади, когато тя дойде. Аз естествено го оставих и още след час той ми позвъни, но не защото колежката е дошла, а за да ме покани на колегиално излизане на заведение същата вечер. Вечерта дойде да ме вземе и отидохме заедно на въпросното събиране.

Прекарахме си страхотно, всички се държаха много мило с мен и след като си тръгнаха в цялото заведение останахме само аз и той. Цялата вечер ме гледаше с изпиващ поглед, а аз нямах нищо против. Изпрати ме до нас и пред входа ме целуна. Беше невероятно, сякаш бяхме родени 1 за друг. На втората среща, на която бяхме само двамата, той ми каза, че има приятелка, но не знае дали иска да е с нея. Каза също, че е по-скоро сам, отколкото с нея. Честно казано не ми стана никак приятно но приех факта.

Това не ме спря да се виждам с него и да имаме страхотни моменти. Страстта помежду ни е огромна. Неможем да се сдържим да не се награбим независимо къде сме-по коридорите в офиса, в колата, в парка.. Дали той наистина ме харесва и иска да е с мен или всичко е просто секс? Дали би оставил другата заради мен или съм просто поредната играчка, с която да се разнообразява?

Коментари

1.   Ами бъди сигурна, че няма да остареете заедно, пък като искаш си го дефинирай с думички там...

2.   Е, не си и тъпа. Постави картите на масата и му казвай, че или е с теб, или е с нея, това е, не може да ви върти и двете, не става да я прегръща, да си тръгва и да идва при теб. Ако каже, че иска да изчака до еди-кога си, че не можел, че не знам си какво- шута и точка.

Аз лично си мисля, че ако ти беше истинската му страст, той нямаше да те унижава, правейки те любовницата от офиса. И така ли не си го питала до сега, защо е с нея, като не изпитва нищо и се чувства по-скоро необвързан? (това не беше нападка, наистина те питам дали си поставила въпроса)