Не знам дали да го оставя?
С приятеля ми сме от 3 години, той твърди че ме обича, но нещата са много променени, не желае да прекарва времето си само с мен и да се прибираме рано, предпочита да виси в негов приятел и да играят на компютри, а вече е доста големичък. Не иска да мислим за бъдещето, не иска да има никакви отговорности, не му се работи, а когато аз искам да говорим за това той ми казва ако не ми харесва да си ходя и че се чуди какво да прави утре, а не за след години.

От друга страна аз уча на 2 места и искам вече и да работя и като че ли вече искам нещо ново и различно, само че немога да загърбя 3 години от живота си, страх ме и незнам...какво да правя

Коментари

1.   Ако не сте говорили по темата го направете. Така се изясняват всички недоразумения. Но аз лично за мен той не е дорасъл за семейните отговорности. А човек е готов за тях когато усеща стабилност в чувствата си. Според мен не искай нищо повече от него. Остави го да се отдаде на безделието. Той сам ще се усети. Ако не-просто не те е заслужавал...

2.   Това си е твоя работа миличка, ако искаш да живееш с неудачник и да насърчаваш за неща, които той неразбира и ти пропадаш с него .

3.   Зарежи го и хич да не ти пука! Да не искаш цял живот да го носиш на гръб? Ако ти е мъчно за него - помисли как той с лека ръка ти казва да си ходиш ако не ти харесва. Този човек е егоист и е безотговорен. Не ти трябва.... Успех

4.   Напълно са прави предните изказвания и ги подкрепям. Не ти трябва такъв безотговорен - мьже, колкото искаш.Това е някакъв, който ще го носиш на гръб цял живот, човек без никакви цели. Ще си намериш по-добър от него.

5.   Ей! Не мога да си намеря патньор от такива като теб и твоя "мъж"! Всеки път чувам само "Много си интелигентен - може да си с всяка!". Искам една, но всеки път като ми хареса някоя, отива при пич, като твоя! Жените просто сте "върха"!

6.   Не се замисляй изобщо, този човек не е за теб. Щом не иска да поема за доотглеждане и му кажи, че след години може и да стане достоен за теб.

7.   ЗДРАВЕЙ! СПОРЕД МЕН ВИЕ ДВАМАТА НЕ СТЕ ЕДИН ЗА ДРУГ. АКО БЯХ НА ТВОЕ МЯСТО ЩАХ ДА ГО НАПУСНА И ДА ПРОДЪЛЖА ЖИВОТА СИ. ТАКА ЩЕ Е ПО -ЛЕСНО И ЗА ДВАМАТА. ПЛЮС ТОВА ОТ КЪДЕ СИ СИГУРНА, ЧЕ ХОДИ ПРИ ПРИЯТЕЛ, А ДОРИ И ДА ХОДИ, НЕ МОЖЕШ ДА СИ СИГУРНА КОЛКО ВРЕМЕ СТОЙ ТАМ И ДАЛИ НАЙСТИНА `ИГРАЕ`НА КОМПЮТЪРА, А И ТИ Е КАЗАЛ, ЧЕ АКО НЕ ГО ХАРЕСВАШ МОЖЕТЕ ДА СЕ РАЗДЕЛИТЕ. ЯВНО ТОЙ НЕ ДЪРЖИ НА ТЕБ, КОЛКОТО ТИ НА НЕГО. АКО ОСТАНЕТЕ ЗАЕДНО МОЖЕ ДА СЕ ПОЯВЯТ И ДРУГИ ПРАБЛЕМИ И ТОЙ МОЖЕ ДА ПОПРЕЧИ ЗА НАТАТЪШНОТО ТИ РАЗВИТИЕ. ВСЕ ПАК ТИ ТРЯБВА ДА РЕШИШ. УСПЕХ!!!