Той си мисли , че има друг
Накратко: той значи много за мен. Влюбена съм в него. Но напоследък не показвах чувствата си към него, понякога се отнасях пренебрежително, постоянно поставях думите му под съмнение.
Кажете ми как да го убедя, че няма друг. Той ме пита дали има и отговорът беше "не" и уж повярва, но виждам, че това го гложди...

Коментари

1.   Според мен е най-добре да поговорите. Сама казваш, че отношението ти към него през последните седмици е било странно, нетипчно и леко студено дори. Нормално е той да търси причината за това твое поведение и като не може да намери обяснение е естествено да си помисли, че воже би има трето лице. Най-вероятно и той е помолил някого за съвет и са му казали, че сигурно има друг мъж.
Затова седнете и поговорете какво се случва във вашата вързка и с теб, какво преживяваш в момента, защо се държиш така и т. н. Той не може да бъде врачка или гадател и да знае ти какво чувстваш и мислиш без ти да му го кажеш и следователно няма как той да прояви разбиране. Ти му казваш, че няма друг мъж в живота ти, но ако продължаваш да се държиш дръпнато и не му даваш обяснение е нормално да се съмнява.
Ана

2.   Взимай го НАВСЯКЪДЕ със себе си :)
Нека сам се убеди