Най-добрата ми приятелка
Познаваме се цял живот с нея като малки сме си играели заедно винаги сме си споделяли даже и сега си излизаме по на биричка и лафче. Като бяхме в онези "трудни" години когато вече хормоните почваха да напират отвасякаде се получи една връзка между нас. по цял ден бяхме заедно излизахме говорехме си, бягахме от нас да се срещаме но така се случи че трябваше да замина за САЩ.

Нямаше ме една година и явно толкова и е трябвало на нея да забрави чуствата си към мене. Като се върнах тя си имаше приятел и даже беше "вършала храста" а аз си останах като препикано мушкато. Сега пак се виждаме не чак толкова често и всичко си е нормално. Проблема е че аз все още имам чуствам към нея, но тя ме е възприела чисто и просто само като приятел. Наскоро се напихме и понеже тя живееше по-близо се прибрахме у тях. Лафихме си в леглото и така заспахме. По едно време се прибра съквартирантката й и в първоначалния момент се стаписа но после като ме видя се успокои защото "знае че --- никога не би правила нещо с мене".

Сега ме е яд че като имах възможността в онези години, когато и двамата имахме чуства един към друг, аз не се възползвах. Може пък да е за добро.

Коментари

1.   Хей, момче, тя те пуснала в леглото, ти спиш.
Ами те другите мъже сигурно не спът като тебе.
Направо ти се чудя на акъла, пускаш и яко ръце, апък
ако тя се дръпне нищо, на сутринта си определяте среща
и изчезваш. Да знаеш една незадоволена жена, няма на
сутринта да си мисли колко си умен, като си бил в Америка,
а ще си мисли за оня другия.... тъпкача.

2.   Скъпо момче, ще ти кажа, че ено приятелство е много по - важно. И освн това искам да те питам нещо. Тя някога с нещо показвала ли ти е че има чувства към теб, в така наречените "онези години" ? В случй, че тя е знаела, че ще се върнеш след година, ако е имала чувства към теб е щяла да те изчака, но може би просто те е приемала като приятел, а ти си си мислел, че е нещо повече. Моят съвет е ако си сигурен че не си въобразяваш за предишните й чувства тогава поговори с нея и я питай какво мисли по въпроса.

3.   Според мен, трябва да запазиш поне приятелството си с нея. Както казва №2, ако тя е имала чувства през тази година, щеше да те чака и да ти ги сподели. Но от постъпката й ясно се вижда, че те е възприемала (и те възприема), като приятел. И трябва да знаеш, че това никак не е малко, тя винаги ще разчита на теб... ти ще бъдеш нейната упора.

Аз не бих я лишила от щастието, което е постигнала през тази година. Дай й свобода и нека изживее мечтаните моменти със сегашния си приятел...
Сигурна съм, че живота ще се усмихне и на теб, имай търпение...
SFA