Как бихте постъпили?
Представете си следната ситуация:харесвате момче с което сте прекратили отношенията си преди 1 година, но не сте поставили ясен край. И така в продължение на тази една година преминавате през разни цикли, в които ту го забравяте, ту го обичате. И последния момент в, който осъзнавате че го обичате, но просто няма шанс да стане нещо между вас, решавате да го махнете от приятелите си (може да звучи смешно но в този момент изпитах нужда от това, заблудих се че по този начин малко или много ще се разсея от него, дори и да го забравя).. Е махате го, но "изненадващо" от това не ви минава, че дори нещата стават по- сериозни. И така преди една седмица го срещате в дискотеката, всичко започва да кипи във вас, всеки поглед ви изпепелява, всичко изчезва. И това се случва и на двама ви. Но никой не се осмелява да направи нещо. И той дори остава сам сам заради вас на бара, само за да разбере дали ще стане нещо с мъжът, който ви досажда цяла вечер.
Е и след като ми влязохте в положение, какво бихте казали? би ли било смешно ако му искам приятелство, не мога да мисля за нищо освен за него и не виждам друг начин да се свържа с него. Искам да стане нещо, дори и това нещо да ме разочарова, натъжи поне да е конкретен край, защото с тези погледи и действия само се измъчвам.

Коментари

1.   За Фейсбук ли му искаш приятелството? Така звучиш. Аз направих тази грешка да се опитам да го забравя отдалечавайки се максимално от него... Не помогна. Даже по-зле стана ситуацията. По-добре стой близо около него (но не прекалено). Остави си вратичка и той да се усети да реагира. Ако не вземе той нещата в свой ръце, действай ти. Разкрий му се и от отговора му ще си наясно как да продължиш.
Успех!

2.   Деистваи, няма кво да мислиш. Бях на твоето дередже, нищо не направих и се прецаках.

3.   Чух че в тоя сезон, Тед среща жена си..

4.   ако излезеш от фейсбук ще ти е по- лесно!

5.   Вече си го изритала от живота си, защо пак искаш да го вкараш? Това че все още го харесваш не означава нищо.... смисъл, той може изобщо да не ти отвърне със същото, на което ти очевидно се надяваш. Вече си го махнала от приятели, прекратила си всякакви контакти с него ей така, импулсивно си действала, а сега пак искаш да ги възобновиш... Не е ли малко егоистично спрямо него?

6.   Не се ограничавам с Fcebook, просто това ми остана единствената връзка с него, може би по този начин поддържах надеждата, че все още може да стане нещо. И точно поради тази причина, премахвайки го от там чувствах, че приключвам напълно всичко. Но не стана, и сега съм много объркана, надявам се всичко да е временно и просто да е някакъв етап. :) Благодаря за съветите :)