За моята истинска Любов.
Запознахме се случайно и връзката беше само 7 месеца.
Но за тези 7 аз заобичах истински момичето.
Молех се не за друго, а за един човек, който да ми е верен винаги и да ме обича. Но Господ друго реши. Даде ми я и ми я отне със същата бързина.
Всеки ден се виждахме и споделяхме и никога не си омръзвахме. Но тя се промени и стана човек, който иска прекалено много. И то без да го показва.

Беше невероятно красива, сексапилна, беше умела в леглото и не спираше да показва любовта ни. Направихме си дори татуси с имената и то на китките на 3 тия месец.

Давах й всичко, почивки, любов, разбирателство, но никога не съм мислел за общите ни цели, а аз имах едни, а тя дори нямаше. Грешката ми бе, че прекалено я задоволявах. Имаше периоди, когато сме се карали и то много рядко и аз понеже живея далече от София на 20 км, когато нямах кола пеша съм ходил до нея един път когато се карахме..
Правил съм и изненади със всичко.
И тя го ценеше докато не се промени ей така. Не беше да й говорят приятели и тем подобни.
Тя си беше весел човек и купонджия и не можеше да намери нещо друго, което да я радва. И тук беше разликата между нас. Аз тренирах, мислех за нас, а тя за момента, за тръпката. Един ден тя ми каза, че има разлика в характерите. Обичала ме, но не могла да е с мен. Тя е с 2 години по-голяма от мен. За това аз я скъсах, но толкова е трудно вече. Думите й ми шепнеха в главата ми, а сега виждам, че всичко е било само на момента. Химията или както искайте го наричайте.
Да хората се променят. Това не е измислица, а са истински чувства, които не бяха оценени.

Всичко сега е само сянка. Спомням си нейните думи " Ти си ми всичко" "Където си ти там съм и аз", , Хора не си правете илюзии. Дори всичко да е добре понякога просто хората се променят и после има много рев. Сега трудно, но продължавам. Направих грешката да се влюбя.

Коментари

1.   Остава да махнеш татуса някак си само.

2.   Ще ти мине.

3.   Татуировки на китките с имената? На третия месец!!! Не, че нещо, ама и ти и тя не сте пораснали явно достатъчно за сериозни връзки.
п. с. Търси следващата да е със същото име като на бившата ти, че... :)