Какво да очакавам от него?
Запознах се с едно момче преди около 2 -3 месеца, в този момент аз си имах приятел и той също имаше момиче до себе си за което ми каза, че не е сериозно и не държи особено на връзката им.

След около месец аз се разделих с моя приятел и потърсих въпросното момче ей така уж само за кафе, постепенно той започна да ме търси всеки ден, раздели се също с неговата приятелка, от тогава може да се каже, че сме неразделни, постоянно ме търси, виждаме се всеки ден ,минава там където работя, звъни ми по15-20 пъти на ден, идва у нас , аз отивам у тях и всичко това звучи чудесно до момента в който той заяви, че няма желание за сериозна връзка не с мен, а по принцип.. че всички жени са еднакви и че няма да позволи никоя да му казва какво да прави. В един момент се държи с мен много мило, идва при мен, прави мили жестове, кара ме да се чувствам като негова половинка и след това идва момент, в който се отдръпва.

Не мога да разбера какво иска от мен и като каква съм аз в неговите очи. Иначе се разбираме супер, говорим си за всичко, той ми е разказвал за преди, както и аз на него, нямаме проблеми секса е супер, само ме притеснява това, че не знам какво съм за него?

Коментари

1.   Съжалявам мила че трябва да го научиш от нас, но ти никога няма да си неговата номер 1. Ева ли ще държи на теб, за него си просто секс, както и поредната играчка.
Обичай тия, които те обичат и държат на теб.

2.   Ще си поредната, която няма да му казва, какво да прави а и, щом смята всички жени за еднакви според мен е от оня тип мъже, които нямат достойнство нито функцията да обичат.
Не се занимавай с такъв (от опит те съветвам) след време ще четем пак твоя статия с друго заглавие.
Варна

3.   Поредната на, която няма да държи особено.

4.   Не сте гаджета а правите секс, бооооооооже.
Е така просто правите секс, ми то е ясно според мен ти си му само бройка. Ама не знам какво да кажа повече-НЯМАМ ДУМИ Хем ти казал, че не иска сер връзка хем правиш секс :О:О

5.   Ще се позабавлява и с теб, после няма да държи особено на теб. Не дай си боже да забременееш, няма да го видиш колко бързо ще изчезне.

6.   Според мен е объркан, не знае какво иска, а докато се отбърка изпуска налягането с теб. Не държи особено на теб.

7.   Това, че се държи мило нищо не означава. Нека това негово държание да не те обърква. Според мен не залагай много в тази връзка, забавлявай се, но си имай и друг живот. Бил е откровен с теб, казал ти е какво търси и иска. Защо трябва да е груб и да те пренебрегва за да разбереш, че между вас няма да има нищо сериозно? ! Момчето явно е коректно и възпитано. От там натакък, ако на теб не ти утърва или пък си хлътнала по него, спрете да се виждате. Вярно, че и той малко минава границата на една отворена връзка..