Как да привлека любовта в живота си
Здравейте отзивчиви хора, готови да помогнат с ценен съвет!

Нека първо ви се представя накратко - момиче на 24 години съм и ми се иска да привлека истинска любовна връзка в живота си. Последно имах приятел преди 2 години, а и с него бързо разбрахме, че не сме съвместими.

Държа да имам до себе си човек, с когото си подхождаме и се чувстваме щастливи заедно. Важни качества за мен са интелектът, добротата, чувството за хумор и отвореността към нови изживявания.

Аз работя над себе си - чета книги, поддържам се, разширявам интересите си. Както всеки човек имам качества, които ме правят привлекателна - добродушна съм, усмихната и жизнерадостна съм, уважавам хората, независимо дали са отритнати като аутсайдери или са от "готините". Вярвам в любовта и съм на мнение, че връзка без изневяра е възможна. Когато излизам се глася - обличам се добре, слагам лек грим, който да подчертае чертите ми, а не да ги заличава и се настройвам за добро изкарване. Когато бях на 19-20 години, редовно момчета се запознаваха с мен навън. Сега не е така, мъжете показват интереса си най-вече с гледане. И все пак съм на мнение, че една жена не трябва да преследва мъжете, а да се остави те да пристъпват към нея.

Интересно ми е какво още да направя, за да привлека любовна връзка в живота си - зависи ли нещо от мен, или просто да си чакам този човек да се появи.

Благодаря и поздрави!

Коментари

1.   Бъди винаги приветлива, мила, усмихната. Такива хора винаги привличат. Щом се грижиш и за външността си (в днешно време това се превърна в мноого важен фактор, уви), значи си направила всичко, което зависи от теб. Ще дойде и за теб нужният човек и всичко ще бъде наред, ще видиш! Пожелай си го точно в 12!

2.   Здравей :)
Да ти кажа аз постоянно търся любовта и се опитвам да я привлеча. Излизам примерно на дискотека, кино, кафе с подсъзнателна настройка да срещна някой. И честно да ти кажа до сега не ми се е получавало. И разбрах едно всичко е съдба-случки, ситуации се редят и подреждат във времето за да създадът един момент -твоят. Просто трябва да го изчакаш. И дори и да звучи клиширано-най-хубавите неща се случват, когато най-малко очакваш. :)

3.   Добре е, че работиш над себе си, а работиш ли? Или си студентка? Мъжете харесват жени с интереси, които имат и други занимания, освен четене на книги и добър вкус в облеклото и в грима / въпреки че последните се срещат доста рядко вече/. Рано или късно ще срещнеш човека за себе си.

4.   От написаното съм на мнение, че ти си направила каквото трябва:) Сега трябва само да се появи резултатът:)
Мъжете станаха като жените... чакат ние да ги търсим първи. А тези, който не чакат са твърде нахални и не заслужават внимание.

5.   Тя сама идва когато най-малко очакваш :)))))))))))))))

6.   Здравейте и ЧНГ на всички!

Към номер 3 - работя и имам висше :)

В момента се насочвам към творческо хоби - уча се да плета, купих си мъниста за правене на бижута. Поставила съм си и за цел да ходя на народни танци.

7.   Искам да споделя нещо, тук като коментар, защото spodeli.net не публикува моята история.

Аз съм само на 16 и ми е трудно да привличам момичета на моята възраст. Всички те предпочитат така наречените лоши момчета. Но аз не съм като тях - не пуша, не пия, уважавам момичетата и не умея да ги ''дразня''. Мога да бъда романтичен, но досега съм нямал възможноста да покажа това :(

8.   До 7 - Ако си срамежлив да знаеш, че това ти е проблема. Не трябва да бъдеш толкова нежен, бъди по-самоуверен. Заговаряй момичета, момче си все пак.

9.   Здравей! И аз съм в същото положение! Добре изглеждаща, последна година студентка в доста сложна и престижна специалност, с чувство за хумор и не се надувам, но късмета така и не ме спохожда, не знам в мен ли е проблема. Преди време си втълпих, че е от цвета на косата понеже е рус и може би, не ме възприемат на сериозно, но в момента ми се вижда по-скоро неоснователно.

10.   Браво! Не е за вярване, че още има момичета, като теб :). Не се предавай, все ще намериш точния човек.

11.   Благодаря Ти, Номер 10!

12.   Авторке, бъди себе си.
Любовта изисква истенски хора, не играй роли, бъди себе си ако искаш истинска любов.
Само това мога да кажа, а да привлечеш любовта незнам дали е възможно, тя идва и те отвлича като вятара, не се вижда но идва и преди да си се осетила БУМ. :)
Желая ти успех.