Толкова ли съм лош?
Здрасти на всички. От известно време открих този сайт и чета хорските истории. Някои ми харесват, други не особено, но си чета. Отскоро взех и да пускам по някой пост тук-там. А сега реших да се престраша и да дебютирам с личната си история.
Поводът беше това което написах по историята на едно 22 годишно момиче, което ходи с по-възрастен женен мъж. Всички я съветваха да го напусне, само аз бих контрата. Може би защото и аз поддържам връзка с по-младо от мен момиче, но наистина не виждам нищо нередно в цялата работа.

Та, значи аз съм на 41, разведен съм и имам 13 годишна дъщеря. От половин година насам излизам с момиче на 24 години. Приятелката ми и дъщеря ми се познават и смея да твърдя, разбират се доста добре. Аз съм много щастлив, когато съм с двете.

С жена ми се разведохме преди шест години по нейно настояване. Че не вървяха нещата- не вървяха. Че аз бях виновен за много работи - виновен бях. Обаче стана типичния кървав бракоразводен процес. Сакън, нали трябваше да ми изкопчи семейното жилище и момиченцето. Водеха се едни свидетели- колко съм пиел и биел, колко съм се дезинтересирал от семейния живот и как съм ходел по жени. Аз наистина си сръбвам, но в рамките на социално приетото и в никакъв случай не съм пияница. Алкохолни скандали не съм правил никога. За биенето- пълна лъжа. Абсолютна. Никога не съм й посягал, крещял съм й понякога, но ръка не съм вдигал. То нямаше нито едно медицинско удостоверение, което евентуално да сочи на побой, но съдийката повярва на свидетелите. Виж, истина е че падам малко прахосник и че съм имал забежки, но по отношение на последното бях ангелче в сравнение с жена ми. Накрая тя даже не полагаше усилия да се крие. Ама аз не исках да се веят кирливи ризи на делото и си премълчах по доста въпроси. Като резултат - "бракът се прекратява по вина на мъжа, родителските права се предоставят на майката, бащата получава режим на контакт с детето"- така пишеше в решението.

И сега какво, толкова ли е лошо, че имам доста по-млада приятелка? Това прави ли ме по-лош и по-малко любящ баща? Не мисля. Но не мога да разбера, защо в нашето общество продължава да се гледа с не добро око на мъжете в средна възраст, които излизат с по-млади жени. Изглеждаме перверзни мръсници, така ли? Какво лошо да си привлечен физически от млада и красива жена? Особено когато и ти изглеждаш запазен. Или по-младите момчета се дразнят, че им вземаме това, което според тях трябва да е тяхно. Аз какво съм виновен, че с опит съм придобил знания как да се държа с жените, а вие си знаете вашето с рогата напред. Или пък си мислите, че сме богати чичковци, които само ползват момичетата за секс -играчки? Аз не съм богат, нямам яхта, дворец и лимузина. Да, заможен съм, но си изкарвам всеки лев с акъл и честен труд. И усещам, че приятелката ми е щастлива с мен, защото съм в достатъчна степен кавалер и опора, а не защото се къпе в пари.

Това искам да кажа аз. Живеем в 21-ви век и някои схващания наистина са демоде вече и смърдят на социалистически мухъл. Не изпитвам вина за това, което съм и за начина, по който живея. Трубадурите на фалшивия морал често са лицемерни похотливци и лъжци. Не вярвам аз да съм по-лош от тях - аз съм прям и искрен и не се крия от никого!

Коментари

1.   Супер! Да направим клуб на двойките с големи възрастови разлики, които въпреки всичко продължават да бъдат щастливи:-)

2.   Много добре казано (:
Евала!

3.   Наистина се радвам, че все пак има и такива връзки като вашата - че се обичате не защото ти си богат, а тя млада, а защото се харесвате като характер и душа. Много са малко двойките като вас, затова хората трудно вярват, че е възможно ти да не си "дърт перверзник", а тя "глупава материалистка".
Опитайте се да запазите връзката си, щом наистина сте щастливи заедно. Най-важно е това - щастието и любовта, без значение кой на колко е и колко пари има.
Желая ви всичко най-хубаво! :)

4.   Има разлика м/у теб и останалите на тази възраст, които ходят с по - млади момичета (жени).

Разликата е в това, че ти не си дърт перверзник, а момичето ти не е глупава материалистка. Разликата е в това, че тя не е с теб, за да се сдобие с маркови дрешки, и в това, че ти не си с нея за да се задоволиш сексуално. Разликата е в това, че вашето е истинско - има чувства...

Ти не си лош и постъпките, и начина ти на живот не е лош. Лошите за ку*варите, който се праскат с ку*рвите за забвление, а твърдят обратното...

Има разлика м/у връзките обвързани с чувста и м/у тези свързващи ги секса (лъжите, материализма)...
SFA

5.   Чакай малко сега, и аз от известно време чета в сайта и тук - там коментирам. Та, ако не се лъжа въпросното 22 годишно момиче мисля, че се занимаваше с женен, неразведен мъж. А ти си разведен и този факт прави историите съвсем различни. Ако не се бъркам де. Аз също коментирах, че трябва да го остави, но пак казвам - той е женен, неразведен.

А като цяло мисля, че връзки между хора с 15-20 години разлика си ги има доста отдавна и не виждам нищо лошо. Абе щом има любов как да е лошо.

6.   Единственото лошо в тези връзки е че не могат да бъдат достатъчно сериозни. Ти си на 41 тя 24 мислиш ли за семейство с това момиче и ако мислиш на колко години ще си когато детето ти навърши 18г. Ти имаш дете но ако връзката е сериозна и всичко е наред и тя ще поиска да има дете от теб. Мислиш ли за сериозни неща с това момиче или само заради физиката си с нея? Отговори на тези въпроси и ще разбереш защо се критикуват тези връзки? Ами ако женати се хване с някой младок на 24?

7.   Щом ви е хубаво гледайте си живота и хич да не ви пука от ничие мнение ! Живота е кратък и кой каквото е взел от него , взел ....

8.   Важна е любовта, а не възрастта! Много искрено и интелигентно написана изповед.Ж45

9.   Това твоето се нарича комплекс за малоценност, след някакъв период от време, когато няма да можеш да я задоволяваш сексуално, тя ще си намери друг по-млад, който ще може, пожелавам ти да имаш сила да издържиш на това.Тя ще се чука, а ти си я обичай, няма лошо.

10.   И аз имам същата история.На тези,които задават въпроси ще им отговоря-малката иска и семейство и дете,но аз съм отговорен и мисля че не е дошло времето.А иначе мисля че тези връзки обикновено не се приемат от хората,които не могат да ги постигнат.

11.   Ти просто се страхуваш да бъдеш с жена на твоята вазраст