Не издържам вече къде са истинските мъже ?
От 2 години и половина имам приятел, които е на 26 години а се държи като дете на 6 години. Малко преди коледа, копувахме подарък за малко дете в магазина не може да излезем половин час, не защото избираме подарък, а защото са захласва по играчките.

Както и да е купихме хеликоптер с дистанционно( миналата година бяха колички с дистанционно купи си две и за тях голямо обикаляне, а не ги е карал повече от 2-3 пъти), От тогава не е минал и ден дето да не виси на компютара и да гледа хеликоптерчета и да си харесвал поне от 500-1000 лв.

Обръща повече време на това от колкото на мен. Още повече се дразня като почни да си кара колички на телефона по цял слетобед може само това да прави, от колкото да правим нещо заедно, вече почти не си и говорим. Когато му кажа, че това не ми харесва се сърди като още по малко дете, а аз като правя нещо различно от това да искам да съм с него мрънка или се прави, че не му пука.

А още по тъпото е, че всеки ден иска да правим секс по няколко пъти, а на мен чак ми писва... сякаш нещата се изчерпват няма я романтиката, както беще първата година, разнообразието и още много неща. Или по цял ден не ми обраща внимание или правим нещо различно от това, което аз съм искала ( естствено когато не сме на работа)...

Вечер гледаме филм и се гушаме единствено само тогава е хубаво, или ме мъкни при негови приятели, от които също понякога ми писва, защото от много време не сме излизали само двамата. Не ми казвайте, че трябва да говоря с него, защото повярвайте ми много пъти съм опитвала и резултата е да се скараме още повече, защото не може без да се разсърди или изобщо да спре да ми говори. Иска да си копуване истинска нова кола. а се държи така. Аз искам повече като това да живеем заедно и да правим общи планове за семейство, а вече се замислям трябва ли ми да се обвързвам с такъв дето незнам мъж ли да го нарека. Като толкова иска нещо да си купи, просто да си го купи не е да няма пари, а не само да гледа, толкова ли много искам?? Лично аз него разбирам какво толкова им е интересно на компютрите на виртуалните приятелчета в фесбук или на незнам си още колко места или компютърните игри и така нататък, аз предпочитам да обърна повече внимание на семейството си от колкото на такива неща. Ако имах повече пари щях да му го купя, ама като знам, че на едно излизане харчим по 10-20 лв, а и покрай подараците не само за него да дам една заплата само за това...

Коментари

1.   Бейби, като се появят истинските жени ще си намерят и истински мъже..

2.   Момиче, хем те разбирам теб, хем и него. От една страна ти искаш вече да създадеш семейство, т. е. твоята "играчка" ще бъде детето, нали си спомняш игрите на кукли, е, те са били тренировка за майчинството ти. Пак си е вид игра, само че с по-сериозни отговорности:) А приятелят ти осъществява детските си мечти - колички, хеликоптерчета. Тези играчки просто се заместват в един момент с малко по-реални такива, но все е същото. Знаеш ли колко игра има да си играе с една истинска кола? Е, ще разбереш. Той има нужда от играчките си така, както и ти. Може би прекалява, но това не означава, че не те обича. А и не забравяй, че жените сте устроени така, че вечно търсите някаква промяна и недоволствате от нещо, за вас няма пълно щастие и докато ти се правиш на обидена и неудовлетворена от живота, убеден съм, че който и да пита приятеля ти, той ще му каже, че е изключително щастлив с теб и вярва, че си пасвате идеално, просто описанието му е на щастлив, обичащ те мъж, който вероятно е готов и за семейство с теб. А ти си недоволствай, даже го разкарай, за да попаднеш на някой мъжага, който ще те побийва, аа, и да не забравяме, че и той ще си има своите "играчки", вероятно поредица от любовници, други глупави момиченца като теб, които си мислят, че знаят много за живота и са вечно неудовлетворени от нещо, хвърляйки се сами в устата на лъва:) Но нищо, животът си е твой, недоволствай си, вместо да си щастлива, така както е щастлив приятелят ти, хъм, и недей да му завиждаш, че е намерил щастието с теб:)
М, 34

3.   Няма ги, изчезнаха.

4.   O, Боже, научи се първо да пишеш, приятелят ти е последният проблем...

5.   Компютърните игри и общуване разтоварват психиката и й дават необходимото - както на теб писането в този сайт. Всичко това не може да ти е конкуренция. Вярно, че някои хора се прехласват и не могат да се спрат, но това се случва често, познат проблем е и човек трябва сам да осъзнае, че трябва да се държи различно - не е толкова трудно.
И да, права си, подредбата на ценностите е много важно нещо. Помогни на твоя приятел в това отношение, ще ти е благодарен цял живот (ако го направиш като просветление, а не насила).

6.   Хаха! Кажи му, че ако не спре, ще си потърсиш истински мъж.

7.   Според мен по добре се раздели с него да видиш какво ще направи той като не иска да те чуе и да поговорите нормално за проблемите си явно те е взел като даденост. Аз така приключих една връзка имахме проблеми а тя не искаше да ме чуе и да поговорим нормално и затова последва раздяла. И сега и аз се чудя къде са истинските жени който искат семейство. Успех с разрешаването на проблема с приятеля ти.

8.   Истинските мъже са при истинските жени.
Съдбата обикновено събира хора, които са си лика-прилика - точно като вас.

9.   Има истински мъже, но няма кой да ги оцени. Защото истински мъж за съвремието е сутеньора, наркодилъра - поне това чух от едни момичета. А какво да правят другите, които достойно работят, може би не взимат високи заплати, но за съжаление никой не го гледа това.

10.   ти не го мислии него, купи си буквар, защото пишеш много неграмотно и със селски диалект.

11.   Емии кво да ти кажа не си е изживял детството още пък ако те дразни да правиш секс с него значи явно не сте един за друг

12.   Номер 8 обаче супер полезен коментар ти е дал...
Авторке, приятелят ти не е лош човек. Просто явно искате различни неща и сте на различни етапи в момента. Наистина помисли сериозно дали да се обвързваш с такъв човек..

13.   Пише се КУПУВАМ!

14.   Леле, ти нищо положително не каза за твоя човек, единствено мрънкаше.
Момиче, разбери, че идеални хора НЕ съществуват. И ако днес настоящето ти гадже те дразни за нещо и се разделите, то утре новият ти ще те дразни за друго и в крайна сметка пак ще се оплакваш. Обичаш ли го изобщо?
Той не ти е животинка на каишка, която да тренираш. Потърси вина и в себе си, в начина ти на мислене.
И моля те, ограмоти се малко, че правописа ти е ужасен :)

15.   Искам да споделя нещо, тук като коментар, защото spodeli. net не публикува моята история.

Аз съм само на 16 и ми е трудно да привличам момичета на моята възраст. Всички те предпочитат така наречените лоши момчета. Но аз не съм като тях - не пуша, не пия, уважавам момичетата и не умея да ги ''дразня''. Мога да бъда романтичен, но досега съм нямал възможноста да покажа това :(

/Модератор7 - Вероятно не е публикувана вашата история, защото вече има подобна история на вашата.

16.   Номер 2 дано да си прав-а, може би е щастлив с мен, а аз съм все недоволна, а колкото до това, не съм тръгнала да си търся друг мъж.
Благодаря на всички

17.   ми разделете се като толкова те дразни.

18.   то тва момче е с акъла на сестра ми ама тя се държи по- добре от него като каза 6 години сестра ми да подчертая е на толкова

19.   Към номер 4 и номер 10 авторката е с цигански черти и е циганка