Интернет-турчин
Здравейте!
Знам, че моята история ще ви прозвучи познато, защото тук са поствани подобни. Но какво да направя като и на мен ми дойде до главата.

Става дума за това, че някъде от около месец и половина - два си пиша с един турчин. По принцип не съм много фенка на тези отношения в интернет, но в последно време живота ми е адски скучен и еднообразен, та за това се хванах да пиша с този човек.

Аз не отдавах голямо значение и всичко приемах като забавление и разпускане, колкото времето да минава. Но от няколко дни мисля, че нещата не са толкова плоски. Или поне мойта глава се обърка. За него точно не знам. Аз съм супер недоверчива и подозрителна. И може би това е проблема. Или не знам...

Той постоянно дава зор да ходя там. А пък аз само го лъжа. Пише ми за своите фантазии, които имал с мен и тн., но аз предполагам, че за него това не е ново и обича тези неща. ( в смисъл, че си го представям като някой луд чатър, който прави постоянно това ).. Не знам. На моменти ми е много приятен, на моменти си мисля, че е някой перко... От друга страна и аз съм супер недоверчива...

Иска ми се да се запознаем на живо, но се притеснявам. Все си мисля, че турците ни мислят за много леки жени, а аз определено не съм такава. Не мисля да спя с него ( ако случайно ида ), но не знам той какво мисли точно. Все пак е турчин... Не искам да звуча като някоя расистка, но съм объркана.

Той ме убеждава, че не е лош човек, че не е изнасилвач и пр., но аз все съм си подозрителна.

И най-тъпото е, че дори и да ида няма как да се разберем, защото аз не говоря нито турски, нито английски. Пишем на английски, но аз не мога да говоря...

Абе ужас, вкарах се в някакъв супер странен филм... А днес мисля, че се разсърди и вече няколко часа не е писал... Иначе постоянно, по цял ден...

Пита ме " Ти какво искаш? " А аз не знам какво да отговоря.

Моля, за някакви адекватни съвети. То не е болка за умиране, но в момента ме вълнува това. Ще съм благодарна за малко помощ!
Лека вечер!

Коментари

51-58 от 58

56.   детето ми е си е моя работа и не знам какво влиза във вашата. относно онази/онзи, дето авторката била, , задръстена'', познавам доста хора, които са се запознали по интернет, и са започнали връзка. има и доста неуспешни запознанства, разбира се. всичко зависи от конкретната ситуация. номер 52, не съм казала да мислите като мен. какво против момичетата имаш? нали ти си създаваш, , чистото поколение''. а и да, ти сигурно си запознат много добре с всяка една нация... и може би знаеш всичко.

57.   А защо пък интернет врзка с турчин? !? Да не би българите да са се свършили???

58.   Има и друг вариант, за който никой не се е сетил:
Знае английски, няма виза - някак нещата не ми се връзват. Предполагам, че тези които знаят английски си вадят визи и спокойно си ходят из ЕС. Ако наистина няма виза, то защо не му дават?
Преди да предприемеш нещо първо си задай много въпроси и се опитай да намериш отговори - дори и в интернет.
Бъди първо умна, после влюбена във ...виртуален приятел!!!

59.   Здравей!
Преди време се запознах с момче мюсюлманин от друга държава. Писахме си, споделяхме. Това продължи много време, поне 2 години. Не знаех кой, дали и какво чувства. Аз убивах време и търсех запознанства, за да усъвършенствам английския си. Той започна да ме търси по телефона, да иска да ми изпраща подаръци, картички и прочие. Не се съобрази с това, че може да притеснява мен или родителите ми. Започна да става мнителен, властен, изключително ревнив. Карахме се по нета или телефона, изживявах го тежко. Забраняваше ми всякакви контакти, искаше дори да се отчуждя от родителите си, набиваше ми в главата, че животът си е мой, а те не знаят какво ми е. Искаше да се видим, описваше ми как ще живеем заедно, как ще се обичаме, как родителите му били против, но понеже аз съм девствена ме приемали...
Смени квартирата (живееше от скоро в Лондон сам) - поне така казваше - каза, че ми бил намерил работа (щях да правя сандвичи по негови думи), искаше да поеме разходите за билет. За да го отстраня от себе си му казах, че ще отида, а не отидох. Мислех, че ще се обиди, ще разбере, че е нежелан, но не - не се отказа и пак същите работи.
Това продължи до момента, в който отидох студентка, където си намерих приятел. Е, подивя! БУквално!
Обаждаше ми се да ме заплашва, че ще ме убие и след това ще се самоубие, ако аз не съм негова ничия нямало да бъда, казваше, че съм курва и грешница... Знаеше адреса ми, каза, че ще дойде у дома и ще избие родителите и сестра ми....
Уплаших се ужасно много. Досега не бях виждала лудост като тази. Казах на нашите, притеснена бях за тях, не за себе си. За момента не е идвал, но ето, години след това, пак ми беше писал на един стар и-мейл, че му липсвам и не може да ме забрави. Не отговорих естествено.
Изживях кошмар. Сама си го направих. Не го прави на себе си ти.

60.   Аз съм Турчин с корени от България и призовавам модератора да изтрие всички негативни коментари спрямо Турците!!!
Ние сме много по-хора, от повечето ХОРА В централно европейски страни!!!
МОХА

/Модератор7 - По тази логика трябва да изтрием негативните мнения не само към турци ами и към българи, руснаци, китайци, чернокожи и изобщо към всички. Всеки има право на лично мнение и е свободен да го изрази. Всеки има право да изразява своето мнение в интернет и подобен род контрол и цензура над хората не съществуват/не трябва/ в една демократична държава, каквато е България.

61.   Та срещнала си човек, с който дори не може да си говориш и който ти казва че не е изнасилвач. Е най-верятно е. Може да не е физическо насилие, но гледа само това с теб. Може да пробваш, но ако те изолира за цял свят от всичко, т. е. те потурчи, то си е твоя работа.
Колко време ти губи говорейки с теб? Ако е повече от 2 часа то ти може и да си се пристрастила към него (да си станала addicted).

По-добре си намери някой приятел от плът и кръв. Може и да е турчин, това няма значение, но да го виждаш що за човек е, да може да говориш с приятелите му и да ти кажат и те нещо за него. Тогава вече ще може да съдиш.

62.   №60, ти си Смешник и точно от такива като тебе нормалните хора нямат нужда никъде по света - голямо его, чувство за превъзходство над другите, никаква толерантност към инакомислещите, поглед към жената не като към човек а като частна собственост, нулева обективност и ниско самосъзнание.
№59 много хубаво е описала човек от твоя сой.

63.   Абе, какво означава ''нисши расово от теб, същества''???? Защо пък хората, които изповядват друга религия да са по низши от нас?
Момиче, пази се само от кюрдите, другите не са опасни и те са хора като нас.. а това, което се е случило преди векове-минало заминало...

64.   №23, пиши, пиши... Ама напиши истината, а не това което на тебе ти се иска да бъде!

Тя и рибата, преди да се хване на въдицата и да свърши в тигана, си мисли, че тази апетитна хапка е поставена в морето специално заради нея, нейния кеф и нейното стомашно благополучие...

Всъщност какъв опит имаш с връзките по принцип? Като гледам какво/как пишеш - май никакъв.

51-58 от 58