Бихте ли се отдръпнали?
Здравейте.
Да кажем, че решавате да имате връзка с определено момче обаче разбирате, че е лежал за непредумишлено убийство 4-5 години (убива го при бой ) как бихте реагирали? при положение, че се държи нормално (мъжкарски) и има лека връзка с подземните ''герой''
(да кажем, че това е анкета просто ми е интересно не се е случвало и не съм лежал лично)

Коментари

1.   Не бих решила да ходя с подобно момче, юристка съм :)

2.   И аз не бих се сближила дори.

3.   Аз бих се отдръпнала. Умишлено или не, е убил човек.

4.   Аз съм момиче и аз бих убила ако се бия с някой, но съм непълнолетна :D За това няма проблем. Ми да бих тръгнала с такъв, защото ще се вкарам в некви приключения и ще мачкаме закона ;) И най-важното е, че той ще ме защитава(въпреки, че мога и сама), но при него и в ръцете му ще се чувствам слаба. ;P

5.   Е аз за разлика от 4 съм пълнолетна отдавна, но мисля по същият начин.
Изобщо не бих се отдръпнала, на всеки може да се случи. Всеки един от нас е потенциален убиец.

6.   Който е нарушил една от Божийте заповеди и спрямо него да бъде нарушена една (т.е. да бъде убит)!

7.   Аз съм ходила с човек, който е блъснал и убил пешеходец с колата си. Тоест пак неумишлено убийство. Ами как да кажа - има си някои индикации, не мога да го обясня но... не повече не бих излязла с човек който волно или неволно е причинил смъртта на друг човек.

8.   В ситуация на "сбиване" не попада всеки. Щом този човак попада в такива ситуации и има вземане-даване с подземните герои, въпрос на време е било убийството да се случи.
Освен това, аз дълбоко се съмнявам, че той съжалява за случилото се, по-скоро се гордее с него; а може би съжалява единствено, че са го пипнали!
Не, бих се свързала с такъв човек!

9.   Не, не и не! Убил го е при бой. Лежал в затвора 4-5 години. За тези 4-5 години, не ми се иска да разбирам какво е ставало там. Плюс това в България за повечето от убийствата (да не кажа всички) трудно те вкарват в затвора, още повече за 4-5 год., а той уж има връзки... значи е сериозна работата.