Една реална история.. :)
Помня този ден, ти беше един от всички, небрежен, мълчалив, спокоен.. Писахме си предния ден, исках това от много време, но дойде той и провали всичко, дойде онзи незрял чаровник, който обърках с теб, не към него трябваше да насоча вниманието си, той беше грешка! Ти дойде като негов придружител, аз не забелязах присъствието ти, гледах него. Вечерта си писахме отново, ти мислеше, че имаш шанс, беше сбъркал. Аз ти дадох шанс, държах се подло и те използвах като резерва, душата ми беше студена, вие бяхте играчки.
Видяхме те пак, близо до вашето училище, аз отидох при него, а ти беше там, не исках присъствието ти. После отидохме до едно кафе, аз гледах него, ти гледаше мен, аз не те забелязвах, но ти все още вярваше, че имаш шанс, отново беше сбъркал. Вечерта ме пита какво има между нас, аз ти казах, че го харесвам, както и той мен, аз сбърках този път. След това с него излязохме пак, сами и после пак с моите авери и пак, но нямах чувства, чувствах се изкуствено. На следващия ден излязох с теб, тогава разбрах истината в която не исках да повярвам, беше събота, тогава разбрах, че случилото се в петък беше една огромна грешка.

Вечерта изгубих всичко, от играч станах играчка в ръцете на него. Написах съобщение на него, бях бясна заради това, че някой си поигра с мен, но не бях наранена защото не бях с него, болеше ме, че не бях с теб, ти беше разбрал и се беше отказал от мен може би завинаги...
Мина месец в опити да се свържа с теб, но ти не искаше и да чуеш, докато най - накрая прие да ме изслушаш. Разказах ти всичко, нещата с него бяха свършили още деня в който излязох с теб. Помолих те за нещо като втори шанс (да излезем пак) и ти прие, чувствах се слаба, но щастлива!
След две седмици излязохме с теб, всичко преди беше се превърнало в минало, тогава осъзнах, че наистина си невероятен характер, но не го показах, опита се да ме целунеш, исках го повече от всичко, но не исках да бъда отново играчка, исках време, ти го разбра по друг начин, на следващия ден, беше отново наранен, сърдеше ми се, както и до ден днешен, все още местата на които бяхме ми напомнят за теб, песни, имена, спомени всичко свързвам с теб.
От деня в който наистина те изгубих, от деня в който пропилях и последния си шанс да бъда с теб, аз плача защото чувствам вина, търсех връзка с теб, но ти ме отбягваше или срязваше със студенина, сърцето ми се вледени, не чувствам вече, изгубих те завинаги! ...

Коментари

1.   Ех, глупостта на тийнейджърските години. Другия път внимавай повече, че ценните хора в живота ти няма да са чак толкова много, че да си позволиш да ги пропускаш по толкова тъп начин.

2.   Из дневниците на Чапаев:

Понеделник: Нападнахме гората! Превзехме крепостите на белите, разрушихме ги и започнахме да строим наши.

Вторник: Белите нападнаха! Превзеха крепостите ни, разрушиха ги и започнаха да строят техни.

Сряда: Нападнахме гората! ...

Събота: Белите нападнаха! Превзеха крепостите ни, разрушиха ги и започнаха да строят техни.

Неделя: Дойде Горският и ни изгони...

3.   №2 Какво общо има това с текста?

4.   Oy, направила си голяма глупсот, но ти го осъзнаваш..

5.   Абе хора, не и помагате особено със съвети.
Мисля, че трябва да поговриш отново с него очи в очи, ако го видиш на улицата го хвани и му кажи "трябва да говорим" и му обясни всичко до последното нещо и после си тръгни, ако те последва, значи те обича и иска да си до него, макар и да ти е бил сърдит, ако не го направи, значи не си заслужава да хабиш сълзи за него, и си постъпила правилно когато не си го допуснала до себе си.

6.   Голяма глупост..

7.   Милата :( дано всичко се оправи.

9.   Понякога се случва и това, не унивай има и други момчета.