Не мога да си намеря момче за мен
Здравейте! Не съм голяма на 20 години съм и смятам, че съм привлекателна (поне са ми го казвали). Проблема е, че искам сериозна връзка, човек на когото да мога да разчитам, но всички момчета, които се интересуват от мен е заради секса. Падам си по две момчета, но и те се интересуват от мен, само заради това! Нямам славата на леко момиче, а и не съм, но все пак никой не е сериозно заинтересуван от мен...

Коментари

2.   И аз не мога да си намеря свестно момиче за сериозна връзка, но
какво..? :) От къде си? :)

3.   Прощавай какво значи сериозно заинтересован?

4.   Девствена ли си?

5.   Ако си заобиколена от момчета на твоята възраст е нормално. На тея години това им е в главата-рядко са момчетата, които се замислят за сериозна връзка на 20 години.. При момичетата е по различно, разбира се.
Но ти не се отказвай, рядко са, но ги има...

6.   Да, и аз имам същия проблем. Наистина нямам отговор за това. Ако някой знае, на мен също ще ми е от полза. Дали проблема не е в начина ми на общуване? Или просто са останали много малко сериозни мъже, които вече са заети?

7.   Къде да си пусна CV-то?

8.   Поживей си малко. Според мен си малка за сериозна връзка. Все пак неможеш да живееш, като в манастир и да чакаш принца на белия кон. Ако се появи Човека, ще усетиш.

9.   Аз имам същият проблем като теб все едно аз съм писала това.не бързай за приятел после цял живот ще си обвързана

10.   Аз съм!!! И аз съм разочарован от женското съсловие а мога да се нареча мачо! Поне така всички казват!!!

11.   Не търсете любовта - тя сама ще дойде при вас.... един ден. Само вярвайте. Другото е само разпалване на страсти (което се бърка с любов) и разочарования, защото външната опаковка не съответства на прогнилата душа вътре в нея.

12.   Никое момче на 20 няма да иска сериозна връзка. Търси си момче на възраст 23-25... От биологична гледна точка, мъжът трябва да е с 2, 3 години по-голям от жената за да има хармония. От не толкова биологична, но разпространена като твърдение точка, мъжете се развиват с 2 години по-късно от жените, тоест, на 23, ще ти е горе-долу набор.

13.   Да излезем на по кафе или разходка пък казват че господ е събирач :) :?

14.   стига с тия сериозни работи я се наживей веднъж си на 20 не бързай да пораснеш вси4ко с времето си!

15.   от авторката: не, не съм девствена
да, излизам с по-големи момчета, но все пак продължават да мислят като 15-годишен... :(

16.   Намери си батко да ти е сладко са казали хората и са прави... и аз бях така допреди месец време... но и това свърши (забравих да кажа че и аз съм на 20 ) та от месец време съм с едно прекрасно момче (той е на 24) и с ръка на сърцето мога да кажа че ми е много добре направо не знам за какво съм се нервила толкова време... спокойно и ти ще си намериш някой... пожелавам ти да е съвсем скоро.. от все сърце ти желая да намериш момче което да те обича и да те иска... а до ден днешен на който каквото съм пожелала не се е отървал... та споко щом аз ти го пожелавам ще стане... рядко пожелавам нещо от сърце но на теб ти го пожелавам... успех мила и чакам да пишеш че си срещнала момчето за теб... ако искаш пиши ми на galka_em@abv. bg