Не ме иска с еротично бельо
Преди време, още преди да се омъжа, често се шегувах с мъжа до мен, че някога, когато се оженим, ще си купувам еротично бельо и ще го чакам на вратата само по него, когато се прибира. Той се закачаше с мен и ми се радваше, но сега наистина сме женени и нещата не са така. Не си купувам такова бельо и няколко пъти съм му показвала костюмчета, които са ми харесвали, но той отхвърля идеята за това. Казва ми, че ме харесва повече в любимата ми розова тениска и дантелени бикини, отколкото в нещо толкова вулгарно и разголващо, агресивно, арогантно, едва ли не. Съгласих се с него, но се чудя едно нещо. А то е, дали наистина не харесва такива еротични костюми и жени в тях, или просто не ме мисли за сексапилна жена, а за дете, което изглежда по - добре в тениска за спане?
Мъже, включете се, ако имате мнение по въпроса. Между другото, когато се запознахме в компютъра му имаше доста снимки на жени по жартиери и прашки и т. н. в сладострастни пози. А сега отрича, че харесва това.

Коментари

1.   Според мен мъжете ни доста често не желаят да ни гледат облечени секси или пък в еротично бельо, но ако видят друга жена облечена така, ще се възбудят! Не знам защо се получава така, на това наистина някой мъж трябва да отговори! Живяла съм с мъж, който реагира доста остро, когато го изненадах веднъж с еротично бельо - какъв бил този курвенски костюм, защо съм се облякла така и т. н., т. е. изобщо не постигнах желания ефект, само 2 дена ревах после :)... след 1 седмица го хванах да гледа порно списания и да маструбира - в тези списания има еротично облечени жени. Нищо не казах, беше неловко, но после като хвърлих един поглед, от любопитство, моделът от едното списание беше дори с подобно бельо като това, което си бях купила... още 2 дена рев и си събрах багажа и чао :), не можах да преглътна обидата, но при мен случая беше малко по-различен... не знам, някои мъже не искат жените им да са перверзни в леглото, но всъщност си мечтаят за секс с разкрепостена жена... но не и с тяхната собствена жена! Луда работа, не ги разбирам тези мъже и това е :). Може би твоят мъж наистина те харесва така, може би когато един мъж е влюбен, не желае любимата му да е с перверзно и еротично излъчване, защото с този образ свързва жените, с които е бил просто заради секса... ако ти се рискува, опитай например нещо не толкова смело като еротичен костюм или типичното еротично бельо, а си купи нежна копринена нощничка, полу прозрачна например и виж какъв ще е ефектът, може да е розова и да си невинна девойка или пък червена и да играеш скандална жена, която води играта... нещо си развинтих въображението май

3.   Не иска да си купуваш еротично бельо, на първо място, за да не накърняваш семейния бюджет.
Може и да си мисли, че ще изглеждаш смешно ако подражаваш на жартиерените красавици, затова ти препоръчва розова тениска, защото е някак по-асексуална и непретенциозна, повече подхожда на щастлива домакиня.
И защо да си разваля компютърните идилии, представяш ли си колко неловко ще му стане да зяпа курвите облечени като жена му?

4.   Жена съм, само че имам доста опит и наблюдения по въпроса. Първо няма мъж, който да не си пада по еротично бельо и горещи мацки и твоя не прави изключение. Свикнал е да те гледа с розовата тениска и така те е приел, като неговата свята женичка, която не е способна на перверзни погледи и мърсотиики. За него ще е шок да те види в коренно различна светлина и най-вероятно няма да те приеме. За него ти не си мръсница и не ти отива да се обличаш така.
Трябвало е може би по от рано да го свикнеш с еротичните предизвикателства, да му устройваш еротични вечери със стиптийз, нови пози, мръснишко бельо, защото с времето ще става все по-консервативен спрямо теб и с в един момент на него самия ще му стане скучно и ще го удари хормона и ще тръгне на приключения с палави какички с жартиери. А на теб ще гледа като на вкусна топла домашна супичка, която обича да си похапва в къщи в което няма нищо вълнуващо.

5.   Не се притеснявай за нищо! Просто човека е такъв. Смята, че не ти трябват костюмчета за да си красива. Според мен трябва да го приемаш като комплимент!
От мъж!

6.   Ами прекалено сте свикнали заедно, ти си за него вече приятел, роднина едва ли не, като се случва след дъъълги връзки/брак. Някак си му е гадно да те възприема по друг начин.

7.   Имам приятел, който често посещава стрийптиз клубовете. Има си и фаворитки. Наскоро ми сподели нещо, от което се отвратих тотално. Жена му, разбира се, не знае къде ходи той. Не съм сигурна дали и изневерява обаче. Та той ми разправя, че останали само той и жена му вкъщи и тя се появила с някакви жартиери и т. н. , а той я коментира за къде е тръгнала, знаела ли тя какви мадами вижда той с какви крака и гърди, а тя, тя направо била смешна. Ами като се е нагледал на голи жени, как да се впечатли от собствената си? ! В тази роля тя за него не е тръпка. Не казвам, че това важи за мъжа ти. Просто той те възприема като добра приятелка и позната, спрял е да те възприема като секси-парче и се чувства неловко, когато те види в подобно "облекло". Или му трябва време и ти трябва да си упорита и да поемеш работата в свои ръце-т. е. да н го слушаш какво говори, а да си направиш каквото си си решила или има нещо друго тук.

8.   № 4, абсолютно права си, точно така е. № 5 - не мога да повярвам, че си мъж?

Смятам, че жената трябва да е такава, каквато е, т. е. да не се преструва на една, а когато връзката се задълбочи да се окаже друго. Но в една дълга връзка, партньорите израстват и се развиват, те не могат да останат едни и същи дори в секса. Проблемът е дали ще се възприемат с новите си лица и дали въобще ще се осмелят да ги покажат. Въпрос на късмет. №4 така добре го е обяснила със супичката, че няма повече накъде. Аз лично съм била перверзна винаги и такава си останах въпреки годините и семейните промени от всякакъв аспект. Това е въпрос и на личности на характер. Мисля, че трябва да свикнеш мъжа си постепенно и плавно и той ще се отпусне и нещата ще се наредят. Иначе, розовата тениска със сигурност ще ви скрои номер рано или късно. така че, смело напред, с такт и финес! Успех!

9.   Прочетох бегло коментарите тук там и по тази тема! Към авторката- щом не те иска с еротично бельо не го обличай тогава. Проблема Ви направо е смешен и ви пожелавам искрено да е само тази проблем. Към другите коментари - ще му станело скучно ще ходи при какички с жартиери- и какво от това. Мисла че е доста тъпо да се прогнозира. Пък и Вие работа, проблеми нямате ли си? Та тука само за секс за любов и т. н. мислите? Значи много сме си добре българите.

10.   А-а-а-а има едно нещо при някои от мъжете... за мое учудване е валидно още, въпреки всички митове.
Съпругата си е съпруга, тя не е лека жена.
Много идиоти знам, че ще си платят на проститутка да им гълта, но КАК ЖЕНА МИ ще прави такова нещо???
Мисля, че при теб също е така. Съпругата е издигната до позиция на "нежена" - тя е партньорка, готви, отглежда деца, изслушва, участва във вземането на решения. Такава жена не се предполага, че може да бъде такава, ако е "лека"... някакво криво разбрано уважение.

Другите може, другите, чуждите, непознатите, с които не дели заплатата си - на тях им е позволени да са по-фриволни, прелъстителни. Само не и моята жена. От къде на къде? Защо?

Ако все пак ти харесва някое костюмче - купи си, олечи си го за рождения ден или за коледа и ако се намръщи и не одобри вида ти, просто му кажи, че :
"Е ок, но днес ми е празник и исках да се почувствам по-шик. Виж тези дантели, толкова са изискани - наистина ли не ти допада"
Смисъл... опитай се да покажеш, че подобно бельо не е за "курвите" а в него има стил и класа.

Успех!

12.   За мен лично по секси е дългата тениска : )

13.   Мисля, че причината за това е, че просто не е свикнал да те вижда в еротично бельо и такива костюми. Изградил си я някаква друга представа за теб, само не и тази, че можеш да се облечеш и изглеждаш като мръсница.

14.   И аз съм така повече обичам момичето да е с тениска дънки вързана косица и усмивка. Отколкото да е с ботуши, очила стил муха неква патешка физиономия и какво ли не още.... напудрена та незнам къде. Това че те харесва така за теб проблем ли е? И си мислиш че той те мисли за дете защото не те харесва в некви курвенски костюми? ! А че си пада по теб когато си облечена по тениска и биккиини.

Просто в неговите очи ти си по сексапилна когато си ти, отколкото като приличаш на некоя... :)