Как си представяте една романтична вечер с любовта на живота си
Мъж съм на 44г. скоро открих любовта на моя живот, искам да и направя романтична вечер, а не съм много по тия неща и бих искал някой да сподели идеи, които е осъществил или си е представил за такава вечер.

Коментари

1.   Мешана скара, гръцка музика и танци.

2.   Трудно е да се каже-всеки има различна представа и не знам дали нашата ще се препокрие с тази на жената до теб:)

3.   По-скромна от очакваното.

4.   Пробвай да сте примерно във вас и пусни приятна музика... Примерно някой албум от любимата й група или изпълнител. Може да запалиш някоя друга свещ (но не прекалявай). Направи осветлението по-слабо. Стандартните простотии, но приятелят ми един ден направи всичко това и беше невероятно и много романтично. :) А, за да я впечатлиш, може да се пробваш да направиш сам вечерята. Но разбира се, зависи и тя какъв човек е, и дали харесва романтиката толкова много, може да я поразпиташ мъничко какво харесва (ако вече не знаеш) и да направиш невероятната вечеря за двама ви. Успех.

5.   Навън сигурно е студ ама ;д азти предлагам да направиш следното..
Значи взимаш я от работа, но преди това приготвяш у вас всичко. Ако неможеш да готвиш, най-добре вземи китайска храна, червено вино.. ;д Слагаш масата, да е претруфено.. нека да бъде семпло. Чашките, вилици, паници, салфетки и свещи. Дори ако е възможно нека да бъде по-тъмно.. сложи червени пердета, за да има романтична обстановка. После отиди и й купи един подарък. Предлагам ти златен пръстен, а може и сребърен. Вземи я от работа, обаче я заведи до колата на ръце. Докато я носиш я целуни, заведи я до нейното място и затвори вратата. Заведи я у вас, накарай я да седне на масата и вечеряйте. После я заведи на балкона ако имаш такъв. Накарай я да погледне звездите и да си пожелае нещо..

Попитай я какво си пожела, а ако не ти каже ти пък и кажи какво ти си си пожелал. Хвани ръката й, и й сложи пръстена и кажи " Пожелах всичко, а това си ти "..
Ау, ще бъде супер романтично. <3

Момиче, на 15

6.   Биричка и музичка. После пица и някой малоумен филм (хорър/комедия). Всичко това придружено с много смях.
След това яко секс. После по цигарка. И накрая да заспим изтощени и гушнати.

Виждам не само романтика, но и идилия в гореописаната картина. И да умра след това, ще съм умряла щастлива.

Притрябвала ми е наложената от обществото и бозавите американски филми романтика - свещи, вино, приглушена светлина, изискана вечеря и т.н. Много банално, нагласено и фалшиво ми се вижда. Не, че и така ще имам нещо против - нали ще съм с Него, това е важното. Просто няма да го оценя толкова, колкото една непринудена и забавна вечер.

Всичко е в главата и възприятията, включително и романтиката. И сто свещи да запалиш и сто рози да купиш това не гарантира, че ще е романтично.
Простите неща си остават най-комфортни, хубави и истински - идеята е да се оценяват.

-Gia

7.   Ами да, осъществявали сме я - бой, ибане и сръпска музика!
И без това в последствие ще го докараш до там!
П.С.
Правописните грешки са търсени!

8.   А пък аз се дразня от свещи, цветя и др.За мен е романтично да се натискам на някой ъгъл, с любимия да направим някоя глупост като деца ;да се любим след караница и подобни

9.   Не знам как си финансово, има два варианта - заведи я някъде, в някой хубав хотел с вана... излезте някъде вечерта, купи и хубав подарък, не е нужно да е скъп, но да е нещо, което знаеш, че ще и хареса, а докато вечеряте дай някой лев на персонала да ти нагласи спалнята и банята, нали знаеш... свещи, рози, питиета... първо във ваната с едно питие по ваш избор, после в леглото.... люби я нежно, на светлината на свещите - това е била моята романтична вечер, приятелят ми знае, че обичам да пътувам и просто в почивния ми ден се качихме в колата уж за да пием кафе, а стигнахме до хотелче на 100 км от града, в който живеем! Няма да го забравя никога! А иначе ми е готино като ме заведе на мач и после ръфаме по хамбургер с бира от кутийка, но това е друго :)

10.   Щом казваш, че е любовта на живота ти, ще ти дам като идея един мил жест, който много би ме зарадвал ако бях на нейно място - прегърни я, целуни я по челото и нежно я притисни към сърцето си, казвайки и че то бие за нея :-)) За мен това би било много по романтично от наличието на запалени свещи :-))