Най-недостъпният мъж
Здравейте! Никога не съм си мислила, че мога да споделя историята си с други хора.

И така на кратко, семеина съм от 15год., но за първи път усетих, че се влюбвам, това чувство ме споходи късно, но не пита, нали знаете. Той постоянно ме гледаше така проницателно в продължение на една година, накрая не издържах и му написах sms, а той си даде e-maila и така започнахми да си пишем 6 месеца. Той също сподели, че много е искал да разговаря с мен, но не е набрал кураж. Той също е семеен като мен.

От самото начало той знае за моите чувства, но държи да бъдем за в момента приятели, а времето ще покаже! Мисля, че той въобще не изпитва нищо към мен, а пише, за да не ме нарани. Не мисля, че мога да продължа по този начин. А в последното си писмо написа, че засега не сме прекрачили границата, но за в бъдеще не е сигурен. Раздвоена съм! Моля даите ми съвет.

Коментари

1.   Какъв точно съвет искаш, след като мислиш че той не изпитва нищо към теб. Готова ли си да си разбиеш семейството? Ако го направиш, като нищо след месец ще пишеш тук история със заглавие "Нарани ме". Искаш ли това да се случи? Предполагам не.
Искаш съвет - не си разбивай семейството. И всепак нищо не си написала за него - мъж, деца

Ale

2.   Срамота. НА тази възраст да разсъждаваш като 15 годишна. Все едно си на толкова, а не женена на толкова.

3.   Браво на този мъж!

4.   Децата си растът и всеки си поема пътя, ако чувстваш,че това ще те съживи не се спирай, красите неща идват именно за това. Едва ли някой ще бъде наранен,ако разумно прецените нещата

5.   Не те упреквам, че си се влюбила-това е чувство а не действие. Само, че за разлика от чувствата действиятата могат да се контролират.Нищо не пишеш за семейството си, ако то е здраво и стабилно защо от нищо работа можеш да си го развалиш.Независимо какво чувства(към теб) или какво ти предлага чуждия мъж, твоето място е при твоето си семейство.А ако там има проблеми и неприятности(нерешими и нетърпими) напусни съпруга си за да си свободна , но само за свободни мъже.Натискай си парцалите мила, авантюрите са нещо временно а излагацията и гузната съвст остават за цял живот.С поздрв:една жена на 32г.

6.   Ти с какви очи ще погледнеш семейството ти и да развалиш по този начин всички хубави моменти.Независимо,че си объркана от всичко това,твоето място е при твоето семейство.Ти си вече жена улегнала от живота.Това са просто едни авантюри които продължават временно,а твоята гузна съвест ще трае цял живот.След време да не попадна тук на по-различна история-нарани ме и не отговори на чуствата ми....

7.   Ах, очите му... Ох, писмата му... А дали ще иска да стане баща на децата ми??? /Иронията ми всъщност е самоирония, защото съм изпадала в подобно положение./

Недей да ровиш в огъня, мила- ще се опариш. Човекът проявява разум, а твоят май вече е на изчерпване, та затова се вслушай в неговия. Това, което си замислила не е шега-работа, това е обвързване, задължения и нови отношения- с децата му, с родителите му, с близките му, ами твоите? Не си го причинявай.

Разбирам, че си млада, че ти се живее, че тялото ти кипи, а душата ти лети, че искаш да опиташ любовта отново, така както беше на 20... Е-ех, мечти... Няма да е същото. Ние не сме същите...