Изневяра - да му простя или да го оставя?
Аз обичам съпруга си , но той ми изневери, за да ме нарани и защото го е искал , искал е орален и анален секс. Какво да направя - да го оставя или да му простя?

Коментари

1.   Прости му! Дай му още един шанс - все пак ти е съпруг, но
ако продължава в същия дух, го отрежи.

2.   Помисли си за неговите причини да ти изневери? Какво можеш и какво не можеш да му дадеш? Каво между вас не върви? Защото, за да търси нещо навън, сигурно не го е намерил при теб. Не е въпросът само в прошката. Ако нещата между вас не се променят нямаш гаранция, че след този "един път" като му простиш, той ще ти е верен. Ако той има такива нужди, които ти не си склонна да задоволиш, не тръгвай срещу себе си, само го накарай да ти обещае, че каквото и да прави, така да го прави, че да не те наранява теб. Повярвай ми, което не знаеш, не може да те нарани. А дали да му простиш, само, ти можеш да прецениш. Не очаквай да го забравиш, обаче. С такова нещо можеш само "да се научиш да живееш с болката", ако можеш. А ако не можеш - по добре не очерняй и своя и неговия живот, ами - всеки по пътя си.

Желая ти успех каквото и да решиш !

3.   Аз имах същия проблем. Простих му, но се отчуждихме. Сега живеем заедно, но вече нямаме какво да си кажем.

4.   Послушай сърцето си, то най - правилно ще ти подскаже какво да направиш.Разумът може да заблуждава, но чувствата никога!

5.   Никога няма да простиш в сърцето си и винаги ще се чувстваш гадно. Може да живеете заедно още десетки години, но доверието си е отишло

6.   Зарежи го, когато някой изневери с предтекст, че ти не искаш да правиш някой неща, то не е защото ти не искаш, а защото той иска да го направи с друга. Всички мъже, които искат да изневеряват казват нещо такова глупаво за оправдание. Ако искаш му прости и живей с него, но запомни, че това ще се повтаря, но с друго оправдание.

Когато някой изневерява то никога не е веднъж. Ако имаш сили да търпиш и винаги да се съмняваш, продължавай, но си помисли дали си заслужава? Дали някъде няма някой, който да те заслужава и уважава повече?

7.   Такова нещо не бива да се прощава. За да го направи, значи, не те уважава и цени достатъчно. Дори и да му простиш, никога няма да бъде същото. Винаги, когато си лягаш с него, ще си представяш, че е бил с друга и те е пренебрегнал.

8.   СПОРЕД МЕН ТРЯБВА ДА ГО ОСТАВИШ, ЗАЩОТО ЩОМ ГО Е ПОИСКАЛ ВЕДНЪЖ, ЩЕ ГО ПОИСКА ПАК. ТОВА Е ПЪРВИЯ ВАРИАНТ. А ВТОРИЯТ Е ТИ ДА МУ ГО ДАДЕШ, БЕЗ ДА ГО ПРЕДУПРЕЖДАВАШ. ПРОСТО ГО ИЗНЕНАДАЙ С ВЕЧЕРЯ НА СВЕЩИ, ПРИМЕРНО, И ГО ИЗНЕНАДАЙ СЪС СЕКСАПИЛНО БЕЛЬО. ПРЕДВАРИТЕЛНО КУПИ ЕДНА ПОРНО КАСЕТА С ТАКЪВ ВИД СЕКС И МУ ПРЕДЛОЖИ ДА Я ИЗГЛЕДАТЕ ЗАЕДНО. СЛЕД ТОВА МОЖОШ ДА МУ НАМЕКНЕШ, ЧЕ ИСКАШ ДА ПОВТОРИТЕ ТОВА, КОЕТО СТЕ ГЛЕДАЛИ И Т.Н.
УСПЕХ!!!

9.   МЪЖЪТ МИ МИ ИЗНЕВЕРИ ДВА ПЪТИ. ЖИВЕЕ В ГЪРЦИЯ. С ВТОРАТА ЖИВЕЕ 8 МЕСЕЦА. ТОЙ Е АРАБИН И ИСКА ДВЕТЕ НИ. НЕ МОГА ТАКА - ТЯ Е ПОЛЯКИНЯ И МИ СЕ ОБАЖДАШЕ ПО ТЕЛЕФОНА ЗА ДА МЕ ТОРМО зИ. ИМАМ ДЕТЕ И ЖИВЕЯ В АГОНИЯ, МНОГО БОЛИ.

10.   ОСТАВИ ГО!!!! Определено не те заслужава!

11.   Наи лесно е да кажете остави го но тои е съпруг ако имате дете тогава нещата са сложни защо не помислиш ти какво искаш и дали можеш да продължиш с този човек а ако имате дете помисли за него.

12.   Бях в тази ситуатция преди година. Мъжът ми ми изневери с друга жена. Каза, че я обича и не може без нея. Тогава предпочетох да не живеем заедно и го изпратих да варви при любовницата си, но много страдах. Чувствах се неописуемо зле, болеше ме почти физически от предателството. Целият ми живот мина като на лента пред очите ми. Обвинявах се за всичко. Беше кошмарно. Чудех се дали да се разведа и реших, но не намерих сили. Имаме дете.

Сега вече нещата се промениха. Очевидно е изживявал някаква депресия и искал лишен от проблеми и изпълнен само с радости живот. Вече откри, че другата не му предлага нищо по-различно. Иска брак, дете, да се поемат ангажиметнти и той лека по лека започна да се измъква от примката на доскоро добрата,усмихната и непретендираща за нищо жена и да се чуди как да се върне удома.

Но знаеш ли какво се случи междувременно? Оказа се, че един мъж е влюбен в мен от 5 години. Давала съм си сметка за това, но не съм предполагала, че е толкова сериозно. Все още съм омъжена, но от няколко месеца имаме връзка с този мил и влюбен мъж. Мисля,че сега вече имам право да изживея романтична любов без ангажименти, върпоси и мръсни чорапи, каквато не си позволих да изживея през тези 5 години, заради лоялността, която смятах, че дължа на съпруга си.

Кой знае, може би ще се разведа, заради собствената си нова връзка, а не заради нечия чужда.
Това е!

13.   Изневярата е гадно нещо което не се забравя но има лек и срещу нея просто я остави да отпочине и не мисли за нея, защото според мен всеки има право да ме сравни с когото си изка, но като тя не е по готина от мен се връща като виновно куче, никога другата няма мойте достойнства тя е играчката, забавлението, а аз жената която никоя кучка не би заменила дори и в секса съм по добра защото пак е при мен.

И те съветвам горе главата смей се когато вървиш с него по улиците и не давай знак че си унизена защото не е вярно просто си жена на място и това на което държиш милваш с ръце, а това което няма да дадеш на никого ти е в сърцето. Бъди горда дори не му намеквай че с това те е наранил, така ще го е страх да го направи отново защото не знае какво ще е наказанието му. Ще започне сам да съжалява и да те ревнува защото не се досеща какво наказание му мислиш.

Горда излез от положението за да не те разиграват повече, измисли с какво да го изненадаш, но да е положително и никога не споменавай за другата тя просто е умряла вече за него вярвай ми защото съм го преживяла и мен ме посъветваха така както аз тебе и се получи доста добре. Мъжете много си обичат жените и ако тя започне да го ревнува от теб и му говори лошо за теб той я отхвърля веднага. Горе главата властвай над положението, той ти е в ръцете ти ще ревеш и ще го даваш на друга, не никога, конти се маникюр, прическа както никога от ден на ден бъди по горда и красива.

14.   Евала ти маце, и аз мисля така!

Браво!

15.   Изневярата не бива да се прощава. Човек, който ти причини това СЪС СИГУРНОСТ не те обича. Ако един човек те обича не би поискал и за една секунда друга. Не би помисил дори, че може да изпита дори миг щастие/удоволствие с когото и да е, който не си ти. Хората,които прощават изневерите не се уважават достатъчно и не виждат колко е сериозно. Изневярата е един вид убийство-убиваш душата на човек! Дори да не ти изневери пак, дори да съжалява, дори да не погледне отново някой друг.. това не променя случилото се. Той е искал някого, който не си ти. Трябва изобщо да не се считаш за човешко същество, за да простиш. Или пък и ти да си способен на изневяра :)

16.   N9 излез от този филм - смени си телефона, ако трябва и града, започни начисто. Радвай се, че този арабин не ти е взел детото, което е по-лошия вариант. Нека си живее с полякинята, а и мъжете не са се свършили.