Объркан съм!
Здравейте приятели, искам вашият съвет, че съм много объркан!
приятелката ми, от която ходим от над 2 години ми призна че ми е изневерила с някакъв, на дискотека се забила с него (имаше танци и целувки, нямаше повече)
призна го обаче пред всичките ни приятели, всички знаят за случая! тя го направи за да си отмъсти от мен за нещо което наистина бях виновен, но не заслужавах чак това.. тя наистина съжалява, познавам я по-добре и от себе си! не мисля че би го повторила! какво да правя? момчета какво бихте направили вие? Аз я обичам наистина много и тя ме обича, но не мога да приема много лесно това което се случи, макар че ако не ми беше казала нямаше и как да разбера от никъде!! тя ми призна защото не иска да ме лъже...

Коментари

1.   Тя целенасочено те е направила на глупак. Дали можеш да живееш с това е въпрос, на който сам трябва да отговориш. Аз никога не бих постъпила така със съпруга си, въпреки че сме имали доста проблеми. Ти помисли, какво ще направи утре, когато имате по-голям проблем - групов.... в тоалетната на дискотекта, за да разбере абсолютно всеки?

2.   Няма такова нещо като 'познавам я по-добре от себе си'. И аз мислех така за жена си! Какво? ! Тя да ми изневерява? ! Невъзможно - по-скоро аз бих го направил! Толкова високо морална? ! Толкова години заедно? С две деца на 2 и 4? При това всичко ни е наред. Е, за малко не се разведохме. Всичко което ходи по хората може да сполети и теб приятелю. Жена и ръжда като тръгнат - спиране няма!

3.   Постъпката на приятелката ти ми звучи доста детинска. Не знам каква е твоята вина, с която те е "наказала" така, но просто всичко, което е направила ми е тъпо- целувките в дискотеката... и после да ти го празнае пред други хора.... Хубаво я обичаш, но се замисли дали си заслужава да си губиш времето с толкова незрял човек.

4.   Аз съм автора..
Ами не е ли хубаво човек да прощава понякога? щом не се получи нещо повече с тях? а и всички сме хора и правим грешки, важно е като осъзнаем грешката си и я признаем нали? .. от друга страна пък не искам да ми слага рога... незнам аз самият какво искам... живота ми без нея е труден, вече минаха над 2 седмици и немога да спря да си мисля за нея! а и знам че тя се мъчи също, срам я е от това което е сторила... дали да не опитам да й простя? или да й кажа че няма как да продулжиме нататък? !

5.   пак от автора...
Като казах че го призна пред всички- тя го направи така защото е искала да си изкупи греховете, и всички да знаят какво е направила, не е искала да ми го каже само на мен защото решила че всички наши приятели е трябвало да разберат...
точно за това казвам че е можела да не ми каже нищо, и аз нямаше от къде да разбера..

6.   Разбирам, че сте още доста млади, вероятно нямате и 20 години, на тази възраст се правят някои глупости, за които човек съжалява. Според мен трябва да й простиш, още повече, че прегрешението не е чак толкова голямо, поне според мен. А и случилото се ще й е обеца на ухото, повярвай ми, скоро няма и да се замисли за друг мъж, осен за теб /ако има нормална психика де:)/
Хайде успокой се и й дай още един шанс, пък ако не си вземе поука ще я разкараш, какво толкова:)
М, 34

7.   ами да прав си, хората правят грешки, но и трябва да им се прощава и дава втори шанс. от това което прочетох, обичаш я и искаш да бъдеш с нея, дори се опитваш да я оправдаеш.... аз бих те посъветвала, да и простиш. дай и втори шанс... :)
успех!

smile

8.   Според мен тази нейна изневяра не е за да ти отмъсти... а просто защото си го е харесала.. не ти пиша с цел да те натъжа, а да осъзнаеш че ако изневери един път ще следва и втори, затова прошка няма според мен. А това което ти казва е че ти изневерила, за да ти отмъсти е просто за да се оправдае!

9.   Да си изкупи греховете, като се самобичува пред всички. Ха-ха. По-голяма глупост не бях чела. В случая теб прави на глупак, а тя видиш ли колко оборотна кучка е. Абе моля ти се момченце, като си толкова безхарактерен, връщай се при нея. Впрочем кажи на по колко години сте?

10.   Автора...
Не съм безхарактерен! аз съм на 20 а тя на 22... имала е нужда да бъда до нея в важен за нея период а аз не бях, бях далече от нея, тогава когато е имала нужда от мен! да сгрешил съм, не заслужавам чак това обаче, тя го признава и тя самата каза че трудно ще си го прости, срам я е да ме гледа в очите... по..
Да обичам я не го крия това.. всъщност това ми е била първата любов на живота а и първата сериозна връзка... трудно спирам да си мисля за нея! не й търся оправдание нито нищо! просто описвам случая както си беше... имам нужда от помощ! не мога да спя мислейки за нея!
Приятели, какво да правя, побърквам се честно! дали да отворя нова страница без нея? или с нея? въпроса е че в и двата случая ще е трудно...

11.   говори с нея, аз отново ще кажа... прости и. със сигурност съжалява и тя, казала го е дори пред всички. ако не и пукаше за теб, нямаше да ти каже, че е спала с друг, а дори и пред повече хора. може би сега я е срам, изпитва неудобство към теб и си мисли, че се е изложила супер много затова не те търси. потърси я ти, кажи и, че я обичаш и прощаваш за това което е направила. просто моето виждане е, че наистина съжалява, но и чака ти да направиш стъпката, защото е твърде объркана и, че се е изложила...

smile

12.   от Автора..
Благодадя ти smile за откровенното мнение, държа да подчертая че не е спала с друг, изнвеврила ми е с 1-2 целувки с друг на дискотека! Никога не съм го очаквал от нея обаче, тя беше единствения човек с който си споделях всичко и на когото разчитах, така беше и за нея! свързах се с нея! казва че е объркана и я е срам да ме погледне в очите, тя съжалява, познавам я, разбирам я от поведението й, все пак за 2 години и половина можеш да опознаеш човека до теб много добре... това е адски много време... страх ме е и от друго! ако я върна, да не започвам неусетно да й натяквам от време на време какво е сгафила, имам го този навик, и не мога да го контролирам, а така много по трудно ще приживеем всичко и двамата... мисля сега просто да оставя нещата както са, по този начин или времето ще излекува раната или ще ме накара да я забравя...

13.   според мен й дай шанса...
М. 28