Загубих го за винаги
Всичко започна преди 3 месеца. Излизах с един тип с който се разделихме след 2 седмици по други причини (излизаше с друга) докато беше с мен, но това е друга история. Така с въпросния човек се запознах покрай бившия ми и от там той започна да се занимава с мен всеки ден, аз разбира се го отрязах все пак не съм такава, че да излизам с 2-ма едновременно, но скоро всичко с бившия ми приключи, въпросния човек отново започна да са ме занимава и така излязохме с него (не бяхме излизали докато ходех с бившия ми) и обикаляхме цял ден, в края на деня той ме изпрати и логично се опита да ме целуне... не знам какво ми стана исках го повече от всичко, но се отдръпнах (бях се опарила доста от предната връзка).

Сега вече не се виждаме, той ме отбягва, а аз с всеки изминал ден плача все по силно за него, как можах да изгубя най - красивото нещо в живота си, не искам никой друг само него, а заради грешките си го изгубих завинаги, така искам да го върна..

Коментари

1.   Ами, направи нещо по въпроса. Сама си си виновна, но ако човекът е разбран и дава втори шансове, може нещата да се получат. Просто действай или ще съжаляваш още повече :)

2.   Оф много детска история... заради това, че не си го целунала не те търси, смятай колко държи на теб! А ти защо хленчиш за човек, който не те заслужава?

3.   Действай смело, обади му се, пиши му. Просто му признай всичко, нищо няма да загубиш, само може да спечелиш от това, дори и ако те отреже. И не употребявай думата завинаги, всеки момент, секунда, живота ти може да се промени - положително и отрицателно ;)

4.   Не мисля, че историята е детска. Може би ти не си я разбрал. :)

5.   Пише ли си с теб, обръща ли ти внимание? Изненадай го с нещо или му признай всичко!

6.   Подкрепям номер 2! Стига бе, хора, не го е целунала и вече не я търси? Що за човек е питам тогава? Сега да започне да му се моли, да проси внимание, да го заслужи? Щом едно момиче реши да не те целуне на първа среща, значи че просто не иска. За да му направи кефа на господина, може би друго трябваше според вас да направи...? Стига сте се връзвали на акъла на недорасли дечковци, не знаещи какво искат!
Ще ти кажа само едно - за добро е било!

7.   От авторката: Знам, че историята ми звучи глупаво, но за мен е наистина важно, той вечно в мислите ми, и не искам да го губя, казвам си "остави не си заслужава", но не се съгласявам със себе си. В съзнанието ми цари пълен хаос водн от слепи чувства, от които полудявам и трезво съзнание, което част от мен не приема.. Ще се радвам на още съвети! :)
и сори за грешката "За винаги -> завинаги"!

8.   Имаш ли връзка с него, съветвам те да поговорите и ако той има истински чувства ще разбере..

10.   Канете го на кафе всеки ден и доста дълго не правете нищо друго.