Не знам какво да правя
Здравейте, аз съм момиче живея в Ню Йорк,  преди две години срещнах мъжът на живота си обаче има проблем аз съм на 20 години а той е на 24, но е женен с две деца, съпругата му е с 16 години по възрастна от него. Срещала съм се с нея по-гадна жeна не бях виждала (злобна, ниска, дебела а колко гадно се държи с момчето направо ми става жал за него). Така той работи много и ги издържа, а не само тях, но и нейното семейство ( изкарва много пари има компания за производство и сега получи и наследство ), но както и да е аз го обичам не заради парите, а заради самия него. Той е забавен, мил абе невероятен мъж е и иска да заживеем заедно. Той не обича съпругата си, но не се е развел заради децата, според него е много важно бащата да присъства докато децата порастват (баща му е починал от рак, когато той е бил само на 10 години ).

Децата му са толкова сладки едното е на 4 другото на 5 години и двете са момчета. Сега той вече е решен да се разведе с нея и да вземе децата, но той първо ме попита дали ще искам да заживеем заедно като едно щастливо семейство. Децата му много ме харесват и вече започнаха да ми викат мамо. Аз съм напълно готова да се грижа за тях, но все пак добре ли съм постъпила, щастлива съм и то много... но се чудя..

Моля ви дайте кажете ми дали съм правилно постъпила или не. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Преживях същото в Щатите... не си постъпила добре. Аз срещнах любовта на живота си там, но реших, че нямам право да развалям семейство. Ако той се разведе децата ще обвиняват теб за края на семейството им, не е толкова просто само, защото ти казват мама. При развод той трябва да плаща издръжка на жена си и децата, ипотека вероятно и твоето ново семейство ще бъде лишавано. Вероятно има криза в брака им, нормално е, влюбил се е в теб, ти в него, но това не е достатъчно...

2.   Щом се обичате и ти си готова да гледаш децата му мисля че постъпвате правилно. Пожелаеам ви да бъдете много щастливи и някои ден да си имате и свое детенце. Успех

3.   Забрави го и си намери друг.

4.   От авторката,
До номер 1 благодаря за искреността... Не веднъж се е случвало да идва с децата у дома защото жeна му се е напила и крещяла даже ударила едното дете... децата не искат да са с нея защото са подложени на тормоз а за него да не говорим.... жeна му е невротичка и истеричка и пие много алкохол....
До номер 2 благодаря за подкрепата много мило от ваша страна както и благодаря за пoжеланията :)

5.   Сигурна ли си в чувствата си към него? Питам, защото си едва на 20, а си готова дори да гледаш децата му, и вероятно да му родиш твои. А това, че децата му те наричат "мамо" въобще не трябва да е фактор...имам предвид, че децата са лесни за манипулиране, а и като пораснат малко, вместо да те наричат "мамо", сигурно няма да искат да те виждат, защото си им отнела таткото. Ти не можеш да се грижиш за тях, защото те не са сирачета, имат си майка. На твое място бих си потърсила някой свободен мъж.

6.   Правило постъпваш Щом малчуганите те харесват вземи ги с теб и със твоя приятел толкова младо хубаво семейство ще бъдете.

7.   Наричат те "Мама" Това е чудесно Виж аз идеята е страхотна да грижи се за момченцата щом те обичат. :)))))) Успех!