Срещам само семейни мъже
Искам да споделя нещо, което вече се превръща в проблем. Започвам връзки само със семейни мъже и вече дори ми е неудобно пред самата мен и пред приятелките ми. Винаги се случва да започна авантюра с много страст, но винаги със семеен мъж. никога не съм била с необвързан. Когато мисля на тази тема се е случвало да забелязвам в нагласата си, че дори имам фетиш към такъв тип отношения и дори ми доставя удоволствие, когато знам, че мъжът изневерява с мен. Как ще създам някой ден нормално семейство?

Коментари

2.   На колко си години?

3.   Трудно ще създадеш семейство. Търси причината, която те кара да бъдеш привлечена от този тип мъже (поне усещаш, че е някакъв фетиш), ако трябва говори със специалист. Иначе ще си кукаш като любовница на тоя и оня цял живот, а не знам дали и самата ти ще си щастлива, макар и да удовлетворяваш подсъзнателните си потребности.

4.   Това не е нещо ново и не го правиш само ти. В специализираната литература това е описано много ясно. И не използвай думата фетиш в случая, че някак не е хубаво.
Просто те влекат мъже, които са обвързани, защото са заети и за теб това си е предизвикателство. Възбужда те мисълта, че ще се бориш за някой. Всичко това е така, защото преекспонираш отношенията с родителите ти в партньорите ти.
Сама няма да се справиш, трябва ти консултация със специалист.

5.   поне 60 години имаш

6.   Няма лошо ;не ще те зарази с нещо, опитен и проверен е в секса!

Пък и ще те *ука навсякъде с нужната дискретност, бъди рахат!

От цялата тази връзка си само на плюс;задоволена и щастлива!

7.   Това е чист фетиш. И аз съм любителка на скандалното и сложните взаимоотношения... явно съм мазохистка. НО! На твое място бих пренебрегнала това желание, защото на края само ти ще страдаш, защото, ако се влюбиш - малка е вероятността мъжа да остави жена си и децата си заради теб.

8.   Относно коментара "поне 60 години имаш" :) Не, на 25 години съм.

9.   Твоя баща ако се среща и ч*ка със 25 годишни и лъже майка ти, как ще се почувстваш? Заради такива, като вас се развалят семейства, стават скандали, престрелки и т. н...

10.   И тук излиза следния въпрос: какво правят семейните на "пазара"?