Как да си намеря богат мъж?
Как и къде да си намеря богат мъж? Давайте съвети и предложения.
Аз водя добър стандарт на живот и ми е омръзнало от някакви бедни използвачи. Искам мъж с моят стандарт, или по-висок по възможност. Не съм в България. Знаете ли някакви сайтове за запознанства в световен мащаб, които да свършат работа. Искам да ме води на екскурзии и да пътуваме навсякъде.
Чувала съм тук за много истории, в които момичета споменават, че се запознават с чужденец и пътуват до страната на негови разноски. Моля ви споделете.

Коментари

1-50 от 102

1.   Аз съм съпруга на богат мъж, на много богат мъж - обиколих света с него, не си знаем имотите, но едно ще ти кажа - такива мъже бягат (с право) от жени като теб. Надуши ли богатият мъж, че си поредната меркантилна госпожица, ще те мине 1-2 пъти и чао. Това важи и за българи, и за чужденци.
С моят мъж се запознахме случайно. Работех в неговата компания дълго време, но ходехме много години, преди да ми подари и най-дребното подараче или да ме изведе на вечеря, защото се беше напатил от такива като теб. Дори никога не ме беше водил в жилището си, от страх да не разбера, колко точно е богат. Между другото, парите му никога не са ме интересували. Такива са и съпругите на приятелите му. Богатите мъже много мислят, преди да се вържат с някоя жена и едва ли ще те „огрее“, защото меркантилните жени си личат от 1км.
Не вярвам, между другото, ти самата да си заможна, иначе нямаше да се чудиш, къде да намериш заможен мъж - заможните хора се познават, движат се в еднакви кръгове и компании, посещават едни и същи места, имат сходни интереси и не си търсят мъже, които да им плащат екскурзиите.

2.   аз съм на 16год. момче и още от сега си мисля за богата жена защо ли? ами живея в нормално семеиство, но мечтите ми са безкраини... искам голяма къща, хубава жена с която да се обичаме взаимно, , общо взето да имаме повече време за веселби а не по цял ден работа...

3.   Хвърли един поглед - http://spodeli.net/4/story-39964.html :)

4.   Виж сега, почваш да посещаваш само баровски заведения, намери си една приятелка и двечките така, тръгни на фитнес, пак някой лъскав, и по моловете, така се намират готините пичове с възможности.
Ей така с мойта приятелка ни излезна късмета, какъв мачо си намерих само. Е има и една друга кофти подробност, беше женен и се наложи почти година да бъда инкогнито докато натири бившата ама... Е сега има всичко, готин апартамент, вила, а колите всяка година ги сменям.
А и един съвет, като срещнеш някой винаги прави така, че да си мисли че предният с който си била е бил доста по богат, така ще му начешеш егото, че ще те сцепи от подаръци и изненади за да се покаже че е по-по-най.... Проверено:)

5.   на първо време пускате теми които предразполагат към
критика а после -всички били хейтъри

омръзнало ти е от някакви бедни използвачи
и затова търсиш някой за сметка на негови разноски

7.   "Аз водя добър стандарт на живот и ми е омръзнало от някакви бедни използвачи" - Не ми се вярва да го водиш, но както и да е. най вероятно ще си намериш някой, който ще наостри молива няколко пъти и ще си търси някоя друга след това.

8.   Пожелавам ти да си намериш богат мъж, който е злобен, стиснат, ревнив, контролиращ, властен, претенциозен и т. н, всички хубави качества. Как може да си толкова елементарна- хващам богатия мъж да ме води на екскурзии, ами ако този богат мъж е проклет по характер, пак ли би била толкова щастлива? И знаеш ли защо попадаш само на използвачи- защото ти самата си такава, а както се знае подобието привлича подобие. Повече няма какво да кажа, освен успех в намирането на богат мъж. А и не забравяй богатите мъже, за да са богати хич не са глупави и трудно биха им минали евтините номера на хитри лисици като теб. Така, че прави си добре сметката.

9.   Че авторката не е читава е ясно, макар че е възможно да е обикновена "стръв", да се видят гневните реакции на пишещите:) 1 обаче ми направи по-голямо впечатление, долавям известна надменност и почерк, който като че съм виждал и в други коментари. Според мен търси място за изява, защо ли, не знам, твърди че не е меркантилна, но същевременно е преследвала шефа си, като дори дълго време не е получила и най-дребния подарък /какъвто би направил и най-бедния мъж дори в самото начало на връзката си с жената, с която излиза/ и въпреки всичко е намирала това за нормално, както и да не ходи в дома му! "Стоически" тази жена гради връзка с шефа си, който макар и да не се държи нормално с нея, то тя го следва, за да изпълни целта си - да стане негова съпруга. И после не била меркантилна... Съжалявам, но описанието, което 1 е дала говори за друго, разликата с авторката вероятно е само в подхода.
М, 34

10.   Добре де, авторке, виждам, че просто желаеш някой с твоя стандарт, но я се замисли - ако тоя стандарт НАИСТИНА беше такъв, дали нямаше да се "надушите" с въпросния!?

И да, подкрепям 1. Аз имам богат мъж или той има богата жена, не знам, но ще ти кажа - и двамата се НАМЕРИХМЕ!
Пари си имаме бол, още от преди да се запознаем, дори, така, че никой не си е чел хартийките по джобовете, но ще ти кажа нещо - ти НЕ искам някой, като теб. Ти искаш точно обратното - мъж, който да те издържа. Обаче там колко мъка има.. Клетка да е, ама от злато. :Д

11.   Какво означава "искам да си намеря мъж с моят стандарт", т. е ти си достатъчно богата, но около теб се въртят само 'бедняци'? Ако работиш престижна професия, може да забиеш някой колега или мъж, който е г/д на твоето ниво. В чужбина заплатите са други, следователно хората там живеят доста по-добре от тук.

12.   За тези, където не можете да четете- "добър стандарт" не значи висок, а среден. Тоест аз съм със среден, той да е с висок.
10 коментара и само един по същество- номер 4.
Ходила съм тук по молове, фитнеси и т. н. но тук хората живеят много стиснато, не като в Бг. В Бг може да са бедни, ама са гъзари и са по живота. Тука се стискат като цър-цър.
Няма ли някакъв сайт, където се запознавате с чужденци? Тука съм чела сума истории за момичета, където се чудят дали да отскочат донякъде да се видят с някой.
А номер 3 го раздава Купидон ;D Прегледах го поста на тоя дъртия пръч, ама той живее в Бг. Ако иска да дойде тук при мен.
авторката

13.   А и чужденците много пътуват, нали това искаш. Намери си чужденец, който да те отрака.

14.   Парите идват при този, комуто не са самоцел. Идват при този, който губи с отворено сърце и с дваж по-отворено раздава.

15.   Много са ми противни такива хора, като авторката.

16.   Аз работех преди време в една фирмица :) Та да ви кажа "управителката" се е.. ше със собственика След време той взе да я пуска на сина си които е на 17 а тя на 26 :) Не успя да върже бащата сега се опитва на сина. Радвам се че не работя вече там беше садо -мазо :)

17.   Колко си глу-у-пав, Шаро, сега
колко страхли-иво гледаш снега...

18.   И на мен ми се стори странен коментар номер 1 - нито един подарък, нито едно цвете, сигурно и кафетата ти си плащала. Не ти ли се стори мааааалко странен тоя мъж?

20.   от н. 1 до 18
не, не ми се стори странен този мъж, защото за мен си е нормално да си плащам кафетата сама. Най-много обичам (и днес) италианското кафе от автоматите за 30-40 ст., можела съм винаги да си го позволя.
Докато не заживяхме заедно, всеки си е имал домакинство, всеки си е плащал сметките отделно. Е, днес не е така, защото единият това ще вземе, другият - онова. Във всяко семейство е така, просто при заможните хора става дума за по-големи суми, но проблемите и нуждите са сходни. Нито можеш да изядеш повече ядене, нито можеш да носиш повече дрехи от човекът-средна класа, а имуществото е отговорност и поглъща доста от времето и нервите ти.

Авторке, пак ти казвам - хората, които имат пари много лесно разбират, коя жена търси парите и не се задържат с такава. Няма да намериш заможни българи или чужденци по сайтовете за запознанства. Повечето такива мъже нарочно нямат и фейсбук. Просто този вид хора не се събира дори със „среден стандарт“.
За да влезнеш в този вид кръгове винаги трябва някои приятел/приятелка да те представят или да си като мен - да търсиш любовта, не парите. Внимавай, винаги можеш да спечелиш такъв мъж за леглото си, но те за такива като теб се скъпят, най-много да намажеш някой коктейл или вечеря, но забрави за скъпи пътувания или подаръци - ще те минат 1-2 пъти и изобщо няма да се стигне до там. Има и мъже, които подаряват все пак някое бижу в самия край на аферката, за да няма драми и крокодилски сълзи. Те не късат с жените, просто им подаряват скъп часовник и не се обаждат повече.
Дали си струва, ти сама решаваш. Никога не бих тръгнала с мъж заради парите му, просто попаднах случайно на мъж с пари и за съжаление научих за номерата на приятелчетата му - много жени са проплакали от тях (и от българите, и от чужденците). Сред богатите хора иначе няма големи разлики - и българи, и финландци, и руснаци в крайна сметка си имат подобно поведение по отношение на златотърсачките.

22.   от 10 до 1, 20
Мисля че се аргументира много добре, вторият ти пост беше доста съдържателен, а и след като не се изкуши да ме "нахраниш" след първото ми становище, което беше искрено, макар и не ласкаво към теб, говори за добро възпитание и такт. Като цяло съм съгласен с констатациите ти, просто начинът по който е протекла свалката със съпруга ти е малко странен, не че няма своите обяснения, но освен с любов, търпението ти може да се обясни и с прецизност в действията ти в следствие меркантилност. Вероятно истината е някъде по средата, но това е без особено значение, мисля че съпругът ти е случил с жена като теб, а съответно авторката олицетворява точно този тип жени, за които всеки здравомислещ мъж, независимо от състоянието му, не иска и да чуе, а ако се уважава достатъчно с подобни не би спал дори и един път.
М, 34

23.   Да, защото мъжете бягат от Златотърсачки, затова всичките са се уредили-Николета, Златките и всички подобни. Николета меркантилната живее с хубав мъж, който я обича, със супер много пари - това сигурно защото богатите мъже бягат от Златотърсачки :) Много смях ми правите. Аз също нямам фейсбук. Къде, аджеба, да се запозная с чужденец? Тук са супер стиснати и смешни.

24.   До М. 34
Виж, винаги съм искала да живея добре, да не се притеснявам за неща като храна, дом, сметки и затова наблегнах на образованието си с идеята един ден да мога да осигуря среден стандарт на живот на децата си. Никога не съм си представяла, че ще попадна на богат мъж. Да, не бих тръгнала с някой мързеланко, който живее при мама и тати, но бих обичала мъжа си и бих се омъжила за него, дори да беше с нормален доход. Влюбих се в човека, не в банковата сметка и затова съм се държала съвсем нормално, не съм искала подаръци и не бяхме ходили на екскурзии дори, защото аз следвах и работех, дори ваканциите съм нямала време от работа...виждахме се предимно вечер от липса на време от двете страни, и днес излизаме рядко на заведения (може да ме е черпил с една-две коли като се замисля), затова не ми е била странна „свалката ни“. Просто нещата се случиха, такак както се случват сред всички хора. Харесахме се, виждахме се у тях или в моята квартира, но всеки си имаше свои живот дълги години и не съм чакала покани, подаръци и глезории, затова и не съм била разочарована, че ги е нямало. (е, целенасочено ги е нямало, явно моят човек се е бил опарил в миналото, знам ли).

... до 23 (авторката? ) - ти не гледай разните мутренски проститутки, те са си отделна категория жени, но и от тях накрая никоя не прокопсва. Бившата на Вълка взима 1000 лв. издръжка ЗА ДЕТЕТО СИ. Издръжка за жените в България няма, а всичкото имане на въпросните е заключено във фирми, които навсякъде в света не са част от семейното имущество... не, че въпросните се женят без брачен договор. Когато ти се наситят или им писнеш с капризите си, ще те зарежат. Вярно, ще си ходила по почивки, но всикчко материално (бижута включително) си го подбира такъв мъж, а той задължително се наситва на подобна жена. Ще се грижи за дете, ако има, но до тук.
Ако изобщо се стигне до брак, семейно съжителство и деца де... от 100 златотърсачки, 1 се закача и то временно.
После бива изплюта като застаряваща и изхабена силиконка, която без скъпата поддръжка бързо-бързо се превръща в поредната празноглава лелка.

25.   Съгласна съм с №1.. аз също съм съпруга на богат мъж, но немога да кажа, че съм търсила само любов. Парите на днешно време са на втора позиция според мен. Иначе съм от семейство със средни възможности. Знаех естествено, че е заможен, на това не беше приоритет влюбихме се просто и сега си живеем чудесно.. :)

26.   Аз съм на 23, едно дете, и имам между 350 000 и 450 000 евро в недвижими имоти, това включва 3 апартамента, къща на един от известните курорти по черноморието и земи на стойност около 150 000 евра и съм току що завършил инженер, демек съм и на добра заплата, заради която не трябва да реализирам другите си имоти в пари.
Но това не пречи да отхвърлям всякакви курви които с тънък намек ги усетя че мислят единствено за пари, имам психолози в родата си който ме учат как да си подбирам жените, които колкото и да говорим са доста меркантилна част от обществото ни (според мен повече от мъжете).
Да не говорим че голяма част от богаташите в България са умни (да, може да не са добри хора, но трябва да са умни) и бързо надушват златотърсачките и ги изпозлват само за секс подхвърляйки им трохи, авторката с "добрия стандарт на живот" заслужава точно това.

27.   Номер 26, не се обиждай, но ти не си богат. Браво, че мама и тати са ти оставили апартаменти и тем подобни, но дори да са на стойността, която казваш (в което се съмнявам! ), ти с тези неща не си богат, а си просто малко по-заможно момче, което е хубаво. Може би ако продадеш имотите и развъртиш парите, направиш един милион, тогава се бий в гърдите, но колата, която карам е по-скъпа от твоите имоти, а се съмнявам дори парцелът ти на първа линия да е пак да е на тази цена, защото наскоро купихме такъв парцел от 4 000 кв. м. първа линия с разрешително за строеж, вода и ток, и платихме по-малко, но признавам, че беше изгодно.
Апартамент в София дори към 1000 евро/кв. м. в ЦЕНТЪРА - ти трябва да имаш 450 квадрата апартаменти в центъра на София или Варна да кажем?
И пак не си богат... , а в най-добрия случай заможен, защото от наеми едва ли прибираш чисто повече от 1000-1500 лв. месечно, на тези години учиш и едва ли работиш, така че я карай малко по-скромно. На твоята възраст обаче е добре да имаш и толкова.
Колкото до останалото - прав си, богатите мъже са умни, ако са станали такива. Умни или мъртви.
У нас започват да се появяват и наследствени богаташи-младоци, но нямат качества и ще пропилеят за десетина годинки каквото тати е оставил. Съветвам момичетата да бягат от такива, защото са често неудачници, разглезени и замайчини, големи прахосници. Търсете някой, който сам е постигнал всичко, защото дори качественото синче с образование и работен морал ще си остане винаги роб на бащицата си и цял живот ще се съобразявате. Не, че има много качествени синчета.
Аз съм омъжена за действително богат мъж, който никога не би парадирал с имането си като н26 и честно казано най-богатите сред приятелите му живеят скромен и направо аскетичен живот. Всички имат много имоти и хубави коли, но нямат време едни чорапи да отидат да си купят.

Буров е казал „Пари при пари отиват.... “
Това го знаем всички като цитат, но сме забравили останалата част от сентенцията
.... „малкото при многото“

Аз не съм Златотърсачка, кифла или нещо подобно. Идвам от богат род, който е бил преследван и обезкървен през комунизма, а след това практически нищо не ни върнаха, защото дядо ми е бил опозиционер, със съд са му взели имотите и много разправии са се видяли на баща ми да се бори за тях. Пари се губят и печелят, това се отнася и за имотите. Баба ми винаги ни е възпитавала да не играем със селските деца и да се държим на ниво. Възпитана съм с известна степен арогантност и не общувам с всеки.
Постарах се, влезнах без частни уроци в елитна гимназия, от там стипендия за чужбина като 25 г. живях само за самоосъвършенстването си. Не искам да съм нескромна, но съм хубаво момиче - естествена блондинка, бюст чашка D, слабо до нормално телосложение, висока съм 178 см., знам три езика, ако не броя българския, имам висше по право от ТОП университет, според класацията на ООН. (български такъв няма например! ). Имала бях само един сексуален партньор, затова пък бях изчела сума ти литература по темата...
Прибрах се у нас. Веднага ме взеха в известна западна фирма и не минаха и две седмици (!!! ) и вече се бях запознала с бъдещия си съпруг. Изобщо не го знаех дали е богат или не, виждах по облекло, часовник и тем подобни, че печели добре, но просто си допаднахме като теми, а и той не престана да ме преследва. В началото се виждахме на обществени места или вкъщи, така че не го знаех, че е толкова богат. Намирисвах, че човек с часовник за над 50 хил. лв. не е средна класа, но не го очаквах да е толкова богат. Много беше недоверчив и предпазлив в началото и не ме водише на местата, където в последствие разбрах, че излиза.
Истината е, момичета, че богат любовник се намира, но богатият съпруг ТЕ намира и избира.
За кратко можете да привлечете някого с визия и пози, но ще се умори от вас за 2 седмици. Ако нямате общата култура, образованието, маниерите няма как да ви поиска някой богат мъж за съпруга.
Много от тях на младини са се женили за елементарни красавици-манекенки, но човек два пъти не повтаря, а и вече всички поне от приятели са си взели урок и не се женят вече за Златотърсачки - ще ви остане само споменът и някой парцал, дори колите си взимат след края на връзката. Богатите мъже не обичат да разхищават и да харчат безразборно. Често се случва дори мъже от високата средна класа като н. 26 да са по-щедри, да имат време да ви разкарват наляво-надясно, а като любовници на някой богаташ ще има да го чакате, ако му се освободи време ще се възползва от тялото ви, ще ви отведе веднъж-дваш на някаква блудкава почивка и ще ви вземе някое парцалче и бай-бай.
Братовчедът на съпруга ми се появи на семейно парти с поредната си приятелка и каза много добър лаф „Много е красивичка, кукличка...ама временна“. Цяла вечер се лигави с нея и я показва, за да си избие кризата на средната възраст, но да направи семейство с нея - НИКОГА. Цяло чудо е, че я домъкна изобщо, но едва ли ще я видя втори път.
Затова, момичета, не бъдете много алчни и не се стремете целенасочено към „богаташи“ - повечето, които демонстрират такъв стил на живот са в най-добрия случай заможни господа. Истински богатите мъже сами са на лов и имат страхотни претенции, а ако действително имат сериозни намерения към вас, няма да си показват стила на живот или да правят подаръци. Ако сте времянки, ще искат най-бързо да ви вземат акъла с някоя дрънкулка, а после с чиста съвст да се оттърват. Тях не можете да ги видите в лъскавите барове и заведения, защото просто нямат време за това, а ако имат отиват някъде, където е спокойно и са сред такива като тях.
Трудно се прониква в кръговете им, а за жена е невъзможно, ако не е представена от някого и ако не е интересна, интелигентна и с маниери. Да изглеждаш добре се подразбира.
Ако поне играчка искате да станете на богат мъж изискванията са по-ниски - малко дупе, до 25 г., прилично облекло и коса, не много гримирана - намирате подобна кукла и тя ще ви запознае с господата, но ако главата е ПРАЗНА, ще се полигавят малко с вас и толкоз. Дори бебе не можете да натресете на такъв, защото те и това са го минали и ползват кондоми или правят френска по яхтите. Съпругът ми е разказвал какви ли не идиотщини от тяхното битие и честно казано да си играчка на такъв мъж не мисля, че е добра идея - случва се да си ги подхвърлят, а после ги изхвърлят съвсем от живота си
Виж, да си съпруга е нещо съвсем различно, но веднъж станеш ли играчка - КРАЙ!
Успех

28.   Пусни обява във вестника;
- Търся под дърво и камък, богат мъж с малко акъл и много пари, който ще ме води на екскурзии и ще ми дава да го използвам както ми е кеф-.
Само внимавай да не попаднеш на някой по-голям от тебе тарикат, да те измами и да те продаде на арабите за секс робиня.

29.   Нямам на намерения да се хваля за каквото и да е, обаче може да станат и доста повече ако имаш акъл в главата да инвестираш. И както казах, скоро завърших и там където работя ако се издигнеш (което естествено не става веднага и с доста труд) може да взимаш и по 10-12 на месец. Нямам намерения да продавам и да си седя на апартаментите, иначе от наеми взимаме 2500, а къщата е на втора линия и се дава и под наем, нямам намерение да дразня останалите потребители и само ще кажа че с труд всичко се постига и какво е "богат" е въпрос на дефиниция, на някои и 1 млн им стига, на други и 100 млн. са им малко.

30.   Хехе, тук е пълно с богаташки :)
Супербогати мъже.... с коли :)
Аз не съм толкова богат, даже никак, но имам самолет.
И недоумявам какви са тези богаташи, които се кандилкат в коли. Остана и сами да си ги карат :)
От всичко написано научавам само какви са ПРЕДСТАВИТЕ на българките за богатство.
О да... апартамент, символ на богатство... в Бг :)
И да обикаляш света...
Нещо, което толкова много хора правят със социалните си помощи.

Авторката, търси си мъж с Лиър. Само това показва, че е сериозен човек. Докато не те повози на собствения си реактивен самолет, не му се вързвай :)
Мога да ти кажа и как да го засечеш да не го е взел под наем :)
Уви, аз не влизам в тази категория, моят е стара Чесна 172 и си го карам сам, беден съм :)
Ето, дадох съвет, според правилата на сайта. Надявам се да съм бил полезен.

Y D

31.   А прикривате ли миризмата на скумрия след секс, защото като сте с богати мъже, трябва всичко да е 100% неземно при вас?

32.   Дебел, непривлекателен мъж спечелва 181 милиона долара и само след два дена намира и любовта на живота си, в лицето на красива блондинка с големи гърди....
Ааах, толкова романтично! ...

33.   До 27... Абе хора вижте я госпожата, говори за златотърсачките в 3 - то лице, описва какви богати мъже да се търсят, въобще всичко по учебник, в контекста е постоянно : богатите мъже.
Мила моя от километри ми мирише на наконтена фръцла, търсеща парата, поне го прикрий малко, опита се но не ти се получи.
Как може 2 рото изречение, дето казваш как сте се запознали с съпруга ти и да описваш веднага, богат ли е, заможен ли е, не е ли ?!
Ти знаеш маневрите на меркантилните кучки, каквато всъщност си и ти, именно защото, и ти си била в играта.

34.   А защо не станеш проститутка? На тях даже не им се налага да се правят че обичат някой. И имат добър стандарт на живот.. Представяш ли си-ако имаш добра база, разбира се, може да изкарваш по 100-200 евра на час, щом си в чужбина.
Иначе такива връзки са обречени на провал, не мислиш ли, че някой ще седне да си раздава парите на тая и оная за да му се прави на жена? Както пее Пепа в една песен-дава, после-връщай :) това, такива жени не живеят особено добре, обикновенно са затворени в златен кафез, и какво? Не можеш да излизаш, седиш си вкъщи, оня зает по цял ден, а ти какво правиш? Чукаш шофера му примерно, и той няма да разбере ли... Аз ако съм бих ти извил врата ако разбера такова нещо. Мислиш ли, че на тоя богат мъж ще му е приятно да бъде с теб? Че то всичко се разбира бе жено/момиче!
Аз, ако някой ден се сдобия с много пари бих го пазил в тай на когато си търся жена ще е инкогнито. Ти самата си се приела за стока-бедните използвачи те чукат за без пари, а ти пари искаш. Пари така и не видях.. мамина сладка, ти си си шматка. Няма ги тия неща, намери си нормален мъж. Пише ти го беден използвач, който кара Москвич (наистина! ), ма ти сера на стандарта, щото си нещастница.
И после имало хейтъри...?

36.   В темата се появяват коментари на един тип жени, с единствена разлика, че едните са плиткоумни, а другите поне имат акъл в главата. Но и едните и другите, са с ниско ниво на духовно развитие. Както и мъжете им.

Богат за мен значи да си духовно богат човек - и не са много хората, които ще надживеят материалното и ще оставят нещо след себе си!! Човешкият живот е кратък, а щом си отидем, нито един от нас не притежава нищо.

Това дали се развиваш, както дамата, която посочи че знае няколко езика, изчела е сума ти литература и тн, не е достатъчно да се наречеш стойностен човек.

Стойностни са тези, които правят нещо за хората, за човечеството, след като имат базата знания. Въпросът е кой ще дръзне да използва дипломата, да изпозлва познанията си, късмета си и да направи нещо различно.

Всеки, независимо мъж или жена, с акъл в главата и упоритост, може да постигне висок стандарт на живот. Въпросът е кой ще го използва само за себе си, и кой ще пожелае да направи нещо за бъдещето на човешкото развитие. Има далеч по-съществени неща от елементарните човешки нужди, но явно материалното е обзело човеците изцяло!

38.   Авторката (ако не си някой идиот, който само отваря фалшиви теми с цел да наблюдава как половината коментиращи после ще се кълнат, че са неземни богаташи, които по цял ден прелистват темите в spodeli. net), ако търсиш щастие, то тогава потърси мъж, с кого ще се чувстваш ДОБРЕ! Мъж, който дори и да не плува в море от златни монети като Чичо Скрудж (била си дете, гледала си "Патешки истории" по "Часът на Дисни"), ще те прави щастлива, ще те гледа като писано яйце, ще готви нарвно с теб, ще е истински грижовен към теб, ще ти отделя от вниманието си (което ще рече, не може да е стандартен вечно зает богаташ, направил парите с незаконни действия, защото такъв хем няма да ти ходи по гайдата и ще е стиснат до дупка, хем и ще се молиш да си мъртва, ако те спипа да му свиваш някой номер), ще можете да си споделяте и разговаряте като приятели, ще имате деца (не с цел да го вържеш, а защото ти допада като човек и отношение! ) и прочее, а не "грижите му" да се изразяват само с 2-3 екскурзии и подхвърлянето на някаква столевка сутринта, колкото да отбие номера, а след няколко месеца-година да те разкара от живота си и да те замени с по-хубава и по-веща по "френски".

Дано не попадаш никога на мъж като мен, защото аз хем не съм богат (но работя по въпроса, чрез изградена стратегия, ум и труд), хем и ще те тормозя по 5-6 часа дневно в леглото (не наведнъж, а многократно - от което вече пропищяха две уж нимфоманки), хем и ще трябва да ми готвиш (задължително вкусно! ), хем ще искам да работиш наравно с мен в моята дейност (не всеки ден, но все пак ще работиш и ще си заслужиш удобствата в живота, вместо да мързелуваш), хем и ще ти омръзне да те водя по 10 пъти годишно на почивки и ще дойде момент, в който просто ще искаш да си починеш от почивките, ха-ха! ;))

Щастието не е там, където има изобилие от пари, които не можеш (т. е. никой да ти позволи) да харчиш, а там, където съумееш да намериш добро равновесие между стабилни доходи (не някакво охолно богатство, но поне страхотен дом и стандарт над средното западноевропейско равнище), достатъчно свободно време да се радвате на живота (не ежедневна работа и почивка единствено в събота и неделя), поддържане на здравето, оползотворяване на повечето удали се възможности за приятно прекарване на дните...

39.   38, опитай се да пишеш по-къси реклами :)

Y D

40.   Някой си С.

Желанието ми да съм много богат всеки ден ме изяжда отвътре, това ми е фиксидеята, дано някой ден мечтите ми се осъществят...

41.   Ама тук е пълно с жени, които си мечтаят да са богати и се представят за такива. Каква трагедия. Затова си има поговорка. Гладна кокошка просо сънува. Ами, ако сте наистина хванали с нокти и зъби толкова богати мъже, защо не сте на работа, нали сте много "умни" и "не меркантилни". Или на спа, или на шопинг. Или, защо не се грижите за децата си. Нямате ли нещо по-смислено да правите, отколкото да висите в този глупав сайт и да пишете жалките си мечти, представяйки ги за истина. По-леко ли ви става, като се представяте за богати съпруги? Коя богаташка ще се вгледа в този глупав сайт изпълнен с тъга и мизерия. Една наистина богата жена има винаги доста по-интересни неща за правене. Фантазьорки.

42.   Номер 41, ти самият „висиш“ по глупавия сайт, нали?
Иначе, нали точно, защото СМЕ си хванали богати съпрузи не ни се налага да работим :) и имаме време в изобилие. Kойто трябва да работи от сутрин до вечер за хляба, той няма време за такива неща. За себе си мога да кажа, че до началото на месец октомври реших да си почивам, защото мога да си го позволя. Работя, когато желая и когато има интересен проект във фирмите на съпруга ми. Чесно казано в момента работата ми идва скучна и малка и си я върша от вкъщи. В момента си лежа пред басейна, напичам си се, чета си книжки и така - за жалост не съм по пазаруваници и разни разкрасителни процедури - всичко ми е омръзнало вече.
Влизам само в този сайт, защото е анонимен. За съжаление богатите сме и известни, фейсбуци и тем подобни отпадат. Интересно ми е да чета за проблемите на другите, за да не забравям, откъде съм дошла, през къде съм минала и какво имам, а и честно казано - от скука. Записала съм се на фитнеси, курсове по езици и какво ли не, но съм свикнала на по-активен живот, а мъжът ми работи по 12-16 часа на ден и честно казано ми доскучава. Понеже всичко е планирано при нас, деца още нямаме, но от догодина, живот и здраве и това и се надявам да ми стане малко по-интересно до тогава. Само се чудя за броя - две задължително, но три не биха били зле. Имаме приятели с пет деца. В момента най-важно ми е да има хубаво време, което слава Богу поне там, където съм е страхотно в момента!
По-спокойно, тук сме АНОНИМКИ и няма за какво да се лъжем. Във фейсбуците са големите лъжци - там можеш я снимчица да постнеш някаква, я да се направиш на велик. Тук няма нито имена, нито нищо...
Ако искаш богат мъж обаче, не виси тук, а се стегни малко физически и хвани да се пообразоваш, защото те големи претенции имат и не правят компромиси нито с колите, нито с къщите, нито с жените.

43.   Голямо забавление ми достави 42. Като "бъзнеш" някой по болната тема - т.е., като му кажеш истината полудява. Мечтай си. Убедена съм, че си дебела безработна домакиня и това ти и е единствения шанс да се почувстваш малко по-добре. Ти, ако си жена на богат мъж няма да се пениш тука, защото само се излагаш. И май не си разбрала, че е най-важното ти да си фактор и да имаш добра професия, за да си финансово независима. Иначе винаги си оставаш слугиня и притурка. Ти май и понятие си нямаш от богати мъже. Знаеш ли колко изневеряват на жените си и колко им се подиграват. Само, че те жените им са принудени да се правят, че не виждат и все едно нищо няма. Защото иначе пак се връщат в гетото - така един познат доста богат говореше на жена си, че ще я върне в гетото откъдето е изпълзяла. Всъщност "гетото" беше Люлин. Пред нея коментираше любовниците си и че тя вече е стара и дебела. Между другото не беше, нито стара, нито дебела. Просто богатите мъже обичат да спят с много млади жени и имат възможността много често да ги сменят. И всичко е за сметка на психиката на съпругите. И това не е единствения случай, за който мога да разкажа и не е единствения богат мъж, който е правил подобни грозни изцепки. Съпругите им не са в никак завидно положение. Временно ползват нещата - жилище, вила, кола, но положението им не е много по-различно от на любовниците. Дори любовницата може да си тръгне в даден момент, а при съпругата е по-трудно, заради децата и установения мързел, за който ти мечтаеш. Да не говорим, че унижението ги съпътства ежедневно. Всички приятели и роднини знаят за изневерите, съпругата също знае, но се прави на луда. Ти, ако сама не можеш да изкараш хубави пари с ума си, не чакай някой да ти ги даде, защото определено богатите не го правят. Но мечтай си каквото искаш. За втори път влизам в този сайт и ще е за последен. Просто ти искрено ме развесели. И да се пънеш да пишеш, няма да ти отговарям повече.

44.   Мацка ще ти го кажа в прав текст - ти си една долна, мазна, гадна кучка. Както на теб ти е омръзнало от "бедни използвачи" така и на богатите мъже им е омръзнало от скапани използвачки като теб.

45.   Пиша това с лека, в никакъв случай подигравателна усмивка, а по скоро съжалителна.

Авторке, първо има очевидни противоречия в думите ти. Хем твърдиш, че си заможна, хем искаш бъдещия ти богат мъж да те води по екскурзии. Ако си заможна, защо сама не се водиш на скъпи круизи например, където със сигурност има богати мъже и където би могла да се запознаеш с някой такъв?

Ето тук ти подсказвам как лесно биха могли богатите мъже да хванат очевидното ти противоречие и на секундата да ти бият шута, защото е очевидно, че търсиш златото им. :-)

Второ, ако мога да запитам, защо не се опиташ сама да се направиш богата? Знам, че е трудно, но поне се опитай.

Аз съм писателка и мога да ти кажа, че успях без мъж-касичка. Няма да коментирам колко печеля годишно, но ще ти кажа, че вече имам около милион читатели и не продавам книгите си по един долар. И не съм на 40 или 50 години, на 32 съм.

Щом аз мога, значи и много други жени могат да печелят сами парите си. Не казвам, че мъжете не трябва да дават пари на жените, но една жена трябва да притежава достойнство, самоуважение, чувство за мярка, неегоизъм.

Постави се в обувките на един богат мъж за момент.

Ще ти е приятно ли ти да се чувстваш като банкомат, да те врънкат за поредната екскурзия, и изобщо само за ексурзии да слушаш? Защо ще искаш да си с такава жена? Такива има милиони и те само искат ли, искат и си мислят, че само това, че са се родили жени, би трябвало да им осигури богатството на някой мъж.

И последно, като една много успяла жена, аз познавам също използвачите. Но ти би трябвало да знаеш "вече" как да ги игнорираш, нали? И защо изобщо парадираш, че си заможна пред бедни или мъже от средната класа, че даже и заможни мъже, като не искаш такива за връзка? Не виждам смисъл в това, честно.

Ок, чао от мен, надявам се да съм била полезна.

46.   Ти мъж ли си поръчваш?

47.   45, ти си писателка!?
Тоест, ти пишеш и някакви хора ти дават пари да четат!?
Невероятно :)
Но щом казваш, вярвам ти.
И значи, ето, има!
Има хора, които се вързват на всичко. И плащат.
Тоест, може да се вържат и на това, да плащат скъпо и прескъпо да са точно с някаква Златотърсачка.
Без да се замислят, че за тези пари могат да са с 20-на като нея.
Както правя аз :)
А да, и аз съм писател.
Но пиша за компютри, не за хора.
Всеки ден ми препрочитат писанията милиони пъти.
А хората, предполагам, ме псуват на поне 20 езика.
Но вече са си платили :)

Y D

49.   .... ти пък 47 доста ме заинтригува... естествено, че е заради самолета или по-скоро заради последния ти пост.... и стила на писане.... убедена съм че си готин... визуално надали, но пък интелектуално-определено... пздрави

51.   До 45, би ли ми казала какъв жанр пишеш. Ако нямаш нищо против, разкрий повече за книгите си. Аз също пиша, но още нищо не съм издала, защото не знам доколко е доходно в нашата държава. Благодаря предваринелно.

54.   Номер 45 съм. Пиша sci-fi (научна фантастика), adventure (приключение), thriller (трилър), romance and young adult новели. Книгите за тийнейджъри сега много се търсят. С това което ти споделям увеличавам конкуренцията, но защо пък да не ти помогна, макар и само с информация :P

Публикувам книгите си единствено и само на английски език в Amazon Kindle и други сайтове. Имам читатели от цял свят, особено американци и англоговорящи.

Отначало нямах нито един читател, това беше преди три години. Бях отчаяна, но се стегнах (благодарение на съветите на един невероятен мъж да не се отказвам :-) ) и вложих доста от времето си да уча как се пишат романи, да подобрявам също нивата на английския си. После наех copy-editor и editor (редактор) от един сайт, в интернет има колкото си искаш. Сама си рисувам кориците, защото съм графичен дизайнер като официална професия.

Първата ми книга нищо не изкара (е, около сто долара), получих няколко негативни мнения с една звезда или две звезди, които обаче ми бяха доста полезни. Аз обаче не се отчаях, имах мечти да напиша още книги. И така до днес.

Един съвет, ако мога да си позволя: няма смисъл да публикуваш на български, тук пазара е нищожен и всичко е с връзки в издателствата. Талантът ти няма да го признаят, огромният ти труд също, освен това стила на писане е различен, аз самата нещо не го харесвам, чета само книги от американски автори. Книгите ми не мисля да ги дам на българско издателство, освен ако не ми предложат наистина добри пари - засега се крия от доста хора в БГ, никога не съм искала славата на тази професия и пиша книгите си под псевдоним, както правят и много автори всъщност.

Това, което ти трябва е да си отваряш очите на четири какво става на международния пазар на книги. Чети само бестселъри в твоя жанр и гледай техните автори какво правят.

Чети много! Пиши много! Редактирай много! Това са златните правила. И ако наистина го искаш - това да си успешна писателка, тогава ще стане.

Ще ти отнеме много време, вероятно пет, шест, седем години, десет може би, но ще стане. Само вярвай в себе си, не се отказвай, ако това е мечтата на живота ти!

Успех ти желая, радвам се, че има и други жени като мен, които с много труд успяват или искат да успеят, не чакат само на мъжете да забогатеят. :-)

55.   Стига с тези богати мъже и жени, парите не носят щастие. Аз например съм от бедно семейство и като ученик и студент не разполагах с почти никакви пари. Не мога да кажа обаче, че съм бил нещастен или нещо подобно, напротив имах супер щастливо детство. Тогава си мечтаех единствено да имам нормална работа, с нормални доходи. Е, в момента съм почти на 32, с прекрасна работа и страхотни доходи. Дали съм по-щастлив от преди? Ми не, не съм. Да не говорим, че имам доста познати, които никога не са имали финансови проблеми и в материално отношение винаги са били доста добре. Жаждата за още и още обаче им пречи да се радват на живота.

56.   Отдавна не бях срещал тук толкова културен и същевременно полезен пост както коментари 45/54 и заради тази приятна изненада - Благодаря и Браво !!
С уважение, М 45

57.   Аз ползвах телесните си отвори и успях

58.   До 54 от 51. Страшно много ти благодаря за изчерпателния отговор. Изключително малко са хората, като теб, които биха помогнали с такава информация. Пожелавам ти много успехи в професионален и личен план, и да има повече добри, и услужливи хора, като теб. Мисля, че когато човек е наистина талантлив той не се страхува от конкуренция и дори е склонен да окаже помощ. Всичко най-хубаво ти желая.

61.   Човек е щастлив, когато приеме и оцени това, което има! Simple as that, period!

1-50 от 102