Аз ли сбърках някъде, не знам...
Накратко ще си разкажа мъката.

Аз съм бакшиш, а тя ми беше персоналана клиентка имаше сериозен приятел, който беше наркоман на хероин, (което разбрах впоследствие). Тя работи като сервиторка...

И от лафче на лафче тя почна да ме сваля аз се дърпах ли дърпах накрая на устоях и се случи, впоследсвие много се привързах към нея, а и предполагам тя към мен почна да ми повтаря как не можела повече така не издържала и прочи,е как ме обичала искала да е с мене завинаги и аз и се вързах на приказките. Решихме се и дойде в нас само, че за буквално 8 9 h и после неиния я засипа с смс и тя не издържа, и аз я прибрах обратно у тях.

Минаха 2 дена и тя почна да ми пише по скаип как е направила грешка и иска да е с мене завинаги и аз отново й повярвах така пак дойде в нас,точно за 3 дена и този път не ми каза, че иска да се прибере, а ме излъга, че имала да свърши някакви женски работи и аз си излезнах да си бачкам... И се прибирам и нея я нама барабар с кучето (ах да има куче, голямо куче) :)

Сега ми е хем смешно, хем се чудя аз ли сбърках някъде не знам ..... мина се време продължихме да си виждаме и ми казваше не спирай да ми пишеш смс не спирай да ми се обаждаш бла бла бла, (а оня я заплашваше с смс че щял да се предозира) и дойде един ден, които без да искам и пуснах един смс, които няма нищо общо с нищо просто отговорих на един приятел ама вместо на него на нея съм й пратил смс- а и тя ми се обажда и ми вика "слушай какво дай да не се търсиме повече" и аз шах мат и й викам добре след като си решила така да бъде .....

И така си остана после ми се обажда два пъти аз я отрязах и така си останаха нещата. Сега като се сетя за нея ми става гадно, защото аз наистина я обичах ... но нищо не мога да направя.
ТОВА Е ЖИВОТА, живота накрая преебава всички ...

Коментари

1.   В живота всеки е изпитвал доста трудности,но е така понякога няма идеални неща.Но най много боли да се чустваш наранен и да търсиш други алтернативи затова.Огледай се наоколо и разсъждавай за грешките които тя е допуснала спрямо теб.Не си заслужава да се хващаш за нещо в което няма смисъл.Тя ще си е с бившия си приятел и ти ще трябва да осъзнаеш,че тя никога няма да се върне при теб.