Мисля,че съм влюбен в колежката ми.
Здравей те, Аз съм студент на 20г.
По-принцип с колегите излизаме на група от 4-6 човека. Ходим на кафе разхождаме из града. През повечето време от деня сме заедно. Към въпросната колежка от началото на 1-вия семестър сия харесах, но проблемът е, че тя е женена и има бебе на годинка и половина и нищо не съм предприемал. Но тя е осетила, че я харесвам и един ден докато се разхождахме нашета групичка. Тя ме хвана под ръка и изостанахме от групата. Тя ми каза следното "Харесваш ми много. Ако искаш да имаме Неангажираща връзка. " Остави ме да си помисля известно време. Знаех, че не бива да си правя някакви планове, защото тя все пак има семейство. По-принцип съм добър човек. Но това момиче много ме изкушава. И аз и отговорих "Че съм съгласен. Но си мислех, че само секс и това. Но със времето започнах все повече да се мисля за нея все повече да говорим по телефона(защото, тя не е от града в който уча) И Сега незнам какво да правя. До не съм срещал такава жена. Ако можете да дадете някой полезен съвет.
П. П-Нямал съм успехи с връзките.

Коментари

1.   Ще и разбиеш семейството, макар че щом ти прави такива предложения, явно и тя не е много стока. Какъв съвет чакаш? Ти сам прекрасно знаеш, че не бива да започваш тази връзка. Тя има мъж, който я чака вкъщи, а още повече, и дете. И то трябва да расте с родителите си. Ти какъв се явяваш там? А пък и си прекалено малък. Ако се впуснеш в толкова рискована авантюра, може доста неприятности да си създадеш. И на себе си, и на нея, и на родителите си. Изборът е твой. Никой не може да те спре, но бъди готов да носиш последствията.

2.   Приятел мисли за бебето на майката! Все пак ти си знаеш живота си е твой.... Но това, което го правиш или на път си да го направиш не е хубаво и мисля, че го знаеш. Заблуждаваш се с това :))

3.   Според мен нямате никакъв шанс двамата. 'Едно куче научи ли се да яде л. йна, ще ги яде цял живот', помисли върху това. Съветът ми/ако искаш го вземай под внимание/ е, прекратявай всякакви отношения с нея веднъж за винаги и то веднага!
Не забравяй че нещата се въртят, идва времето, когато и ти ще имаш семейство!!!

4.   Че коя омъжена жена с бебе би казала подобно нещо. Събуди се.

5.   Хаха, за пореден път се убеждавам, че ангажираните жени с деца са много по-търсени и желани от другите, свободните, които търсят връзка и любов. Няма ли други момичета в групата? В първи курс всички са нови и повечето свободни, и най-вероятно някое добро момиче въздиша и мечтае за теб, докато ти се заглеждаш по момичето, което е ангажирано. Между другото, какво те привлича в жена, която е готова да изневери на мъжа си толкова лесно?? Интересно ми е и затова питам.

7.   Младо момче си предплагам, че си и умен, но това не означава, че не може да си засипиш живота с жена, която не би ти предложила това, което ти се полага. На тази възраст младежите са много уяазвими. Сега секс с нея, утре ще искаш да се ожениш за нея, да не забравяме, че тя е много по опитна в живота от теб. Младежо, само си помисли, тя има дете, а изневерява на мъжа, от къде си сигурен, че и на теб няма да ти изневери в бъдещо? ! ... Тази жена е лишена от всякакъв вид моралност! .... Помисли си, все пак живота си е твой и може да правиш каквото си искаш, нали все пак живеем в демократична ера, но това не означава, че последствията ще са благополучнии!

Успех,

Филип 31

8.   Посъветвах се са по възрастни аверчета и те ме посъветваха същото както вас. Ще е трудно, защото всеки ден когато имаме лекции ще я виждам, но ще опитам!

9.   Не си влюбен, а самовлюбен.