Никога нямало да чуя 'Обичам те'...
Здравейте,
Пиша Ви, защото няма към кой да се обърна и няма кой да ме разбере... Преди 3г. се запознах с 1 момче... Преди това имах от 2г. приятел, с който не се разбирах... Биеше ме и ме тормозеше... Появи се това момче.... Беше от друг град.. Намерихме се по интернет... Видяхме сме веднъж.. Не сме правили нищо.. После загубихме връзка.. Същата година отидох да уча в град близък до неговия.. 3г. след нашата среща случаино се намерихме по интернет отново... Започнахме да се виждаме.. Много добре съм се чувствала.. Много хлътнах.. Влюбих се май...

Срещите не бяха рядко, защото все пак бяхме на разстояние... Но толкова добре се чувствах... Говорим за чувства - не секс... По - късно след 3тата среща ми призна по интернет, че обичал много някаква жена - женена... Не я бил виждал от много време.. Ми каза... Аз те изпробвах и няма нищо вярно... Срещите ни бяха много рядко... И се изразяваха в това, че аз отивам в петък вечер и той ме изпраща на спирката в събота сутрин... Почна да ми става кофти - веднъж не ме запозна с никого... Само със сестра си.. После... Отново по чата ми каза, че не искал сериозна връзка... искал нещата да останат така с тези редки срещи... Пък и някои ден не се знаело какво ще стане...

Това, което най - много ме нарани е, че каза, че не е хлътнал по мен, не е влюбен... Не му било идвало отвътре... И дори и вякой ден да станело... Аз никога нямало да чуя 'Обичам те'... Мразел да обича... Много го чаках... Каза, че нищо нямало да се промени... Това, което ме обърква е, че когато бях у тях си личеше, че има чувства... А по чата много ме режеше... И беше безкомпромисен..

Всичко това продължи 8 месеца - през които няма ме повече от 15 срещи/ 15 ама най - щастливите :(/ .... тогава де появи отново бившия ми приятел.. за който споменах в началото -- сега се опитва да ме спечели, но моите чувства вече отидоха при другия човек... Не знам как да постъпя... Кажете ми... Как да забравя това момче... И как ако се събера с бившия приятел да знам, че няма да ми посяга пак...

Коментари

1.   Ти наред ли си, да се събираш с бившия ти приятел!!??? Как и за какво си го търпяла тия 2 години, много искам да ми кажеш., защо си го търпяла. Моля те не се събирай с него, НЕ ГО ПРАВИ!!!

2.   Независимо какво става между теб и любовта ти, НЕ СЕ ВРЪЩАЙ ПРИ БИВШИЯ СИ НИКОГА И ЗА НИЩО НА СВЕТА!!!

3.   Е, нека и аз изразя мнението си с няколко изречения...

Бившия ти приятел е изрод. Биел те е, и ще продължава да те бие. Не искаш да ходиш посинена по улиците, нали? Бъди сигурна, че ако се върнеш при него ще стане точно това. Няма да имаш ден спокойствие, защото ще се чувстваш застрашена по всяко едно време. Пък и... ти си жена, НЕ ЗАСЛУЖАВАШ ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ. Та извода е - НЕ СЕ ВРЪЩАЙ ПРИ НЕГО - НИКОГА.

Другия ти приятел се държи възможно най - безотговорно... Като се видите се държал мило, по скайп се държал все едно не си човек - на какво прилича това? Разстоянието ви дели... а срещите ви дори няма да се състоят ако ти не ходиш при него... Чудя се - какво правиш пък с такъв безотговорник? Не разбирам как може да искаш да си с човек, който дори ти е казал, че не изпитва нищо към теб? Тоест ти си му нещо като вещ... играчка, с която си играе в скучните моменти...

СПРИ! (Извинявай, че ще ти го кажа, но...) И двамата са боклуци, (или пък ти си заблудената). Зарежи ги и двамата, не си заслужава да таиш някакви надежди.

Ако сега се откъснеш от досегашния си начин на живот, има много голяма вероятност да тръгнеш по пътя на ЛЮБОВТА...
SFA

4.   ми ако се вьрнеш при тоя дет те бие значи си мн умна,штом даже ти посегне трябва да му кажеш да ходи там от кадето е излязал ,ако ме разбираш.а ти ,се чудиш дали да се варнеш при него .ако го направиш това означава ,че ти харесва боя,а това няма да спре повярваи ми:)

а др кажи му че ако иска да ти се обади ако не иска не го тарси повече штом не му е приятно да е стеб .ще доиде следжащия автобус ,да сигорно ще е трудно ;)просто се огледаи за нова вазможност,и знаи които тарси намира

5.   Според мен по някакъв начин твоята самооценка ти пречи да повярваш,че напълно нов човек може да заеме мястото и на двамата. Наясно си,че и бившият, и сегашният не ти носят удовлетворение, но не разбирам-за теб не е ли възможно да останеш за известен период сама? Колкото е нужно, за да срещнеш стойностен човек?

Млада си, доколкото разбрах все още учиш, времето е пред теб...Някъде да пише,че задължително във всеки един момент всеки трябва да има гадже?

Ей с това мислене трябва да се пребориш първо. Оттам идват всички беди....
И да кажа и нещо друго-от всичко написано дотук оставам с впечатление,че ти си човек с ниска самооценка-готова си да правиш всичко, което другият поиска, за да му се харесаш. Мила, това не е начинът!Начинът не е като потъпкват достойнството ти!Лошото е,че ти го позволяваш...

Ето и сега- наясно си със ситуацията за бившия и се питаш какво да правиш? Ако вярваш,че насилникът спира да е такъв, иди в някой от Центровете срещу насилието и попитай служителите там за колко такива случаи са чували?

6.   от авторката-МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТНОШЕНИЕТО...И ЗА ПОМОЩТА-ИСКАХ САМО ДА ВИ КАЖА ЧЕ В НОВИЯ ЧОВЕК БЯХ НАМЕРИЛА НЯКАКВА ОПОРА...АМА МАЙ И ТОЙ НЕ СЕ ОКАЗА ПРАВИЛНИЯ...:(..НЕ ЗНАМ...МАЙ САМО МЕ Е ИЗПОЛЗВАЛ...

7.   На колко години си, на колко години е тоя дето се мъкне по женената и мразел да обича, интересно ми е, ако си зрял човек защо допускаш да се държат с тебе така!?!? Защо пътуваш от някъде си заради някой си келеш? От къде пътуваш всъщност?!? Безумие.

8.   Този който мрази да обича..е на 31,аз-с няколко години по-малка-прав/а сте май че е безумие-благодаря за коментара-а разстоянието не е толкова важно може би-по-важно е отношението...не съм келеш..ама то май човек като е заблуден никой не му е виновен