Бих искала и аз да ви споделя моята мъка, за която не спирам да мисля
Здравейте,
Бих искала и аз да ви споделя моята мъка, за която не спирам да мисля .

Ходя с едно момче, в което съм хлътнала доста, ама доста. Заедно сме от вече два месеца. Запознахме се по интернет. По време на чата ни си споделяхме доста за живота, споделяхме си за бившите Гаджета. Тои ме пита защо сме се разделили и аз му казах, че нямах никакви чуства към него и реших по- добре да си намери Жена, която настина да го обича, защото аз не го обичам , докато той мен да. След което беше неговият ред да каже за неговата си приятелка. Каза ми, че много я обичал, обаче тя не била щастлива с него били са 2 години заедно тя не смеела да му каже че не иска да са заедно вече, а той го знае това и са се разделили, макар че мн трудно му е било да скъса с нея. На него му е стигал само да я вижда и е бил най- щастливият мъж, много я обича.

Та както и да е, сега сме заедно преживяхме за един месец толкава неща, които се изживяват с години . 2 месец някак си тои, по някакъв начин се депресира и няма желание за нищо. Говорила съм му, да ми каже какво го измъчва и аз ли съм виновна за нещо. В главата ми е само това, че си мисля, че той постоянно мисли за нея апък ми е казвал, че му е много хубаво с мен.

Постояно ми звъни, всеки ден иска да сме заедно апък някак си той не му се живеее, аз знам, че и той ме харесва и то много. Моите приятели ми го казват че му е личяло, че страшно много ме обича, не си отдеял очите от мен, не поглежда към никоя жена освен към мен.... Но аз някак си не мога да забележа, че ме обича, вярно то из не съм му показвала, че го обичам толкова много, че си няма на престава колко много .

Та кажете ми според вас дали ме обича и ми дайте някой съвет, за да разбера дали ме обича .Благодаря ви предварително .

Коментари

1.   Има чувства към теб но след такава силна любов човек се чувства изцеден и ако е би и разочарован нещо вътре в сърцето умира Ще ти въде трудно да го имаш на 100% не си виновна ти но вътрешната борба за преодоляване е мн трудна