Защо болката е толкова огромна?
Здравейте,

На 32 години съм омъжена. Една октомврийска вечер ми се обади любовницата на съпругат ми.
Ужас.........
Останах като вцепенена след това, което чух оказа се, че те се познават от доста години и по нейните думи той едновремно е ходил и с двете ни преди нашия брак. Но от една година тя само "спяла с него нищо друго". Реших да простя и да дам втори шанс, но болката е огромна доверието го няма, мъча се да се прикривам, но нищо не се получава. Въпреки че досега той не си признава за изневярата, а така май е по - добре. Обичам го много, но болката е огромна.

Благодаря за отделеното време!!!

Коментари

1.   Охх се едно слушам на баща ми приятелката (: Измъчи я милата, заряза я с моята полу-сестричка да си иде при любовницата миналия месец, но до тогава не признаваше..Мила зарежи го тоя нещастник! Няма и да си признае и в действие да го хванеш пак ще лъже! Баща ми колко ги смени от както се разведе с майка ми..

ZuZi

2.   Знаеш ли мила в момента съм в твоето положение и на твоите години, мъжът ми ми изневери и наистина болката е голяма разделени сме от месеци, но на мен не ми минава, защото го обичам ,а той е безразличен към мен, но и към детето, което много ми тежи и незная как ще го преодолея немога да спя, да мисля все той ми е в главата. Много е тежко и много, боли когато си го обичал и си правил всичко за този човек!

3.   Той не те заслужава, мило. Не заслужава и една част от твоята любов. А има и нещо друго-може би знаеш, че всеки си има "доброжелатели" първо се увери, че има любовница и после го съди. Това "спяла с него нищо друго" ми звучи като голяма лъжа. Ако наистина се виждат от доста години и тя държи на него няма да ти говори така. Ако беше казала, че се обичат може би има нещо, но този израз ми звучи все едно го казва дете на 15-16 години.Ако го обичаш наистина и смяташ, че можеш да живееш така, хубаво..., но ако това ще те яде постоянно помисли си можеш ли да изкараш така целия си живот?!
Желая ти много успех!!!

4.   С времето, болката се притъпява. Ще намалее (гарантирам ти), но няма да се заличи напълно - ще остане само спомен...

Малко са хората, които биха простили на мъжа си за изневяра. Щом си преглътнала такова нещо, значи си заслужава...

Обаче не ми стана много ясно - след като мъжа ти разбра, че ти знаеш за изневярата му, продължава ли? Или е пракратил отношенията си с нея, но не признава, че някога нещо е съществувало м/у тях?

Ако все още продължава да ти изневерява - найстина, остави го. Коя жена може да издържи психически, знаейки че в този момент мъжът й е с друга? Никоя... (или поне аз не познавам такава).
Пък ако няма нищо общо с нея, (но го е страх/срам, да си признае за постъпките) прости му. И не ти го казвам просто така.. казвам ти го, защото ти вече си му простила (сама го каза), но ти е трудно да се примирш с фактите...
SFA

5.   Мила, остави го!!!
Ако някога те е обичал не би го сторил! Лъжец! Чак се ядосах, че има такива хора!!!!!!! Не прощавай такова тещо.... !

6.   от авторката до № 4

Единственото, което знам е че от време на време говорят по телефона, а и спряха честите му командировки, но до ден днешен той не си признава, че е имал нещо общо с нея, което е и по добре донякъде за мен . А относно страха и срама го има определено.
Благодаря за изказаното мнение!

7.   В подобна ситуация съм имаме 2 деца...Опитвам се да не мисля за това, опитвам се да забравя, ама не се получава....И сега като теб не зная какво да направя.Грамотна жена съм и е ясно, че в днешно време изневярата е нещо обичайно, аз също съм склоннна на такава, но уви....не мога да забравя:((((((( Нитше е казал: Не ме е яд, че ме излъга, яд ме е , че никога няма да ти имам доверие.