Дори не се сещам кога за последно ми каза, че ме обича...
Не знам какво да правя!На 21 години съм и ще се явявам на изпит за прием във ВУЗ. Само, че съм от Ямбол, а искам да уча във Варна.

В момента имам гадже. Ходим от 4 години, ама май нещо нещата спряха да вървят. Според мен излизаме само ей така. Разбирате ли? Просто усещам, че няма искра между нас и просто сме си свикнали един с друг. Дори не се сещам кога за последно ми каза, че ме обича....

Но все пак, когато се реша да му кажа че искам да се разделим нещо все ме спира. И сега не знам дали да отида редовно да уча или задочно. От друга страна една моя стара любов взе да ми звъни и аз ми се иска да изляза с него, но нали си имам друг сега. Не знам какво да правя. Просто съм много объркана. Моля ви се помогните ми, защото и на работа вече ми правят забележка, че съм много разсеяна. Дайте ми съвет, защото вече ще се пръсна.

Коментари

1.   незнам какво да ти кажа ...аз се намирам в същото положение !? Може би просто трябва да седнете да поговорите открито и да изясните нещата - това,което ти искаш и това ,което той иска....и да решите дали искате да бъдете заедно или не . И тогава да решиш какво да правиш с обучението си и със старата ти тръпка.. дано съм била полезна :)

2.   Дам имаш нужда от съвет и той е уроци по българси език

3.   Ела тук във варна и ще го забравиш, 1 мисли за себе си ако е истинско ще се съхрани любовта ви

4.   Щом чувстваш, че искаш да го оставиш, значи наистина е така, а това, че не го правиш вероятно е, защото ти е гузно да го зарежеш..Моят съвет е да действаш и да се разделите..Щом не върви няма смисъл..Изчезне ли тръпката остава какво?: Уважението?..Ами не разбирам много от тези неща, но то едва ли е достатъчно за една връзка..

ZuZi

5.   Здравей,аз съм редовно обучение и не съжалявам първо, защото си далеч от ваще ставаш по съмостоятелна и отговорна,момчета има много ако не е този ще е следващия и обучението, което ще получиш ако си редовно не може да се сравнява с това ако си задочно ,имам приятелки, който са задочно и ако дойде лектора има какво да научат ако ли не оправяйте се сами на този принцип са те, но ако се разделиш с този човек след известно време, а вече учиш задочно няма ли да съжаляваш,нали знаеш ако толкова държи на теб за него това няма да бъде проблем, но не пропилявай шанса си отиди да учиш редивно няма да съжаляваш.Успех от мен И.

6.   Ходи там, където има бъдеще за теб. Ако виждаш това бъдеще във Варна - прав ти път натам, редовно или задочно - зависи от частния случай дали ще има кой да те издържа...но на 21 години да не се развиваш си е чисто престъпление.

7.   Ясно е, че връзката ти с това момче е изчепана. Мислиш ли, че си струва да се откажеш от нещо, което наистина искаш заради него?