Обичам я
Искам да ви споделя какво ми се случи. Влюбих се в едно момиче, но тя замина на в друг град да учи ние продалжихме да се срещаме и да се чуваме. Аз и казах, че много я обичам и тя ми казваше същото искахме да прекараме заедно целият си живот. Една вечер се заговорихме за изневерите и, че според мен е по-добре тя да се признае вместо да бъде скрита, защото рано или късно ще излезе на яве. И тогава видях в нейните очи нещо по различно и я попитах дали всичко е наред тя ме погледна и ми каза ммм... да, аз я попитах да или ммм... да и тя ми каза че има нещо което се опитва от много време да ми каже но не намерила сили за това. Каза ми че е преспала с едно момиче няколко пъти, но това е било просто от любопитство и, че не ние харесало и че е казала на момичето че обича мен. Аз го приех спокойно защото имах подозрения че има нещо. Аз и казах че съм имал подозрения кога е станало защото наистина имах съмнения но си мислех че просто ревнувам, защото просто е на 150 километра от мен и е нормално да се притеснявам за нещо такова. И се оказа че точно в тези дни съм имал подозрения тогава е станало. Тя плака дълго време след като ми го каза, опитах се да я успокоя и я попитах дали има и още нещо тогава тя ми каза, че е излизала и това момиче и са се целували. Това стана преди няколко дни и все още ми много зле започнах да го приемам със приятелката ми още сме заедно. Но не знам дали наистина казва истината като казва че ме обича. Просто това ме измъчва все си представям как е с другото момиче не знам какво да правя искам да съм със нея и тя казва че иска да е с мен и че ме обича, но съм объркан. Мисля че като си дойде трябва да поговорим още за това. Мисля че трябва да се говори рано за проблема а не след време да се отварят стари рани. Ако някои има мнение кажете ми го за да мога да преценя какво да правя, защото наистина много я обичам и не искам да я загубя. Благодаря ви предварително

Коментари

1.   Не е толкова важно какво мислят анонимните коментатори тук, а какво мислите ти и тя. Щом искаш още да го обсъждате, говорете си, внимателно, и така.

2.   Можеше вместо да пишеш всичко това, примерно да напишеш само "гаджето ми сложи рога" или нещо от сорта. Второ не виждам що за израз е това " Важно е да се говори за проблема", при положение че проблем не виждам и се чудя, реално какво ни питаш?
Ако искаш ние да ти затвърдим мнението Ок, правилно си постъпил, така трябва да се говори, за това и т. н.

Ако искаш да съм откровен, израза "Ръжда и жена тръгнат ли, няма спиране" ще е точно на място. Тя щом сега го е направила е ясна работата, какво очакваш да е след 2-3-5 години, как виждаш нещата между вас?
А съвсем друг въпрос е, че като гледам ще и скъсаш нервите и ще ускориш раздялата ви като параноясаш съвсем скоро, чудейки се дали спи или някой и бърка по дупките.

И в такива случаи запомни от батко ти едно : Никога не питай, никога не се обяснявай, защото което и от двете да направиш, все ще сгрешиш. Всъщност ти си искал разговор, само з да и обясниш че това не е редно, едва ли не да я накараш да ти обещае че това няма да се повтори, но вътрешно вероятно ти е ясно какво следва.

Пиши го свирено, търси някоя нова.

3.   Ако бях мъж и гаджето ми спеше с момичета щях да съм най-щастливият човек на света. Щяхме да си правим тройки даже.
Ударил си джакпота според мен. Не виждам защо се оплакваш.
Извади полза и ти от ситуацията.

4.   Колко мъка има по тоя свят Боже!

5.   Искаш да кажеш, че се страхуваш тя да не те зареже заради момиче като стане лесбийка. В това няма лошо освен ако наистина много не ревнуваш от момичето. Радвай се че не е друго момче. :) Е и на моя приятел малко му стана тъпо като му казах, че искам да пробвам с друго момиче, но и на мен като на приятелката ти ми е любопитно какво е. Повярвай не бих го зарязала заради момиче. Приятелката ти предполагам също. Просто иска да пробва нещо ново-това не е лошо. Според мен не я спирай даже я бъзикни-"кога ще ме запознаеш? " или нещо от сорта и виж как ще реагира. Дали ще изревнува пък тя от приятелката си. Ако е така това е знак, че няма защо да се тревожиш. Успех :)