От месеци се гоним...
ЗАПОЧНАХ РАБОТА В ЕДИН ОФИС И СРЕЩНАХ ЕДИН МЪЖ! АЗ СЪМ СЕМЕЙНА И ТОЙ СЪЩО! ПАДНА СИ ПО МЕН ПРЕДИ МЕСЕЦИ, СЛЕД КОЕТО И АЗ ПО НЕГО! ТРЪПКАТА МЕЖДУ ДВАМАТА Е ГОЛЯМА, НО ОТ МЕСЕЦИ СЕ ГОНИМ, А ТОЙ ВСЕ НЕ НАМИРА ВРЕМЕ ДА СЕ СРЕЩНЕМ. НЕ СЕ БЕШЕ ОБАЖДАЛ МЕСЕЦИ, НО КОГАТО СМЕНИХ РАБОТНОТО СИ МЯСТО МИ ИЗКЛЮЧИХА МОБИЛНИЯ ТЕЛЕФОН И ТОГАВА МЕ ТЪРСИЛ МНОГОКРАТНО!

СЛЕД КАТО ЗА МАЛКО СЕ ВЪРНАХ НА СТАРАТА РАБОТА ВЕДНАГА ПОЗВЪНЯ НА СЛУЖЕБНИЯ ТЕЛЕФОН И КОГАТО СЕ ЗАСЯКОХМЕ МЕ ПРЕГЪРНА, МНОГО СИЛНО, ВСЕ ЕДНО ИСКАШЕ ДА КАЖЕ "МНОГО МИ ЛИПСВАШЕ". КАЗА, ЧЕ СЕ ОТДРЪПНАЛ ВРЕМЕННО, ЗА ДА НЕ СЕ НАМЕСВА В СЕМЕЙНИТЕ МИ ОТНОШЕНИЯ, ТЪЙ КАТО АЗ МУ БЯХ СПОДЕЛИЛА, ЧЕ СЪМ ПРЕД РАЗДЯЛА. АЗ МУ ОТГОВОРИХ, ЧЕ ТОЙ НЯМА НИЩО ОБЩО СЪС МОЙТЕ НЕЩА!

СЕГА ИМАМЕ САМО ТЕЛЕФОННИТЕ СИ НОМЕРА, А ТОЙ ПАК НЕ СЕ ОБАЖДА! АЗ МУ ЗВЪНЯХ НЯКОЛКО ПЪТИ, ЗА ДА МУ ДАМ НОВИЯ СИ НОМЕР! МНОГО СЕ ЗАРАДВА, И КАЗА, ЧЕ ИСКА ДА СЕ ВИЖДАМЕ, АЗ ОК, НО ПАК НЕ МЕ ТЪРСИ.

НЕ ЗНАЯ ЗА КАКВО ПРАВИ ВСИЧКО! КАТО МЕ ВИДИ ЗАБРАВЯ УМА И ДУМА, А КАКВО ПРАВИ! ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ! ЗНАЯ, ЧЕ МОЖЕ БИ ГРЕШИМ, НО ПРОСТО СЕ СЛУЧИ! ОПИТВАМ ДА ГО ЗАБРАВЯ, НО НЕ МОГА!

Коментари

1.   Ами сигурно го е страх да поеме такава крачка, нали е семеен и може би обича жена си и го е страх тя да не научи, а и като му звъниш може да му навлечеш проблеми, аз ти предлагам да пренасочиш вниманието и чувствата си към някой който ще им откликне без колебания веднага.

2.   БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТА, НО АЗ СЕ БЯХ ОТДРЪПНАЛА, А ТОЙ ЗАПОЧНА ВСИЧКО НА НОВО! ЗВЪНЯХ МУ ДВА ПЪТИ, НО СЛУЖЕБНО, ДАЖЕ СЕ ОБИДИ ЧЕ НЕ СЪМ СЕ ПРЕДСТАВИЛА КАКТО ТРЯБВА! НО НАЛИ ВСЕ ПАК НЕ МУ СЕ ОБАЖДАХ ПО ЛИЧНИ ВЪПРОСИ? ЛИЧНО САМО ВЕДНЪЖ ГОВОРИХ С НЕГО! СТАВА ВЪПРОС ЗА ПЕРИОД ОТ ЕДИН МЕСЕЦ!

3.   Аз не бих предприела каквото и да било от моя страна. Все пак мъжете понякога са много странни. Този човек по разказа ти ми се струва малодушен и плах. Ако и градът ви е малък-просто всичко е ясно. Бои се да не разбие семейството си. Мисля че ще е най-добре да не мислиш за него а когато ти се обади му постави въпроса в крайна сметка иска ли нещо или не.

Има толкова много начини при добро желание да общуваш с някой който те е заинтригувал.Не е само телефона и срещите. Така че-каквото има да става ще стане-просто изчакай смелостта му. Поздрав! И много късмет от мен :)!

4.   Такава връзка по принцип е грешка, нали знаеш? Моят съвет е - ако можеш, не го прави, не се забърквай със семеен мъж. Винаги има някой наранен накрая.... В най-добрия случай е един от вас двамата. В най-лошия - жена му или твоят мъж, или, дано не става така - децата.

Ако страстта ти към него е толкова голяма, направи го, но бъди готова да понесеш последствията, и - не позволявай хората около вас да разбират, защото не е редно те да страдат заради вашите слабости... Ами - това е - постъпи както сметнеш за добре но - умната!
- от една жена с подобен проблем...

5.   СТРАСТТА МИ Е ГОЛЯМА, ЗНАЯ ЧЕ ГРЕША И ТО НЕ МАЛКО! НО РАЗБЕРЕТЕ МЕ ПО-СИЛНО Е ОТ МЕН! АКО МОЖЕХ ДА ГО ПРЕОДОЛЕЯ ВЕЧЕ ЩЯХ ДА СЪМ УСПЯЛА, НО НЕ СПИРАМ ДА МИСЛЯ ЗА НЕГО! А СЪМ СИГУРНА, ЧЕ И ТОЙ ЗА МЕН! ЖИВЕЕМ В МНОГО ГОЛЯМ ГРАД! НЕ ИСКАМ ДА НАРАНЯ НИКОГО, НО ФАКТА ЧЕ КОГАТО ГО ЧУЯ ИЛИ ВИДЯ МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ ЩАСТЛИВА И ТО ОЩЕ ОТ СЕГА КАКВО ВИ ГОВОРИ?

6.   Говори ми само едно, преодолей го, знам че не е лесно, но не си заслужава да се забъркваш в чуждо семейство - може би той не е лош човек и иска да запази семейството си, а вероятно обича и жена сиq или най-малкото не иска да се разделя с нея при никакви обстоятелства. А ако ти го обичаш, според мен съвсем, не трябва да се забъркваш със семеен мъж, а трябва да се радваш от факта, че той е щастлив, въпреки че не е с теб. Късмет! :)

7.   ДНЕС МИ СЕ ОБАДИ, ИСКА ДА СЕ ВИДИМ И АЗ НЕ МОЖАХ ДА ОТКАЖА! ПО-СИЛНО Е ОТ МЕН!

8.   Иска ми се да дам някакъв разумен съвет, но и аз съм в този капан (срещам се с женен мъж), опитваме се да се разделим, защото знаем, че не е редно това, което правим,но не се получава, така че няма защо да се оправдаваш, много ясно, че е по - силно от теб, щом веднъж си го позволила.

Аз пък ще ти кажа, че животът е адски кратък и в стремежа си да живеем правилно, накрая ще се окаже, че животът ни изобщо не струва. По-добре се пробвай да разбереш каква е причината да се държи така непоследовтелно, от самия него, и ако все пак се разберете, да изживееш пълноценно всеки хубав момент, който ти се дава с него, то се знае, че болка и наранени ще има, те са си неизменни спътници на любовта.

9.   СЛЕД ДВА ДНИ ИМАМЕ УГОВОРКА ДА СЕ ВИДИМ И АКО СЕ ДВОУМИ ПАК, МИСЛЯ ДА ПРИКЛЮЧА? КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ?

10.   Какво стана - видяхте ли се?

11.   НЕ СЕ ВИДЯХМЕ, ВСЕ КАЗВА, ЧЕ В МОМЕНТА МУ Е НАТОВАРЕНО И ТЪЙ КАТО НЕ ИСКА ДА СТАНЕ ПАК НЯКОЯ ИЗДЪНКА НЕ СЕ РАЗБИРАМЕ ТОЧНО КОГА ДА СЕ ВИДИМ! В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА НАИСТИНА ИМА ПРОБЛЕМИ В РАБОТАТА! РАЗБРАХ ГО ОТ ДРУГ ЧОВЕК! НЕЗНАМ КАКЪВ МУ Е ПРОБЛЕМА? ПИТАХ ГО ДАЛИ Е ПРОМЕНИЛ РЕШЕНИЕТО СИ, МОЖЕ ПЪК ДА СЕ Е ОТКАЗАЛ, А ТОЙ НЕ! КАЗА, ЧЕ ЩЕ СЕ ОБАДИ В ПОНЕДЕЛНИК, ЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ, НО НИЩО! ОСВЕН ТОВА ЖИВЕЕ ТАМ, КЪДЕТО РАБОТИ С ЖЕНА СИ! МАЙ ЗНАЕ ВСЯКА НЕГОВА СТЪПКА! ДВОУМИ СЕ МАЙ! НО АЗ НЕ МОГА ТАКА ПОВЕЧЕ! КАЗАХ МУ, ЧЕ АЗ НЯМА ДА МУ СЕ ОБАДЯ ПОВЕЧЕ, ЗАЩОТО ВСЕ НЕ НАМИРА ВРЕМЕ ЗА МЕН! И КОГАТО ИСКА МОЖЕ ДА МИ СЕ ОБАДИ! ТАКА НАПРАВИХ И МИНАЛИЯ ПЪТ! ШЕСТ МЕСЕЦА НЕ ГО ПОТЪРСИХ, А ТОЙ НЕ СКРИВАШЕ ЯДА СИ ОТ ТОВА! ДОРИ СЕ ОПИТВАШЕ ДА МЕ ДРАЗНИ И ПРОЯВЯВАШЕ РЕВНОСТ! РАЗБРАХ, ЧЕ ЖЕНА МУ Е МНОГО СТУДЕН ЧОВЕК И ЗЛОБЕН! ОБЪРКАНА СЪМ! НЕ СПИРАМ ДА МИСЛЯ ЗА НЕГО! ГОВОРЯ СИ, ЧЕ ЩЕ ПРИКЛЮЧА И НЕ МОГА, САМО СТРАДАМ! НЕ ГО ТЪРСЯ, НО НЕ ЗНАЯ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ! ТАЙНИЧКО СЕ НАДЯВАМ ДА СЕ ОБАДИ И ДА ГО ВИДЯ! МОЖЕ ПЪК ДА Е РЕШИЛ ДА СПРЕ, НО КАК ЩЕ СТАНЕ, АКО СЪМ МУ ТОЛКОВА ГОЛЯМА ТРЪПКА, А ТОВА НЕСЪМНЕНО Е ТАКА! СЕГА НЯМА И ДА СЕ ВИДИМ ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ НА РАБОТА ВЕЧЕ ТАМ, КЪДЕТО РАБОТИ! ОТПУСКА СЪМ, НО ТРЯБВАШЕ ДА ХОДЯ ДО ТАМ ВЧЕРА, ВИДЯХ ЕДНА ОТ НЕГОВИТЕ ПОДЧИНЕНИ, И МУ ИЗПРАТИХ МНОГО ПОЗДРАВИ! НО НЕ МУ СЕ ОБАДИХ, ЧЕ СЪМ ТАМ!

12.   НЕ, ПАК МНОГО РАБОТА ИМА, В КОЕТО СЪМ СИГУРНА! ПОПИТАХ ГО АКО Е ПРОМЕНИЛ РЕШЕНИЕТО СИ, ОК ПРИКЛЮЧВАМЕ, А ТОЙ НЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! КОГАТО СЕ ЧУХМЕ ПРЕДИ ЕДНА СЕДМИЦА КАЗА: НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ МНОГО ТЕ ИСКАМ И Т.Н., А ПАК ГО НЯМА ДА СЕ ОБАДИ.

13.   НЕ СЕ ВИДЯХМЕ, А СЕ РАЗБРАХМЕ ЩОМ СЕ ОСВОБОДИ ДА СЕ ОБАДИ! КАЗА МИ, ЧЕ МУ Е НЕУДОБНО ЗАЩОТО ПАК СЕ ИЗДЪНИ!

14.   Ами - има за какво да му е неудобно. Но ти си помисли дали искаш да си причиняваш това..... Той сега в началото все няма време за теб, ами после? Представи си че после се привържеш към него и започнеш да имаш нужда от все повече и все повече, а той все по-малко време ще има за теб.... Повярвай ми, от опит знам, че тръпката не е просто "сърбеж" - направо си е краста - колкото повече получаваш, толкова повече искаш. Не знам, от една страна е хубаво да си изживееш чувствата, но от друга - не мисля че ще може да се превърне в една пълноценна връзка и много има да те боли когато го няма.

15.   В един момент не издържа и започна да ме търси! Видяхме се, правихме секс и всичко беше супер! По всичко личеше колко много искаме да сме заедно, но вече стои въпроса от тук натам?

16.   Ех, момиче, момиче, животът не е само секс. За него си чакала цял месец, а той в един момент намерил време и толкова. После пак така.
За какво ти е това?

17.   Да, животът не е само секс, особено за жената, нали! Проблемът е, че се влюбих в него и сега много страдам, а човека си гледа семейството, май на най-неподходящото място търся малко внимание! А той не иска да приключи с мен - добре му е на човека! А пък аз не мога, защото го искам! Но, виждайки че иска само секс от време навреме...Ужас! Не мога да ви опиша какъв ад е това! При това не ми липсват обожатели, но аз не...