Как да си намеря богат мъж?
Как и къде да си намеря богат мъж? Давайте съвети и предложения.
Аз водя добър стандарт на живот и ми е омръзнало от някакви бедни използвачи. Искам мъж с моят стандарт, или по-висок по възможност. Не съм в България. Знаете ли някакви сайтове за запознанства в световен мащаб, които да свършат работа. Искам да ме води на екскурзии и да пътуваме навсякъде.
Чувала съм тук за много истории, в които момичета споменават, че се запознават с чужденец и пътуват до страната на негови разноски. Моля ви споделете.

Коментари

51-100 от 102

62.   Ето 57 е ползвала телесните си отвори и казва, че е успяла! Има и друг начин- стани самата ти богата и ще си намериш богат мъж!

63.   Ако си с приемлив външен вид и знаеш какво да правиш с тръбата, ще стане лесно

64.   За какво ви е богат мъж, бре, жени? ! Няма такъв ужас като богат мъж! За да го искате, значи просто не познавате такива. "Богат мъж" означава непрекъснато зает съпруг, човек, който живее по летищата и хотелите, а домът е нещо там някъде на картата; "богат мъж" означава самота, липса на интимност и липса на истински приятелства... Познавам богати мъже. Ами да не дава Господ! Най-нормалният от тях, за което шапка му свалям, през уикендите си взема фотоапарата и тръгва из Родопите да снима горски пейзажи... Това му е развлечението на човека, така си почива. Ей го и моят мъж се е юрнал да покорява върхове. 15 години се чудя как да го озаптявам, за да не си съсипе здравето и да не мине животът му покрай него, без да го забележи. Защото той не живее, той работи. И за какво? Колко му трябва на един човек? Покрив над главата, хляб на масата, добро здраве, любов и спокойствие. Това е. Имаш ли ги, значи имаш всичко.

66.   До преди няколко месеца се занимавах с богат мъж. Преследваше ме дълго време, като в началото нямах никаква представа за финансовите му възможности. Научих от хората, бяхме в една компания и всички ми казваха, че е влюбен в мен и че ако му стана приятелка ще уредя животът си. И това ме накара да му обърна внимание, но всъщност техните имаха бизнес, а не той и беше страхливец, неуверен без никакво самочувствие сякаш аз бях мъжа в тази връзка. Харесваяше ми, че можех да го командвам, но всъщност никога не съм харесвала слаби и притеснителни мъже. Освен това и в леглото бяхме трагедия и много пъти съм му изневерявала. И един ден разбрах, че не парите дават щастие и че няма смисъл да продължавам да въртя това момче, а да му дам шанс да намери своето момиче.

67.   64, страхотно си го казала! Дано повече хора мислят като теб. Само да поясня, че тези, които търсят богат мъж, не го търсят, за да го обичат, а чисто и просто, за да лежат на гърба му. Няма особен смисъл да коментираме подобни кифли.

68.   Знаете ли, не винаги мъжете познават за какво иде реч. Един колега, който е възрастен на 48 години към ден днешен остана сам, и детето му взе жената с която беше толкова дълги години. Той е много богат. Първият му брат бе неуспешен, но не защото беше с меркантилна жена, а защото той не можеше да си седи на задника и изневеряваше безброй пъти, остави го и от нея има дете, днес е на 24 години. След това премина през страшно много жени. Не е красив, даже е грозен, висок е, но има много пари. Никога не е бил от най-черпещите и от тия, които лъжат жените с пари, да им купува и прочие, но с хубава кола, това че има пари също се знае и те се лъжеха, а и той ги лъжеше. Една след друга ги минаваше, като малки гари. Имало е във времето и свестни жени 1-2 може би, които го обичаха, но той не се спираше и продължаваше с нови и нови. След това се хвана с една и от нея имаше дете. 10 години живяха заедно, но тя е доста по-млада от него, сега е на 33. Беше и дал хляба в ръцете и изкарваше много пари, но явно се появи някой по-богат и го изостави, а и вероятно е поддържала паралелна връзка с друг. Никога не го е обичала, изостави го просто хей така. Той не е от тези, които си стоят на гъза и веднага започна да забърсва други, да й го връща, но тя вече не му дава детето под предтекст, че той е виновен, а като цяло тя е поддържала паралелна връзка с друг, гарантирано е, той самият го споделя, подразбира се от някой факти и други хора го знаят. Не е сгрешил с това, че не е подписал с нея, защото е знаел, какво може да се случи, адски мнителен е, но пак има неща, които могат да му бъдат отнети. Доста стиснат е като човек, женкар, но всичко му се върна. Аз съм млад на 24 години, имам една приятелка от доста време, не съм бил женкар, харесвам жените, но не всички, гледам визията, усещането и прочие. Чудя се да вървя ли по тоя път, имам възможности, харесват ме, но аз не поддавам, даже и не свалям жени, а този човек е адски голям женкар и нахалник. Най-добре е да си бъда с една, отколкото накрая да бъда сам с пари, нали така. В крайна сметка семейството е най-важното, другото е някакви мигове. Дали ще бъдеш със 100 жени или с 5 за цял живот, не е от значение май, промениха ми се възгледите и мисленето, като видях за какво иде реч, как на някой хора им се върна тъпкано от съдбата

72.   Много си проста казваш, че искаш да е има като твоя стандарт пък нямаш пари за екскурзии, а се правиш на богата... много ама много си проста

73.   Пускаш си обява където свариш за колко се продаваш и чакаш купувачи - ей така. После като те замени с друга стока, пак пускаш обява и чакаш следващ купувач и така докато бог или дявола по-точно те прибере при себе си. Няма нищо сложно.

Аз на твое място щях да се чудя как да спечеля пари сама, а не да търся спонсор да ме води някъде си - то си лични колко си богата щом чакаш друг да те води.

74.   №64 Ти ми дай богат мъж пък нека да си е по летищата и хотелите. Аз ще бъда богатата му жена и ще правя каквото и той прави.

75.   Aз съм съпруга на богат мъж. Повечето му пари са в разни начинания и имоти, така че не зная колко пари има, но само годишните разходи по частните ни имоти са към 1 милион лв. Мъжът ми е мултимилионер в евро. Не си мислете, че е толкова лесно, момичета. Първо не вие го намирате, а той вас. Много от вас погрешно залагате само на красота, кифлене, заведения, но така не се „хваща“ богат мъж. Може да преспите с много, които водят някакъв парти-начин на живот и се правят на богати, но истински богатите хора не се мъкнат по разни обществено достъпни заведения и рядко излизат така или иначе, защото страстта им е работата, инфестициите, гъделът е залагането на пари в начинания и печеленето им. Всяка красавица може да се добере до леглото на богат мъж, но изкуството е да го задържиш. Като при всеки мъж е - секс се получава лесно, но нататък е трудното и за секс можете да го привлечете с красотите си, но не и за повече.
За повече трябва да заложите на образование и не говоря тук само диплома от ВУЗ, а да сте непрекъснато осведомени, да четете много книги на различни езици, за да имате безброй теми за разговор и да не го излагате в обществото. Езиците ви трябват, за да общувате с партьори и приятели от цял свят и дори да превеждате, защото повечето наши бизнесмени не знаят езици или само английски. Трябва класа с две думи. Младост, красота са важни за началото, но не е достатачно. При съпругата си по-скоро богаташът ще направи компромис с първите две неща, но никога с характера, образованието, поведението, културата на своята половинка.
Повечето жени, които целенасочено си търсите богати мъже не можете да задържите такъв мъж, защото без да искате още в самото начало се издавате какви са истинските ви цели. Богатите мъже са обикновено на средна възраст, на 40 години и вече са се опарили от жени като вас многократно. Можете да примамите синче на богат мъж с джобни, но не и човек, който сам е постигнал всичко, защото за това се иска характер и човекопознание. Тези хора са успяли, защото могат да анализират хората, познават човешката природа, което означава, че и от вас ще четат като от отворена книга. Ето защо истински богатите мъже рядко правят грешката да са със Златотърсачки или ако са - за кратко и така си уреждат нещата, че да не намажите нищичко накрая.
Така че не си губете времето по фитнеси и козметици, фризьори и МОЛчета - там няма да срещнете богат мъж, а ако изглеждате изкуствено няма и да се задържите с него, защото с примитивно изглеждащи жени дори не можеш да се покажеш в обществото.
Освободете се на първо време от идеята за богат мъж, защото с тази нагласа и без това не можете да бъдете с такъв, а се огледайте за мъжете наоколо, за истинското богстство - любовта. Четете много и непрекъснато различни неща - дори учебна литература от университетите, знайте поне 2 езика освен български, имайте класа и поведение.

Моят богат мъж го спечелих с естественото си поведение, с образованието си и с истинската си любов към него. Да, момичета, аз се влюбих в него заради него самия и той това го оцени. Първо ни свърза приятелство, след това бързо връзката ни се превърна в истинска любов. От тогава много момичета като вас са се пробвали при него, но аз си живея съвсем спокойно, защото знам, че нямате шанс и най-много да сте причина за шега и подигравки между неговите приятели и дори ми разказва за набезите на такива като вас като за нещо досадно и грозно.
Не търсете истински богатите хора в лъскавите заведения, там са само позьорите. Ние в по-голямата част от времето изобщо не приличаме на богати - носим се спортно и освен Ролекса на съпруга ни с цена колкото един софински апартамент, нищо друго не ни издава. Истински богатите хора не са известни - не ги виждате по новините, освен тези, които се ангажират и обществено, а това са малцина. Крием умело лицата си, за да можем да живеем спокойно или ходим на места в чужбина, където имат достъп само хора като нас и момичета като вас дори нямат достъп като обслужващ персонал.

Единственият начин да се сблъскате в истински богат мъж ако вие не сте родени богати е случайността или ТОЙ да ви забележи и избере както се получи при нас. Аз дори не знаех, че е толкова богат - имаше хубава кола, но каза, че е служебна и ходихме на нормални места - на кино или градски театър например, в парка - не се движи с шофьор или бодигардове, освен в някой опасни държави. Един път в колата ни имаше страшно изглеждащ боец с калашник, който изглеждаше по-страшен от възможните нападатели вън и като нищо можеше сам да ни отвлече. Тоест - живеете и опасен живот най-вече със страх от овличане и през по-голяата част от времето и без това живеете като нормалните хора, за да не се набивате на очи, включително имаме малка къща-колиба в едно село с магарета и други животни, където всички мислят, че сме семейство от близкия град и дори се правим на чужденци в България и говорим на чужди езици един с друг, когато сме на Черноморието и все пак си остава страха от отвличане и нападение.
Така че си помислете два пъти какво си пожелавате, защото може да ви се случи!

Държете се учтиво, на ниво с ВСИЧКИ мъже навън и още - търсете Любовта в очите на мъжа до вас, защото това е истинското богатство. Без любов всяка връзка е обречена, а богатите мъже са и много трудни характери ако всичко са постигнали сами - често са работохолици, имат много твърди предубеждения и мнение, налагат се във всичко, контролиращи, ревниви, искат да притежават, мислят непрекъснато за своя бизнес и ви забъркват в начинанията си, така че да нямате и 1 минутка свободна, а за шопинг, козметици и глупости забравете - няма да имате време за това. Не правите каквото той прави, а каквото ТОЙ ви каже да правите, защото има нужда от вас по различни задачи и дори не се обяснява - съобщава ви решението си.

И да, прекарват много време по летищата, но няма да се усетите и вие ще живеете от куфара си с две блузки и бельо. Ние имаме например три дома в три държави и отделно в България имаме различни жилища в различните градове, в които има съпругът ми бизнес. Живея отдавна от малко куфарче и имам гардероби във всяка къща. Само персонала да организирате за къщите, да организирате поддръжка на градини, на колите навсякъде, застраховки, неща около децата, лекари и адвокати на мъжа ви, само личния живот и сметки да му организирате ще ви отнеме 8 часа на ден, а отделно, защото тези хора нямат доверие на много хора най-вероятно ще ви завлече в своите бизнес начинания просто, защото няма човек в момента, който да буди доверие. Моят мъж например ражда по една нова идея на ден и е свикнал аз да му реализирам почващите бизнеси и идеите му докато намери екип, а често иска от мен да намеря хората - ето ви още поне 8 часа на ден. Ще работите 80-90 часа на седмица като съпруга на истински богат мъж - не включвам пътища, летища, хотели, вечери. Да, ще имате персонал за всичко, дори гащите ще ви перат, но... няма да имате време за важните неща, включително няма да имате време да си харчите пари за консумация по МОЛ-ове и разни джиджи-биджита. Ние ходим два пъти на турбо шопинг в годината и то като забележим, че сме овехтели съвсем. Хвърляме дрехи чак като се скъсат и на козметик честно казано никога не съм ходила - преди това нямах пари, днес нямам 1 час да кисна при някакви женки - ходя само на фитнес и на фризьор и то рядко, а тоалети нямам много или са в грешната къща, когато ми трябват
Успех с „лова“, но внимавайте да не си хванете фалшива златна рибка или направо на някоя акула - освен сложни, тези мъже не прощават обидата и неща като изневяра или капризно поведение. Ако изневерите на такъв мъж ще трябва да се скриете в друга планета.

78.   Н 75, ти не си точно съпругa нa богaт мъж, a просто верният роб, зa който се е оженил.
Нещaтa, които кaзвaш, че ти изисквa (зaповядвa) и прaвиш, без дори дa се консултирa, ги прaви бизнесмен с "дяснaтa си ръкa", доверен служител или верен род.
Вaшето не е семейство изгрaдено върху любов, a взaимнa изгодa/симбиозa. Дa не кaжa, че звучиш кaто жертвa сляпо привързaнa към мъчителят си.
Моят съпруг дaлеч не е мултимилионер, но дa речем, че повече от доволно имaме. Рaзликaтa е, че при нaс нaистинa е любов.
Нямa кaк дa стaне дa ми зaподвядвa/нaреждa и тем подобни. У домa вaжните нещa зa един сa вaжни и зa другият, зa товa се споделя и коментирa.
Но (! ) предполaгaм все пaк е вaжно е товa, че aз също печеля много добре и съм му рaвнa, a не подчиненa.
A кaто цяло и в остaнaлото не си прaвa. Докaто ти хвърчиш дa му изпълнявaш зaдaчките, той си имa и други нужди. Момичетaтa нaвън търсещи богaти мъже, обикновено сa по- умни от колкото ти се нaдявaш. Те не бихa искaли съпругът ти зa свой съпруг. Достaтъчно би било дa им купи жилище, дa им дaде бизнесче, почивчици нa екзотични местa, a зa тях остaвa сaмо зaдaчкaтa дa сa крaсиви и отзивчиви. Изкaрвaт си някое време тaкa и пито- плaтено. Женaтa си остaвa с дом, бизнес и рaзходки по светa, той доволен се оглеждa зa новичко.
A съпругaтa търчи ли... търчи по летищa с куфaрчето с двете блузки.

79.   Супер интересна тема. Номер едно е повдигнала завесата на този свят на приказно богати. Повдигната беше и темата за духовното богатство. Да, единствената стъпка след чутовното богатство, подплатено с култура на изказа и баланс на емоциите, спазване на етикет и безброй правила, единственото стъпало след това е стъпалото но духовно богат клошар. Една приятелка ми каза, че хитлер в момента е докер с пет деца, за които се грижи. Така че природата си знае работата - за всичка има баланс. Знам, уважаема номер едно, знам за този свят на богатите, защото срещнах жена от такова котило, пламна любов. Но за щасти и мое спасение не се състоя връзка. Всеки да си знае гьола. Гьолът на богатите е много привлекателен. Но може да бъде отвратителен - парите развалят човешките отношения. Най-добро е езерото на духовно извисените - това включва същата дисциплина, правила, образованост и маниери, но па парите не се отдава това значение, както при при богатите. Това е ужасен живот, ти може и да си уцелила някак си, но сама знаеш, че в тези родове има натрупана много мъка. Това почувствах - усетих огромния товар на тази прокоба, докато опитвах да помогна на една душа. Парите са хубаво нещо, но страничните им ефекти понякога..

81.   @75 - разкошно разказано и обяснено, комплимент!

82.   Факта че не те е срам от въпроса ти обснява всичко. Да се надяваме че няма да си цял живот стока за продан.

84.   Хаха, сега попаднах случайно на темата, която съм писала преди 2 години :D Искам да ви кажа, мили хора, че по пътя си срещнах заможни хора, бедни и всякакви утайки и всичките са пълна скръб. В любовта не вярвам, секса е скучен, а парите не носят щастие. Но аз съм си трудна за угодия- не искам да уча, не искам да работя, не искам да съм домакиня... Така че и на мен не ми е лесно. Проститутка няма как да стана- първо че е гнусно, второ че не се правят пари от това. Та си ходя сама по почивките и мъжете точат лиги зад мен. Номерата им са евтини, те самите са евтини. Предлагат се на тепсия и после защо не са интересни. Още като те видят са готови да свалят гащите-безмозъчни първобитни и елементарни създания. Трябва да се постараят тези говеда. Хем искат да чукат секси парче, хем искат да минат тънко с една бира. Няма как да стане. Наскоро си купих нова и хубава кола и някакви, където висят по автобусните спирки си правят устата. Не ви ли е срам? Всеки да си знае местото. Искаш да чукаш секси мадама с възможности- ще се постараеш. Ще и купиш букет, ще бъдеш джентълмен. Трябва да умееш да бъдеш интересен събеседник, иначе за какво си ми. Най обичам такива, където живеят с мама и тате и са безработни... после се оправдават -те жените са материалистки. Е не, умирам си за такива мекотели- да ги издържам и да им плащам сметките. В замяна да му слушам простотиите.
Та в заключение, ако мога да дам съвет на хората, които си търсят богат мъж- на прав път сте. Трябва да искате най-доброто за себе си. Естествено не да се хванете с някой чичко паричко- трябва да е с добър външен вид. Старайте се да имате най-доброто. От беден мъж- файда няма. След време ще забрави, откъде се е пръкнал и ще ви се качи на главата. Както са казали в горните коментари най-важното е ТИ ДА СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ с него. А това с беден мъж няма как да стане, ако ти си по-богата от него. Ти ще си мъжът във връзката, а той ще се комплексира още повече. Успех на всички мадами!

87.   Като жена, която е имала връзка с богат мъж, бих искала също да дам мнение.
Аз също не знаех, че този мъж е богат, когато се запознахме. Да, имаше хубава кола, но сме ходили само по нормални кафенета, на кино, такива неща. Той беше изключително впечатлен от мен, защото освен че изглеждах много добре, аз се оказах и умна. Е, явно не достатъчно умна, защото, както се оказа, освен мен имаше много други жени. Аз бях официалната приятелка, но по време на връзката ни е спал с проститутки (тройка - подарък от бизнес партньори) и поне 3-4 знайни и незнайни хубавици. Когато научих, бях като гръмната, но след това си дадох сметка, че се дължи на арогантността, която дават парите. Той не вярваше, че ще го напусна, тъй като говорехме да живеем заедно, да започнем да правим опити за дете. Изглежда реши, че парите са универсално средство, което кара жените да преглъщат всичко - предполагам, че е било опит от предишни връзки. Да, но го напуснах. :) И не съжалявам.
Богатите мъже са арогантни и в повечето случаи не стават за моногамни връзки (или поне по-младите от тях, какъвто беше бившият ми приятел, за когото разказах, както и мъжете от неговата среда).
Колкото до другите констатации- вярно е, че богатите хора се познават. Ходят на едни и същи места, напр. на брънчове в Хилтън. Опитват се да въвлекат партньорката си в бизнеса, ако тя предразполага към това. Вярно е и това за езиците, аз знам отлично 2 чужди езика и бях използвана постоянно за справки и проверки на правопис (мъжете не умеят да пишат така правилно като нас).
Лошото с такива мъже е, че са обсебени от идеята да търсят нови идеи за правене на пари, а не забелязват, че животът минава покрай тях и те не претърпяват друго развитие, освен финансовото.
Запазихме контакт с господина и дори за 5-6 г., в които вече не сме заедно, не съм забелязала съществено развитие. В това време аз съзрях, станах жена, а той си стои на същия момчешки акъл. :)
Чужденци и др. богати има много и за красиви жени са готови да направят ужасно много неща, но не и ако жената е безмозъчна. :)))) Аз съм имала много предложения от богати мъже, но след като се опарих веднъж, не бих рискувала отново. Парите ги карат да мислят, че всичко им е позволено, включително предателството спрямо любимата жена. Благодаря, но такива мъже не ми трябват. Намерих си мъж от така наречената средна класа и с него ми е в пъти по-добре. Искрено се надявам никога да не забогатяваме, защото това означава постоянно безпокойство за нас самите, дали няма да отвлекат децата ни и пр. Да не говорим, че децата на богатите често стават жертва на хазарта или дрогата. Аз лично не искам такъв живот за себе си и любимите си хора.

88.   Не можах да се сдържа и ще взема да те светна за логическата мисъл на интелигентния богат мъж. Да кажем, че взимам над 15 000 лв на месец, имам собствено жилище и кола, под 30 съм и изглеждам добре. Това ме прави предполагам достоен за твоето търсене. Защо ми е обаче да влагам финансовия си ресурс в теб като това ще е една негативна сделка в дългосрочен аспект? И пояснявам. Сега взимам над 15 000 лв заплата, с течение на времето заплатата ми няма да намалее, даже напротив - ще се увеличи. От друга страна твоята красота с течение на времето ще намалее, независимо колко пластични операции си направиш. Това означава, че за твоята поддръжка аз ще давам повече пари (без да включвам разходите за кола, кафета с останалите кифли и всекидневните разходки в МОЛ-а). Ето защо за мен това е сделка с финансов резултат ЗАГУБА в дългосрочен вариант. Т. е. всеки интелигентен богат мъж, който си направи такава сметка ще се възползва от теб за кратко. Тежко му и горко на човека, който ще те вземе за жена. Съжалявам те. И още нещо - мъжете се държат с курвите като с уличните кучета - всеки им се радва, но никой не ги иска вкъщи.
АКАТИМ

89.   Поне 2/3 от писалите тук "богаташи" или "богаташки съпруги/държанки/робини" са измислица и плод на въображението на хора без работа (някои сигурно и на ученическа възраст), които се чудят как да си пропиляват свободното време. Доста хора горе преувеличават, а хвалещите се с грамостност, висока култура и знания по български език показват елементарни грешки в правилата за правопис, както и с беден речник, издаван от безбройните заменяния на български думи с чужди такива (най-често английските им преводи). Хора, ако не умеете да сте искрени, то тогава поне мислете, преди да лъжете, защото дори и това не умеете добре!

Мъж на 35 години със Средно образование, правилно изградена ценностна система и незаинтересован да лъже и изневерява!

90.   Много банална тема е тази.

Не разбирам какво толкова сте се впрегнали.

91.   Авторке ще намериш това което търсиш само когато се научиш фантастично дасе чукаш в леглото. Не да лежиш като пън отдолу а да въртиш осмици да правиш мос и други тънкости най вече даси миеш гъзъ и путката след тоалетна. Тези правила можешли не милионер а милиони мъже щете желаят за съпруга. Красимир/милионера от Испаниа гр. Картагена. адиос.

92.   До авторката: Последният ти пост навежда на мисълта, че родителите ти са заможни, пратили са те в чужбина да се развиваш, а на теб ти е скучно. Не ти трябва богат мъж, трябва ти цел в живота и малко повече интереси, иначе ще си останеш проваления проект на мама и тати. Жалко за всички, които са коментирали темата ти, хората наистина са се опитали да ти помогнат я с акъл, я с опит.

93.   E, авторката на темата определено ще си остане стара мома.

94.   Номер 89 - правилно си го написал пич, трябват ни повече хора с ценности, честни и открити. А не надуваеми кукли като авторката или самозабравили се "играчи" каквито тя търси.

96.   Aвторке, богaт мъж не знaм, но поне нa средно ниво ще нaмериш в сaйтa нa fdating. com и sesile. com
Aко си хубaвкa, зa по- мaлко от месец ще имaш покaни зa почти всички държaви :). Ти все пaк внимaвaй и проверявaй, че луди имa нaвсякъде. Нa търсaчкaтa можеш дa гледaш по стрaнa, възрaст, език, годишнa зaплaтa/бизнес, интереси и т. н.
Сори мъже, товa е истинaтa. Женa нямa кaк дa остaне сaмa, освен aко не го искa тя сaмaтa.

97.   Това за богатия мъж ми е доста странно. Нещо като тея дето се женят по 3-4 пъти, което също ми е странно. Срещаш ЧОЕКА и заедно градите живота си, заедно порасвате, заедно се сблусквате с трудностите и успехите. То като сключвате брак се казва" В добро и във лошо".... Понеже "богатия" мъж едва ли е станал богат на 20-25 г.... а ако е на доста повече вероятно няма да сет първата сериозна връзка в жовтоа му, сигурно има деца... обременености... всичко си идва с цена

98.   Щом не го намираш значи не го заслужаваш. Момиче на 17 съм. Никога не съм си търсила богат приятел това за мен е нещо маловажно, но странното е, че всички мъже които искаха да бъдат с мен бяха много богати (вкл и роднини на Поп фолк звезди) Сегашния ми приятел постоянно ми прави подараци преди два дни ми взе iphone6 ... а аз просто съм истинска с него. Мъжете усещат материялистките и се възползват после захвърлят :)

99.   75, убиваш ме! Преди една година си писала същите работи на предната страница... Но явно си забравила и се връщаш да ни припомниш... Колко мило! Фантазиите ти са трогателни. В продължение на пет години едни и същи, поместени в огромни постове във всички теми... Кога ти остава време да го живееш тоя идеален живот?

101.   88, да ми кажеш как красотата ще намалее? по - добре гледай да не останеш безработен и работодателя да не те изхвърли на улицата, пък и бизнес да имаш, в което много се съмнявам, не си ли чувал за фалирали компании и бизнеси? та.. това си го преписал от някъде, но е твърде тъпо и невярно, познавам хора, които имаха бизнес преди време и сега нямат нищо... то и богатството не е вечно, че не се изхвърляй много, иначе предполагам че си безработен щом имаш време да се ровиш тук

103.   Богатството не се мери в коли, имоти и др. пасивни активи, а в пазари и суровини. Тук в България няма богати предприемачи, които са придобили богатство чрез някаква иновация, тук има само превзети глупаци. 95 % коментирали темата са много ниско духовно развити, истинското богатство е бог, ще го разберете на смъртния си одър.

104.   Е, понякога нещо което много искаш не става. Това е защото го искаш. прастара история. Опитай да не мислиш два месеца за пари, развлечения и някой друг, който ти ги плаща и току-виж се появил някой. Но мисля, че няма да ти е способна главата на подобен подвиг - да спреш да мислиш материално. Акъл не се налива, ако не отвориш дупка за фунията. :)

105.   104, по принцип го каза страхотно, но трябва да се мисли и да се прави нещо, естествено един успял човек не би избрал жена с такъв вътрешен свят и тя няма какво да направи.

106.   104 е прав... до някъде. Аз съм съпруга на богат мъж и да, това е така, защото никога не излизах с безперспективни мъже и бях свободна в точното време, на точното място... и говоря за истински богат мъж, който сам е постигнал всичко, не е синче на богат мъж, не е престъпник и не е умерено богат, а е истински богат.
Първо трябва да ти е наясно, че такива мъже няма много и повечето добри момичета изобщо няма да имат шанс да се запознаят с такъв мъж. У нас народното богатство по исторически причини е сравнително равномерно разпределено - тоест всички са еднакво бедни. Има едни 10%, които изобщо имат личен доход от над 1000 лв. месечно. 1000 ЛЕВА!!! От тези 10% има едни 5% заможни хора и под 1 % истински милионери у нас. В София дори има само 5 -10 човека, които официално обявяват доход от над 1 мил. годишно и само 1 човек (адвокат) обявява редовно доход над 1 мил. годишно от работа.
Моят съпруг не е от тези хора, защото не сме регистрирани по постоянен адрес в страната в момента. Той не краси жълтите списания, не сте чували името му и го няма в Търговския регистър.
Тези хора са поттайни и не можете да ги видите нито в „скъпите“ клубове в града, нито по дискотеките, нито по обществените фитнеси или обществени сгради по прицнип.
За нормален човек има само един единствен начин да общуват с такъв вид хора - да работи за тях, да е тяхен роднина, приятел от детинство или техен приятел.
Изискванията на хора като съпруга ми към СЪПРУГА (не говоря за държанка или любовница тук) - непрестъпници, self made, oбразовани и с бърз ум са сходни

- ако не перфектна, но приятна външност и да отговаряш на съответния тип жена, която харесва съответния мъж. Тук богаташите не се различават от нормалните мъже - моят съпруг има класически вкус - харесва високи жени, руси с дълга коса, светла кожа и очи, с големи естествени гърди, но слаби или с нормално телосложение, но сред приятелите му има и други вкусове - примерно да харесват тъмни жени, един харесва азиатки, друг харесва дори пълни жени или слаби жени .
Важното обаче е да имаш представителна, поддържана външност. Възрастта няма много значение, макар че младостта е важна, защото богатият мъж иска наследници и никога няма достатачно наследници. Съпругът ми иска да има 5 деца, а негов „колега“ има вече 13 деца. Тоест понякога и тук можеш да удариш на камък.
Отделно не трябва да си разведена и със свои деца, защото това са допълнителни усложнения, а тези хора имат достатачно сложен живот. Не бива да си имала официално връзки или поне не с известни или хора с лоша репутация. Не бива да имаш никакви проблеми в миналото със закон, власти и така нататък. Не бива да имаш пороци. Аз не пуша, не пия, нямам никакви болести, не съм взимала наркотици, не прекалявам нито с храна, нито с нещо друго. Трябва да си търпелива и дисциплинирана, за да устоиш на темпото му на живот

- да си образована, да владееш езици, които той не владее. Да можеш да поддържаш разговор и да не го излагаш в обществото. Хуманитарно, икономическо образование са важни и да имаш богата обща култура, речник, да четеш много и да познаваш политиката, икономически тенденции не само у нас, но и в света. Примерно аз знам какво се е случило на немската, японска и американска борса, знам курзовете на основните валути и като мъжът ми каже „Днес какво стана“ мога за 10 мин. да му направя елементарен анализ на случилото се, включително следя цените на имотите, политиката в държавите, в които имаме интереси и новите тенденции в храненето, облеклото, спорта, новите книги, новите серии като Game of thrones, House of Cards гледам и разказвам на съпруга си основното, защото той няма време за това и не иска да е назад с времето, включително не е гледал „Под прикритие“, но и съм гледала поне по 1 серия от индийски или турски сериали, които са станали нарицателно. Следя местната и чужда преса и поддържам контактни с местните журналисти, звезди, хора на изкуството, културата, които редовно каним на разни наши събития, но има и заведения и хотели, където се събитат такива хора, но не са в България в момента поне, защото вече средата е интернационална. В България трябва да организираш събитието и да поканиш хората, за да дойдат, но в Ню Йорк примерно има ресторанти, в които знаеш, че ще срещнеш тези хора, в Дубай в последно време, но най-вече в Мюнхен, Амстердам, Москва, Сингапур много често в момента, така както в няколко града в Китай и Виена да не забравяме, Лондон и Париж, разбира се, в Швейцария в Женева най-вече и в Италия на места, които не искам да пиша тук. Причината хората да имат яхти и частни самолети са именно срещите, които се случват там тайно, а в Италия има острови и курорти, където се случват срещи на високо ниво вече на хора, които сте чували - разните му олигарси, хора от Блек Рок, Алфа Груп и понякога президенти, министър председатели на разни държави. На такава среща българи няма, а съпругът ми е бил само 1 път и то като гост, така че и богатството е относително понятие. Кога е достатачно? За някои хора никога!

- да мислиш бързо!
Ще се учудите, но повечето съпруги сме с по-добро образование от съпрузите си, защото сме имали и повече време да се образоваме, докато те са правили бизнес. Има специално у нас и в цяла Източна Европа много богати мъже, които дори не говорят английски, нямат никакво легитимно образование и не умеят да си изберат вратовръзката сутрин. Затова им трябва и образована съпруга. Аз съм преводач и личен асистент. Аз владея свободно 4 езика, а съпругът ми само 2 примерно.

Трудното е да се „докопаш“ до богатия мъж - тоест изобщо да успееш да влезнеш в кръга му от познати.
Както казах - най-лесно е като почнеш някаква работа при него. На мен ми трябваха 2 седмици, за да ме забележи, а след 2 седмици бяхме заедно като инициативата трябва да дойде от него, а ти в никакъв случай не бива да покажеш, че изпитваш неудобство, страх от него. Такива мъже обикновено без да искат внушават страх и респект. Ако усетят, че се страхувате няма да се занимават с вас. Трябва да имате и „дебела“ кожа, защото такъв мъж няма да ви целува краката и да ви лиже подметкита, а ще се случи доста често да не дойде на среща, да ви засегне с рязък тон или да ви пренебрегне заради бизнес ангажименти. Мразят мрънкането, капризите, сложните хора и проблемните жени.

И най-важното - богатият мъж не трябва да се съмнява, че сте с него заради парите му и тежко и горко ви ако сте с него заради парите му!

Моята тайна е, че се влюбих в него, а парите му над нужните за добър стандарт до ден днешен намирам като вид зло или товар, защото пречат повече, отколкото помагат.

Аз съм израстнала в жестока бедност и винаги съм имала амбициите да живея добре, но по-скоро заложих на образование, за да си осигуря сама стандарта, но и още нещо трябва да си призная - не излизах с бедни мъже и най-вече с неудачници. Идеята ми беше да създам един ден семейство с мъж, който има солидна професия, сериозна работа с добър доход и двамата да осигурим добър стандарт на децата си. Това, че съпругът ми се оказа толкова богат беше случайност, но не беше случайност, че никога не се занимавах с бедни мъже, защото самата аз от малка гледах да си изкарам добър доход с много работа и учене и имах същите изисквания към партньора си. В интерес на истината нямах и много време за мъже.

Ей това е тайната да си с богат мъж - ти самата трябва да имаш качествата да постигнеш висок стандарт и без него, но и да не си кариеристка, защото такъв тип мъже изискват 100% отдаденост на жената до себе си и затова бракът на г-н Плевнелиев не се получи - жена му не отстъпи крачка назад. Трябва да си на нивото на мъжа, но да умееш да му отстъпиш водещата роля или не се омъжвай за богат мъж просто.

Да станеш любовница или държанка на богат мъж, особено престъпник или богаташче е лесно - стани модел в някоя от агенциите за елитни проститутки (модели) у нас и все ще си намериш някой, а ако е достатачно гупав като футболистите може и до съпруга да достигнеш, но това е временен статус.
Трудно е да станеш съпруга на богат мъж, още по-трудно е да се задържиш и най-трудно е изобщо да влезнеш в „мерника“ на богат мъж, защото към него се стремят доста пеперудки.
Хем трябва да не се стремиш към него, хем като те забележи да не го отблъснеш.
И известна доза късмет не е излишна...

Но аз ви съветвам да не търсите богаташи - много малко са. Търсете просто нормални мъже с работа, амбиции, стабилен доход, честна професия.
Да си с богаташ не е кой-знае какво предимство в живота и по-скоро е товар.
Да си беден обаче не е живот. Живяла съм бедно и никога това няма да го причиня на своите деца и затова просто игнорирах бедните мъже - не е честно, но повечето жени така мислим. .
Животът не е честен. Не говоря за меркантилност, а за някакъв нормален стандарт на живот, разбира се и с участие на жената, но поне в моето семейство така се получава, че жените винаги са издържали семейството и аз съм първат,а която реших, че семейство се прави с двама човека и не е роля на жената да изкарва сама парите. Българската жена е достатачно измъчена, достатачно хора израстнахме без елементарни условия за живот и от избора на жената зависи за съжаление и живота на децата, така че дискреминация на бедните мъже ще има и винаги е имало и тежко и горко на жената, която не мисли за изхранването на децата си преди да ги създаде, но за да живее човек добре не е нужно да е богат и стремежът към богатство няма да ви направи щастливи.

107.   Номер 106, хайде след на земята и престани да се правиш на съпруга на богат мъж! Кой знае какво същество всъщност се крие зад твоята клавиатура... Дори не се знае от кой пол си. Силно се съмнявам, че си въпросната жена, която описваш, понеже:

1. Заможните мъже не си взимат клюкарки, огласящи кой в тяхната среда какъв бил, колко деца имал, какво харесвал, с какви кожа и коса бил... ;

2. Едва ли си добрата самарянка с оскъдно време в забързаното си ежедневие, в качеството си на богаташка съпруга, която просто на добра воля отделя внимание на нас, простосмъртните, за да пише километрични съждения, с които да се опитва да разяснява неща, които всеки порядъчно умен човек знае и преди това, или поне може да си ги представи достатъчно добре. Подобни неща, от психологическа гледна точка, ги пише човек (независимо от пола), който е психически измъчен, нещастлив и вътрешно объркан;

3. Написаното от теб е доста неграмотно и с беден речник. Допускаш елементарни грешки, не знаеш кога се употребяват запетаи, кавички, тирета, удивителен знак, пълен член и прочее! Огромен брой български думи си заменил(а) с английските им преводи. Това е в пълно противоречие с хвалбите ти за образованост и грамотност. Един урок от мен: самоизградил(а) се = self-made (англ. ); международен = international (англ. ). За десетките други чужди думи ти си търси преводи, както и за четенето на букварите с правилата на българския книжовен език. Правописът и постройката на изреченията ти са под всякаква критика - като на средно необразован ученик;

4. Като ти е такъв "товар" да си жена на самостоятелно забогатял мъж, без твоята помощ в трудните за него години преди това, чий го търсиш при него и "страдаш" сега, а не си хванеш някой "нормален мъж", както съветваш горе? И правиш грешката да раздаваш съвети, без ти в действителност да направиш точно това, което съветваш;

п. п. : Номер 89 съм. Мъж на 36 години, ценящ здравето си преди всичко останало. Бил съм средно заможен, после съм бил беден, сега отново се издигнах с много труд и постоянство. Парите са средство за по-добър достъп до удачни условия на живот, скъпи вещи, добра храна, пътувания, но в никакъв случай не са щастие! Бил съм тежко болен в най-младите ми и охолни години, и отлично зная как са едно пълно нищо, когато нямаш здраве! Разумният човек не се стреми да натрупа повече пари и да живее привидно охолно, а да бъде здрав и да подреди живота си по такъв начин, че да има сносен доход от дейност, позволяваща му да разполага с много свободно време и да бъде независим от средата си на общуване!

108.   Хора, защо просто не оставите на мира Авторката да си е тъпа кифла, щом иска да се гаврят с нея. Има и такива фетиши. Дайте й съвет най-накрая, за фитнес, сайт запознантсва, клуб и така нататък.
Оставете "хората" да си живеят живота и спрете да им натяквате вашия си морал. Тя си носи отговорноста за това, че един ден ще си е празноглава лелка. Живота си е неин.

Кажете, и на мене ми е интересно коя и как ще иска да ми захапе портфейла, че да знам какво да очаквам.

109.   Аз не съм съпруга на богат мъж, но имам богат приятел. Засега нищо не ми е предлагам... ще видим какво ще предложи бъдещето.
Той сам ме намери. Запознахме се във Виена, където бях с бившия си. Направи всичко, за да скъсам с гаджето си и да тръгна с него. Вместо да ме отведе у дома (той е от Лондон, но живее и работи в Полша), дойдохе в България за един месец и след това замина да работи. Идва поне два пъти в месеца за 3-4 дни и после пак на работа. Праща ми редовно пари, когато е с мен винаги аз определям какво ще правим. Върти ли други някъде по света не знам, въпреки че му следя фейсбука, мейлите и т.н.

110.   Номер 107, тия писания май станаха запазена марка на сайта. Въпросната госпожа ( може пък и господин да е ) обаче мен лично ме забавлява. Такива небивалици пише, че все едно гледам някоя пародия. Оставете си я да избухва от време на време.

111.   Пожелавам ти да си намериш такъв мъж, но той да чука освен теб и най-добрата ти приятелка, дъщеря ти и майка ти. Амин!

115.   Здравейте искам да разкажа моята история за това как си намерих богат мъж. Няма да публикувам сайта, защото незнам дали е позволено. Аз съм от малко селце в югоизточна България. Моите родители са бедни, но когато ме приеха студентка в София направиха всичко възможно за да замина и да уча там. За никого не е тайна че студентите като мен носим саковете с буркани и разполагаме с минимални джобни колкото да оцеляваме, но пък мечтата да успея в големия град беше по силна от мен. В един момент обаче част от моите състудентки решиха че ще се виждат с мъже които им заплащат срещу секс услуги и така те дръпнаха финансово пред мен. Започнаха да ми се подиграват и дори да ме избягват и това наистина ме накара да се чуствам ужасно. Аз и една от моите съквартирантки почти бяхме се съгласили да започнем да се занимаваме с това когато попаднахме на сайта в който се запознават богати хора с красиви и умни момичета. Отначалото си мислехме че е измама или че някакви чичко паричковци ще се свързват с нас и бяхме почти готови да се откажем, но след това си казахме че от опит глава не боли. Все пак не бяхме длъжни да се съгласяваме за нищо. Изписаха се много имейли, имаше много уговорки и накрая се съгласих на среща с един мъж. Реално аз не знаех как изглежда и дали всичко което ми бяха казали за него е истина, но със страх и свито сърце отидох на уговорената вечеря. Не мога да ви опиша когато видях красивия млад мъж който ме чакаше в заведението. Исках да побягна от страх, но едва сдържайки емоциите си останах. Отначалото ни беше много трудно и на двамата защото за първи път правехме това, но после от дума на дума и неусетно бяха минали три часа. Харесахме се, дори много си допаднахме и веднага си уредихме среща след три дни. Когато му разказах моята история той просто се усмихна и ми каза че макар млад, красив и богат и той се чуства много самотен. И така от два месеца сме заедно и той поема всичките ми разходи. Вече имам достатъчно джобни, храня се по изискани ресторанти, имам красиви дрехи и получавам всичко, което само до преди два месеца бе непостижимо за мен. И да може срещите ни да са строго определени и да не си пишем или говорим деенонощно, но аз се чуствам като принцеса. Радвам се че имах тази възможност, защото когато мизерията почука на вратата сме готови на всичко за да не ни се налага да се върнем на село. И момичета богати мъже са прекрасни и единствено искат някой да ги харесва истински.

116.   Номер 115, страницата е била за красиви и умни жени, а не за красиви и алчни.

117.   Красивите, млади и възпитано богаташи са останали сами, та са тръгнали да си търсят бедна мома от село за сериозна връзка по интернет! Въх, завалиите!
Нов прочит на приказката за Пепеляшка.

118.   "И момичета богати мъже са прекрасни и единствено искат някой да ги харесва истински. "

Викаш, добре, че си била ти, че завалията да има кой да го хареса "истински".

119.   Това че съм от село не означава че съм проста, алчна или глупава. Не съм виновна че съм отгледана от бедно семейство, но се радвам защото са ми дали добри обноски и отлично възпитание. Както казах допаднахме си с момчето и наистина ни е хубаво заедно. Не се задушаваме, не се ревнуваме, няма драми и интриги. И аз си мислех че богаташчетата са компенсирани надувки с лъскави коли, но не всички са такива. А и честно казано в селата има много красиви, възпитани и добри момичета в сравнение с напудрените кифли от града които не се знае с кой къде и как? Та хайде малко по сериозно на нещата. Аз само споделих моята история защото се чувствам късметлийка. Не съм казала че сме се оженили и за живяли щастливо, но поне имам сигурност и знам че спокойно мога да завърша образованието си без да мъкна бурканите от село или пък да търпя подигравките на кифлите дето спят с различни за 50 лв. Така че разказах историята си за да разберат момичетата че колкото и да е трудно не е нужда да стигат до проституция а има и други варианти.

120.   Номер 119, историята ти е съшита с бели конци. Никога не си мъкнала (ако си жена изобщо) буркани от село! Повечето "напудрени кифли от града", както ги наричаш, всъщност са дошли от селата. Бил съм сред студентски среди в двата най-големи български града и почти всички селянки, придошли в тези градове, "скачаха в дълбокото" и от едната крайност отиваха в другата, т.е. от привидно скромни и неориентирани момичета бързо се ориентираха в обстановката и се чудеха как да се продават за 20 лева на вечер на състудентите си. И то, не от недоимък (напротив - много от градските момичета не бяха подпомагани от родителите си, докато селянките бяха глезени от своите родители!), а от жажда за пари, парцалки, гримове и бижута. Много им се услаждаше и воденето по ресторанти от страна на мъжете, които тези селянки лъжеха, че харесват и дори обичат. Естествено, и немалко от градските момичета също се продаваха, но не в такава голяма степен, както селянките, които дотогава не са виждали голям град и рязко се промениха към по-лошо!

Дори и да предположим за момент, че си жена и историята ти не е скалъпена, то няма как да не си алчна, след като изначало си решила съвсем целенасочено да се запознаваш с богати мъже! Няма значение какъв е изходът (уж взаимно харесване от два месеца, само дето ти си с него заради пари), а каква е подбудата! А твоята е била да търсиш някой да те издържа и а ти плаща, да те води насам-натам, а за "разплащането" от твоя страна ти е било пределно ясно какво се изисква - поза на краката 2 без 10 и редовни тренировки за гърлото и вратните мускули.

И запомни нещо много вярно: Умните хора не се хвалят, че са умни! На тях УМЪТ ИМ ЛИЧИ и за това говорят техните действия и ценностна система, а не техните усти!

121.   Много честно и искрено е една жена са говори открито за
това, но тук едва ли ще получи адекватен отговор.
В чужбина богати мъже има много повече, но предполагам се събират в някакви клубове. Богати мъже не се занимават със сайтове, обикновено жените им идват на тепсия. Вероятно трябва да влезеш в такива кръгове иначе ще е трудно някъде случайно да го намериш.

122.   121, за чест и честност можем да си говорим, когато те виреят у даден човек. А това изключва всякаква форма на възползване от друг човек срещу материалното му положение, както и липса на самопродажност срещу тези пари. Номер 119 (ако приемем, че е жена) толкова "обича" и "харесва" въпросния литературен герой от разказа си в мнение 115, че ако от утре той остане без пари и тя вече не може да се възползва от парите му и всичките други удобства, които те предоставят, тя моментално ще го "разлюби" и ще си свие опашката към друг широко развързал портфейла си срещу съответната платена женска компания. Толкова за честността.

123.   Може да ме нападател колкото искате, но аз се чувствам добре. Взимам изпитите си с отличие и не се занимавам с момиченца дето на един обяд не могат да ме заведат. И да харесвами и се чувствам ок. Извинете ме ако съм засегнала някой сополанко дето на думи е велик ама на действие хич го няма. Аз искам да бъда ценена и уважавана другото си зависи от мен самата. Що се отнася до това че богатите могат да имат всяка да така е, но ми се струва че времето на силиконовите гърли с празна глава вече е отминало. Както казах на мен също ми е приятно с този човек защото освен че финансово съм добре се уча много от него. Възпитан, интелигентен, мил и разбиращ ме. Предпочитам да бъда с такъв човек отколкото с мамино синче което незнае какво иска и сменява момичетата като носни кърпи. И да предпочитам да вечерям в скъпи ресторанти а не да се напивам до припадък по заведенията с евтин алкохол и докато чалгата гърми върху мен да падат салфетки. Така че това е от мен. Който както иска да ме нарича аз живея добре и това за момента ми е напълно достатъчно.

124.   123, е, щом ти го позволява съвестта и нямаш усещане за редно и нередно... Всяко нещо си има цена. Това, че сега не я плащаш, не означава, че цял живот ще ядеш безплатен обяд. Няма да си вечно млада и желана. А от високо лошо се пада.

128.   Ами постъпи стратегически. Внимателно наблюдавай и разучавай свободните богати, прецени по какви жени си падат и опитай да покриеш критериите. Примерно виж настоящата на Мъск - няк'ва мега weirdo, ма му поркива фетишите явно...
Мисля, че всяка наша родна златотърсачка би ѝ завидяла отвсякъде с кого е успяла да се позиционира:)

129.   Да не повярва човек! Каква се оказва простата равносметка от всички коментари:
1. 2/3 от жените в България (поне) са омъжени за богати мъже, които са "наистина богати", "печелят милиони" и т.н. Или ако не са омъжени, имат такива приятели
2. Същите тези жени са крайно интелигентни, красиви, образовани - абе изобщо "майката и тракат". И от първия поглед са впечатлили тези богати мъже, като са си плащали сами сметките, блеснали са с много ум и познания и са били физически неотразими
3. Явно повечето мъже в България са много богати и умират да се оженят, колкото е възможно по-бързо. За кого иначе ще са омъжени всички тези жени. Отделно има друга категория мъже от чужбина, които са още по-богати и като видят някоя "нашенка" губят разсъдака си от такава красота, интелигентност и т.н. и са готови да я отглеждат безусловно до края на живота си
4. Ако случайно има някоя жена, която въпреки качествата си, все още е на изчакване на опашката за богати мъже, то тя живее като по филмите, хубавее, образова се, кара си скъпата кола, ходи по екзотични почивки... абе изобщо - запълва си времето, докато ѝ дойде ред за поредния шашнат от красотата ѝ богаташ.
Да се чуди човек, какви са всички тези нормални хора, които срещаме всеки ден - работещи, не особено богати, не особено красиви... Откъде са се взели в тази нация от богаташи и красавици....
Може би няма да е лошо да слезем малко на земята :)
М45

130.   Тоя от историята на 115 трябва да е някой голям мухъл и адски грозен, че хем да е богат, хем да си търси жени по сайтове за запознанства. Ако въобще това е вярно……… Ъъъ момето не осъзнава, че това си е проституция, ъъъъ ма мнооу ефтина за вечери и джобни бхаххахахахаххах Излязла е от селото, но селото не е излязло от нея.

Чингис Хан

51-100 от 102