Липсваш ми
Липсваш ми. Липсват ми обажданията ти, смс-те. Липсва ми да ме попиташ как съм, а аз да ти отговоря добре, защото наистина съм добре, когато ме попиташ. За мен това означаваше, че ти пука за мен. Липсват ми ръцете ти. Липсват ми устните ти. Липсва ми мирисът ти. Липсват ми ласките ти. Липсват ми красивите ти очи - те казваха много неща. Липсва ми времето, в което чаках обаждането ти, защото знам, че повече няма да го има. Липсва ми онази тръпка, която изпитвах преди да се видим – сякаш ще е за първи път. Липсва ми, когато ме завиваше нощем. Липсва ми да те гледам как спиш. Липсва ми времето с теб. Всичко ми липсва и всичко сега ми е безразлично. Не знам вече Аз ли съм, не съм ли. Бягам и се връщам все една и съща. И защо не продължи всичко? ! Защото отидох малко по-далеч от теб. Защото реших да градя бъдеще, а ти не можеше да зарежеш всичко и да ме последваш? ! Боли ме! Мислех да се откажа и да те последвам, но дали си струва? ! Не знам! Не мога да поема този риск. Може би не вярвам достатъчно в себе си и в тебе. Знам, че и това ще мине, ще те преживея. Но тайничко не искам. Исках да изживея всичко с теб до край, но явно не ни е било писано. Днес отново седяхме в колата на сантиметри един от друг и нищо не си казахме. Не вярвам, че няма какво – просто не го вярвам. Сигурно и двамата се боим.. , но от какво ли? ! Животът ни е един и е доста кратък. Исках да бъда твоето момиче, не исках да те загубя. Но май така ти е по-лесно. Не поиска да се борим двама. Страх те е, нали? ! И мен ме е страх. Страх ме е колко трудно преживявам липсата ти. Ти влезе под кожата ми, в кръвта ми. Знай, че нищо няма да ме спре да те обичам. Всеки продължава пътя си. След време аз ще съм с друг, ти ще си с друга. Но нищо няма да е същото без теб! Няма да сме двама!

Коментари

1.   Съвземи се и излез от филма мила, в твоя полза ще е повярвай ми ;)

2.   Отдавна не бях чела нещо толкова истинско и нежно... Xората са забравили ценността на думите. Hапиши мy го на писмо и му го прати. Hикога не е късно да подариш малко искреност... Люба

3.   да те беше хванала липсата преди да те срещна,
е тва ми липсва, защото сега нямаше да ми липсваш :)

4.   Лелеее, ти си ми двойничката... 100%....

5.   Моята болка е същата като твоята тя ще ми липсва вечно и няма да забравя преживяното с нея до деня в, които хвърлят пръст на очите ми. Хектор

6.   успя да ме разплачеш, много истинско написано

7.   Пожелавам ти успех!!! :)

8.   Ayy, колко трогателно.. няма що! Повече клишета не можеше ли да вмъкнеш?? Стегнете се бе, хора, мъже и жени колкото искате на тоя свят... Радвайте се, че сте живи и здрави. Животът продължава така или иначе и е прекрасен, но някои хора, загубени в тъгата си, забравят за това. Това е тъжното, а не, че продължаваш напред без някаква загубена любов... Тя се преживява.

9.   не те познавам, но те разбирам напълно какво искаш да кажеш - аз съм от срещуположния пол, но съм в същата ситуация общо взето. кофти е когато има разминаване на мислене и действия, а съвпадение на чувства.
има една малка подробност - ти имаш право на избор...
не го пропилявай, ако го обичаш и ти е хубаво с него не позволявай да си тръгне, бори се до последно за това което искаш и за това което те прави щастлива.
ако се откажеш да се бориш - признаваш че си загубила

10.   Липсва ти един хубав пердах от мъжа ти дето те търпи да си развяваш парцалите, докато децата ти плачат в къщи гладни и у вас е чисто като в обор. Липсва ти някой да ти казва колко си красива, колко си съвършена и как човека до теб не те заслужава, защото ти търпи простотиите и върши всичко сам и няма време да се превъзмогва от 'възвишени чувства' и 'истинска пламенна любов'. А любовника ти, като ти е вкарал безцеремонно няколко клишета и после като цъфнаха налъмите си вдигна гащите и дим да го няма, ти орева света! Аман от безотговорни инфантили! А га яде кибапчитаа напреки ни рива, а? Ся ривеш! Ами реви, кой, каквото си направи и цяло село не може да му го направи!

11.   От авторката към номер 10
Младо момиче съм - не съм омъжена и нямам деца. Исках да си споделя нещото, което ме мъчи, а не да ме нагрубяват излишно и незаслужено. :)