Oт два стола на земята
Здравейте,
От 9 месеца живея с приятеля ми, добре ми е засега с него. Обаче, имам така да се каже един порок и той е, че обичам да си чатя с непознати. Преди известно време, приятеля ме хвана в крачка, щях с един непознат реално да се видя, всъщност и се видях, но не ми хареса колкото виртуално ми беше харесал. Принципно със сегашния ми също по Интернет се запознахме. И така като ме хвана и замалко да ме остави, спрях да пиша. Но отскоро пак започнах и сега има един, който ми харесва -видях го виртуално, въпроса е да се спра ли преди да съм му дала номера ми или какво да правя? Ще ме помислите за някоя тийн, но не съм. На 30г. жена, а явно не разсъждавам трезво. Има някои неща у приятеля ми, които ме карат да продължавам да търся "подходящия". Вие какво ме съветвате, да престана ли с чатовете или?

Коментари

1.   явно има нещо, което не ти достига при сегашния ти приятел. щом не мислиш, че е той човека за теб, не го заблуждавай и наранявай, тръгни си и търси на воля:))) наистина не е за вярване, че си на 30!!

2.   Щом досега акълът не ти е дошъл, значи няма да ти дойде никога!

3.   Номер 2 е права.И друг да намериш твоята краста никога няма да ти позволи да бъдеш щастлива

4.   Не мога да разбера какво ти пука, при положение, че ти доставя удоволствие. Щом търсиш нещо странично, то значи досега не си го намерила. А относно възрастта - никога не е късно за истинска любов, дерзай.
Мъж 36

5.   Не ми се вярва да си на 30 да не си на 13. Хектор

6.   Аз мисля, че не си намерила подходящия. Когато една жена го намери, не се замисля дали това е Той, тя просто го знае и да си чати с други не и е вече приоритет. Момчето/мъжа може да е добър, но просто да не е за теб, така че не заслужава да му причиняваш това.
Но също така мисля и че трябва малко да се спреш с тия онлайн запознанства. Много хора се запознават онлайн и се получават сериозни връзки напоследък, но това при теб звучи като хоби. Не е лошо, но започни да търсиш приятели и в реалния живот. Когато си пишеш с някого можеш да си допаднеш с него единствено по характер, но телата ви да не искат да се доближават едно до друго- това е подвеждащото. Също така... лоши неща с чичковци от Интернет не се случват единствено на малките момиченца, доста жени също са си патили от това.

7.   Моя тате ми казваша:"Сине, сине- щом до 7-м не ти е дошъл акъла- хич не го търси и 70 да станеш, пак няма да го имаш... "- има и още интерпретации.... Като допълнение ще ти кажа- няма съвършени хора, нито аз, нито ти, нито някой от горе писалите- намери място и паркирай! Да не стане така, че да няма парко места и да се наложи да плащаш и синя зона. Предполагам знаеш, че е скъпо, а времето за паркиране- малко. Успех, Авторке в търсене на съвършения принц на бял кон!

8.   На 30 години си, а все още се държиш като дете...
Като искаш -прави го, но по нормалния начин. Кажи на приятеля си, че не искаш да си с него, нещата не вървят и тогава си пиши не с 1, ами ако искаш и със 101....

9.   Ти никога няма да спреш да търсиш, просто такава ти е породата, след като до 30 не си се спряла на никой ти спадаш към оная категория която се чудя как по меко да нарека(става ли бройкаджийка) и по добре не си губи времето като се застояваш по дълго време при един. Така поне няма да даваш напразни надежди на партньора ти, просто му кажи, че си само за едното ч... не и няма да има излъгани и обидени и ако това ще те успокои помни, че не си само ти такава, но поне другите на които съм попадал са били откровени. УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЕ МЪЖ

10.   Относно 9. коментар, отстрани може да изглежда, че съм бройкаджийка, но не съм. Напротив на пръстите на едната ръка са момчетата, с които съм спала - имала съм дълги връзки - най-късата ми е 9м. така. Не съм от хората, които харесват т. н. бройкаджии, дори този с който ходех 9м. се оказа такъв тип - с мен е бил зараде секса - аз когато реша да съм с някой съм с него, все още съм със сегашния и незнам дали аз ще съм тази, която да го зареже. Това, че си пиша с един непознат по скайп - не означава, че ще изляза с него или ще спя с него. Пиша си с това момче, защото ми харесва и ми е приятно, но въпреки това не мисля да зарежа приятеля ми заради непознат. Малко съм объркана, относно това дали сегашния ми е точния за мен.